Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2018   

raf.jaw napisał/a:
sikor17, mądrze piszesz, ale to nie jest takie proste ;) Owszem, kąpiel nago jest wskazana i absolutnie nie mam nic przeciwko tym, którzy tak się kąpią. Co jednak mają zrobić osoby wstydliwe, które nigdy nie były w wojsku, drużynie sportowej, ani nie korzystały z publicznej łaźni i nie mogą się przekonać do publicznego zdjęcia bielizny? Może masz jakieś rady? ;)


Wiesz co, nie chce być brutalny, ale jeżeli np. nie potrafisz jeździć samochodem to po prostu nie wyjeżdzasz na ulice, a jak nie potrafisz kupić biletu to nie jedziesz komunikacją miejską 😉 no a tak na poważnie - wszystko zależy od podejścia. Bo np. u lekarza też czasami trzeba się rozebrać i tutaj nie ma nowy o żadnym wstydzie, itd. Tutaj powinno być podobnie - trzeba, to trzeba, a ewentualnie dla takich osób obiekt może dobrowolnie wydzielić jedną kabinę 😜
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018   

sikor17, podajesz przykład lekarza?
no to masz tutaj jeszcze świeży temat: http://www.penis.com.pl/f...er=asc&start=15
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 08 Wrz, 2018   

Problemy... Przed swoimi dziewczynami też się tak cykacie?
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018   

haster69, zbaczasz z tematu
 
 
myopic 


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018   

Od 65 stron zastanawiacie się nad tym, czy inni powinni się myć, czy też nie. Może niech każdy sam podejmie tę decyzję. Ja najczęściej po siłowni biorę przysznic. Czasem zdarza się jednak, że mam mało czasu i wolę te 15 minut dłużej poćwiczyć i wziąć prysznic w domu, niż udowodnić wszystkim, że o siebie dbam!!!
Skoro nikt nie patrzy na innych, to skąd wiecie, czy ktoś się mył, czy nie!!! Albo kto, jakiego ma. W życiu widziałem całą masę penisów. Masa osób widziała mnie nago. W szatni jest to normalne.
Dlaczego nie szanujemy tego, że może ktoś się wstydzi? Są faceci, tacy jak ja, którzy mają małego penisa, zwłaszcza w zwisie. To, że dla mnie nie jest problemem zdjąć majtki, nie znaczy, że dla innych to również nie jest problem. Może ktoś się od dawna nie golił, albo jest ogolony i boi się tego, co pomyślą inni. Więcej tolerancji :D
 
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018   

myopic, bardzo dobre podsumowanie tematu, dzięki ;)
_________________
skype: raf.jaw
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2018   

Temat nadal otwarty do dyskusji, zdecydowanie przydałoby się więcej tolerancji :)
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2018   

myopic napisał/a:
Od 65 stron zastanawiacie się nad tym, czy inni powinni się myć, czy też nie. Może niech każdy sam podejmie tę decyzję. Ja najczęściej po siłowni biorę przysznic. Czasem zdarza się jednak, że mam mało czasu i wolę te 15 minut dłużej poćwiczyć i wziąć prysznic w domu, niż udowodnić wszystkim, że o siebie dbam!!!
Skoro nikt nie patrzy na innych, to skąd wiecie, czy ktoś się mył, czy nie!!! Albo kto, jakiego ma. W życiu widziałem całą masę penisów. Masa osób widziała mnie nago. W szatni jest to normalne.
Dlaczego nie szanujemy tego, że może ktoś się wstydzi? Są faceci, tacy jak ja, którzy mają małego penisa, zwłaszcza w zwisie. To, że dla mnie nie jest problemem zdjąć majtki, nie znaczy, że dla innych to również nie jest problem. Może ktoś się od dawna nie golił, albo jest ogolony i boi się tego, co pomyślą inni. Więcej tolerancji :D


Całkowicie się zgadzam, tyle że akurat tutaj kluczowym wątkiem jest nagi prysznic przed wejściem np. na basen. To czy ktoś bierze prysznic po siłowni to indywidualna sprawa. Jeżeli ktoś lubi to może nawet chodzić spocony xD jednak na basenie, tak jak już pisałem wcześniej, dokładny prysznic, nago z użyciem mydła jest ważny ze względów higienicznych ale innych użytkowników. Niestety wszyscy pływają w jednej widzie i dzielą się każdym zanieczyszczeniem...
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2018   

Tak się zastanawiam, jest tu masę chlopaków w różnym wieku. Czy ktoś nie zgadza się z tym aby prysznic brać nago? Ktokolwiek? Przed wejsciem to oczywiste, ciało się poci, zwłaszcza jak ktoś wchodzi w kąpielowkach (sztuczny material). Po wyjsciu z basenu też trudno sie nie umyć bo woda jest mocno chlorowana (i mnie na przyklad) swędzi skóra, prysznic konieczny. I tak musicie sciągnąć kąpielowki w szatni i sie powycierać. Ja osobiście popieram np. ojców ktorzy biorą synów pod prysznic meski i myja sie nago i wycierają nago w szatni. Dzieki temu chlopak nie ma kompleksów i uprzedzeń i w innym miejscu (np. sauna) lub w innym kraju nagość nie stanowi problemu. Mnie dopiero koledzy z głupiego wstydu wyleczyli na studiach.
 
 
Czuly91 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Wrz 2018
Posty: 91
Skąd: Ruciane-Nida
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2018   

Ja np. nie miałem takich sytuacji w życiu i póki co jednak nagość w miejscu publicznym typu basen/sauna byłaby dla mnie czymś krępującym - po prostu nigdy nie miałem z czymś takim doczynienia, choć raczej gdybym wiedział że większość jest nago, to pewnie bym się nie wstydził
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2018   

Ja też byłem strasznie wstydliwy i w dodatku mega kompleksy z powodu penisa. Później się okazało że, nie jest tak źle bo inni mają podobne i teraz nie czuję się skrępowany w grupie. W europie bardzo często można poznać turystów z naszego kraju bo robią wielkie halo jak kogoś nago zobaczą, a np. w Danii nagość jest powszechna w szatni lub saunie.
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2018   

zwirek0074, masz rację - gdyby od dziecka nagość nie była tabu, to w dorosłym życiu byłoby łatwiej. Już nawet nie mówię o ojcu, ale jeśli ktoś w szkole należy do drużyny sportowej, albo nauczyciel po WF-ie goni pod prysznice, to każdy musi się przełamać i odważyć. Najgorzej jest, kiedy ktoś nigdy nie kąpał się w ten sposób i już jako dorosły ma się rozebrać po raz pierwszy.
_________________
skype: raf.jaw
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2018   

sikor17, temat zahaczył też szatnie siłownie itp
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018   

temat zaktualizowany "Nagosc na basenie / szatni / przebieralni"
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018   

To teraz będzie większe pole do popisu :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group