Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 29 Wrz, 2018   

temat trochę zamarł ale może ktoś się jeszcze wypowie ?
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 30 Wrz, 2018   

Ja się podtrzymuje zdania że każdy ma swój rozum/zasady i niech się do nich stosuje.
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018   

Ktoś tu chyba mówił o temacie tabu za młodu. Myślę, że ma to duży wpływ. Osobiście nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale przy przebieraniu się przed/po w-f czy też po kilku treningach bałem się, że mi mój kolega gdzieś wyskoczy i go zobaczy. Możliwe, że teraz bym inaczej do tego podszedł i się nie krępował.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Czw 04 Paź, 2018   

Na basenie po pływaniu, idę do swojej szafki, biorę ręcznik, rozbieram się i idę nago pod prysznic.
Nie przejmuję się zbytnio tym, że ktoś patrzy na mnie. ;)

Często trafiałem na szafkę, która blisko wyjścia z szatni była, nago wycierałem się i nie raz jakaś pani spojrzała do męskiej, nie wiem na co liczyła, że w końcu zobaczy nago faceta? Widziały mnie, to momentalnie głowa w drugą stronę.
Jedna "niby" pobłądziła i zaczynając ubierać się, kilka razy na mnie spojrzała i "to nie jest damska szatnia?" :lol:

Raz, jak kilku mniej więcej w moim wieku brało prysznic, to stanął mi :oops:
Nie mam również problemu rozmawiać z drugim facetem, kiedy stoimy nago przed sobą
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 06 Paź, 2018   

Jakoś facet przy mnie nie zabłądził i przyszedł do damskiej szatni
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018   

U nas na basenie szatnie nie są na drzwiach podpisane. Znaczy się, były, ale ktoś zerwał naklejki i białe drzwi pozostały..
Podejrzewam, że kobieta która weszła, szukała syna, a trafiła na mnie :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018   

one_hour, jak drzwi nie były opisane to mogło się tak stać :D
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018   

Na pewno zawstydziła się, nie wiedziała co powiedzieć, to zapytała się, czy to damska szatnia.
Przecież nie będzie się całkowicie nagiego faceta pytać, czy był tu mały chłopiec :lol:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Paź, 2018   

Teraz to już za późno żeby spytać, ale dobrze wybrnęła :D
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018   

u mnie na basenie czy siłowni nowych oprowadzają i pokazują zazwyczaj gdzie jest damska/męska szatnia
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 05 Lip, 2019   

Devasta napisał/a:
Ktoś tu chyba mówił o temacie tabu za młodu. Myślę, że ma to duży wpływ. Osobiście nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale przy przebieraniu się przed/po w-f czy też po kilku treningach bałem się, że mi mój kolega gdzieś wyskoczy i go zobaczy. Możliwe, że teraz bym inaczej do tego podszedł i się nie krępował.


Jak się ktoś przełamie to nagość staje się czymś naturalnym i nie patrzy czy ktos sie gapi, czy inni też sa nago itd. Ja zawsze rozbieram się pierwszy i nawet nie myśle czy ktoś patrzy czy nie. Czasem sa glupie uwagi, ale puszczam mimo uszu, bo to męski prysznic i tam mamy prawo (myślę że higieniczny człowiek obowiązek) być nago i się umyć. Popieram ojców którzy uczą swoich synów być nago wśród innych facetów. Później to nie jest dla nich trauma w szkole, na studiach, w wojsku, na obozie w męskim gronie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 11 Lip, 2019   

Temat bieżący o nagości, piszemy w tym temacie.
 
 
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Pią 30 Sie, 2019   

U mnie w szatni to faceci zakładają ręcznik idą pod prysznic który jest jednym wielkim pomieszczeniem i tam się odkrywają, nikt drugiej osobie dupą się nie wypina w szatni
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

Odświeżam, możecie pisać tutaj w temacie zbiorczym
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 29 Lut, 2020   

zwirek0074 napisał/a:
Jak się ktoś przełamie to nagość staje się czymś naturalnym i nie patrzy czy ktos sie gapi, czy inni też sa nago itd. Ja zawsze rozbieram się pierwszy i nawet nie myśle czy ktoś patrzy czy nie. Czasem sa glupie uwagi, ale puszczam mimo uszu, bo to męski prysznic i tam mamy prawo (myślę że higieniczny człowiek obowiązek) być nago i się umyć. Popieram ojców którzy uczą swoich synów być nago wśród innych facetów. Później to nie jest dla nich trauma w szkole, na studiach, w wojsku, na obozie w męskim gronie.


Przybiłbym Ci 5tkę. Nie wiem co się porobiło z nami. Zamiast pilnować własnej d... wszyscy się rozglądają w poszukiwaniu innych wzroków? Litości!! Rozbieramy się w miejscach do tego przystosowanych a szatnie temu służą. Na prawdę, trzeba mieć potężne kompleksy żeby chować się po przebieralniach ale Panowie, jak te kobiety mają Was lubić/kochać jak Wy sami siebie nie lubicie/kochacie?

Uwagi? Jakie uwagi? W domu też pod prysznic w kąpielówkach biegacie? I proszę, nie mówcie, ze to coś innego ... na prawdę tęsknie za wojskiem, miejscem, gdzie młody mężczyzna pozbywa się tego typu kompleksów.

Ojcowie, którzy przychodzą z dzieciakami małymi ... BRAWO! Wbrew temu co kleptolą mainstramowe media, nagość nie seksualizuje dzieci. Dzieci nie wiedzą co to sex, patrząc jak jest ojciec zbudowany, patrzy z czystej ciekawości. I chyba lepiej, że widzi ojca lub innych mężczyzn w kontrolowanych warunkach (szatnia), rozumie wygląd ojca (człowieka), potem nie jest taki ciekawy bo już wie, widział, rozumie, ze to naturalne jak głowa, nos czy noga. Rośnie na zdrowego członka naszej społeczności.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group