Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Sty, 2024   

Siwy1945 napisał/a:
Nagość na basenie jest dla mnie j czymś naturalnym normalnym , przebierając się w szatni od razu ściągam z siebie wszystko włącznie z bielizną następnie po schowaniu wszystkiego, biorę kąpielówki w rękę idę skorzystać z natrysków i dopiero ubieram kąpielówki

Ja robię tak samo, przed basenem rozbieram się do naga przy szafce, biorę kąpielówki do ręki, biorę prysznic i zakładam kąpielówki. Nie widzę sensu zakładania kąpielówek przy szafce, skoro za chwilę i tak musiałbym je zdjąć. Po basenie natomiast najpierw idę do szafki, zdejmuje kąpielówki, zabieram ręcznik, żel pod prysznic (jeżeli nie jest dostępny w dozownikach pod natryskami) i idę nago pod prysznic. Następnie wycieram się w pomieszczeniu z natryskami i idę do szafki się ubrać.
Na niektórych basenach jednak szatnia, w której znajdują się szafki jest koedukacyjna, tylko pomieszczenia z natryskami są oddzielne dla kobiet i mężczyzn. Nie lubię tego rozwiązania, ponieważ wtedy jestem zmuszony do przebierania się w kabinie co zajmuje zdecydowanie więcej czasu. W tym przypadku przed basenem idę założyć kąpielówki do kabiny i znowu je zdejmuję pod natryskiem. Po basenie z kolei idę po żel i kąpielówki zdejmuję pod prysznicem, następnie z powrotem je zakładam i idę się przebrać do kabiny.
 
 
Ziomo_007 

Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 22 Sty, 2024   

Ja przy każdej okazji kapie się i przebywam nago. W saunie nie ma problemu, prysznice, sauna sucha, parowa, basen schładzające itd., wszystko nago. Na basenie również, ale z małą różnicą... Chodzę regularnie już kilka miesięcy raz w tygodniu na basen. Na tym basenie jest szatnia koedukacyjna i są przebieralnie, z których wszyscy korzystają żeby przebrać się w strój kąpielowy i odwrotnie, co jest zrozumiałe przy wspólnych szatniach. Prysznice są osobno dla każdej z płci. Po pływaniu Idę do szatni, biorę ręcznik, żel i wracam pod natryski. Ściągam kąpielówki i zaczynam się myć jak zawsze. Na początku miałem erekcję, nie taką pełna, ale widać ja znacznie, jest postawiony (prostopadle do ciała) no i po prostu to bardzo widać. Myślałem, że przyzwyczaję się do nagości, a tu co tydzień to samo, nawet po tych kilku miesiącach. W ogóle nie traktuje tego jako coś seksualnego, nie obchodzą mnie inni czy są nago czy nie. Nie ważne czy jestem sam czy są inni pod natryskiem, zawsze erekcja dochodzi do tego "pół wzwodu" i tak jest dopóki nie okryje się ręcznikiem i wyjdę do szatni. Dosłownie w 30 sekund erekcji nie ma. Zaznaczam, że na plaży nudystów i saunach nigdy tak nie mam, więc nie wiem o co chodzi. Dziwny przypadek że mnie. Zaznaczę jeszcze, że zawsze staram się tak ustawić żeby było jak najmniej widać, w natrysku narożnym lub cały czas jestem w stronę ściany, nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi, wiec zakładam że dla innych jest to neutralne. Również nie widziałem żeby ktoś inny miał erekcję, ale sporo osób też myje się w kąpielówkach.
 
 
adamos125 

Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sty, 2024   

Po przyjściu na basen rozbieram się, idę nago pod prysznic, potem zakładam kąpielówki. Po pływaniu zdejmuję kąpielówki i nago biorę prysznic. Potem nago idę do szafki, gdzie wycieram się i ubieram. Dla mnie nagość w szatni basenowej to normalność. Nie korzystam z kabinie, nie zasłaniam się. Pełen luz :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 26 Sty, 2024   

adamos125 napisał/a:
Po przyjściu na basen rozbieram się, idę nago pod prysznic, potem zakładam kąpielówki. Po pływaniu zdejmuję kąpielówki i nago biorę prysznic. Potem nago idę do szafki, gdzie wycieram się i ubieram. Dla mnie nagość w szatni basenowej to normalność. Nie korzystam z kabinie, nie zasłaniam się. Pełen luz :)


Ja mam podobnie
 
 
adamek00 

Wiek: 24
Dołączył: 10 Paź 2023
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 26 Sty, 2024   

Gdzie dajecie kąpielówki gdy bierzecie prysznic? Pytam bo czasami nie ma wieszaków w pobliżu pryszniców.
 
 
penol260 

Wiek: 24
Dołączył: 17 Gru 2023
Posty: 5
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pią 26 Sty, 2024   

Zazwyczaj wieszaki są przy drzwiach (w basenach, na których byłem) to odwieszam ręcznik i kąpielówki, a po umyciu idę po ręcznik i wycieram się przy wieszakach, jak nie ma tłoku ludzi. Jeszcze w niektórych były koszyczki na żel to tam odkładam kąpielówki.
 
 
Ziomo_007 

Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

adamek00 napisał/a:
Gdzie dajecie kąpielówki gdy bierzecie prysznic? Pytam bo czasami nie ma wieszaków w pobliżu pryszniców.


Na badanie na który aktualnie uczęszczam są wieszaki tylko przy wejściu i wyjściu pryszniców. Tam odwiedzam ręcznik, a kąpielówki ściągam dopiero pod natryskiem i niestety odkładam na posadzkę, a po umyciu się dokładnie je spłukuje. Czasami jestem sam nagi wśród 10 innych osób.
 
 
peterhansen 

Dołączył: 17 Gru 2023
Posty: 2
Skąd: Wa-Wa
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

Tez kapie sie nago, przed i po basenie. Ostatnio byl tez chlopiec ok 10 lat z mlodsza siostra i okolo 6 lat ojcem i sie rozebrali pod prysznicem. Mieliscie takie sytuacje?
 
 
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

Ziomo_007 napisał/a:
adamek00 napisał/a:
Gdzie dajecie kąpielówki gdy bierzecie prysznic? Pytam bo czasami nie ma wieszaków w pobliżu pryszniców.


Na badanie na który aktualnie uczęszczam są wieszaki tylko przy wejściu i wyjściu pryszniców. Tam odwiedzam ręcznik, a kąpielówki ściągam dopiero pod natryskiem i niestety odkładam na posadzkę, a po umyciu się dokładnie je spłukuje. Czasami jestem sam nagi wśród 10 innych osób.

Na moim basenie również wieszaki są przy wejściu do pomieszczenia z prysznicami i na nich wieszam ręcznik oraz kąpielówki. Jeśli by ich nie było wtedy też bym odkładał kąpielówki na podłogę, jednak staram się tego unikać gdy jest możliwość odwieszenia. Średnio gdzieś połowa mężczyzn bierze prysznic na golasa, oczywiście czasami zdarza się, że tylko ja jestem nago a wszyscy pozostali w kąpielówkach ale nie przejmuję się tym. Ogólnie ilość osób kąpiących się nago jest różna, czasem większość w kąpielówkach czasem bez.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 30 Sty, 2024   

peterhansen napisał/a:
Tez kapie sie nago, przed i po basenie. Ostatnio byl tez chlopiec ok 10 lat z mlodsza siostra i okolo 6 lat ojcem i sie rozebrali pod prysznicem. Mieliscie takie sytuacje?


No zazwyczaj na basenach ojciec wchodzi z synem, matka z córká. Nie widziałem takiej sytuacji. Z drugiej strony niby jak miał się wykąpać jak zabrał dwoje dzieci?
Poza tym może nagość u nich w domu jest czymś normalnym i nikt nie traktuje tego w kategoriach seksualnych
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Sty, 2024   

peterhansen napisał/a:
Tez kapie sie nago, przed i po basenie. Ostatnio byl tez chlopiec ok 10 lat z mlodsza siostra i okolo 6 lat ojcem i sie rozebrali pod prysznicem. Mieliscie takie sytuacje?


Widziałem takie sytuacje czesto i gęsto w Norwegii jak tam pracowałem. W Polsce nioe, ogónie jestesmy mega konserwatywnym krajem w którym nagość jest tematem tabu.
W Norwegii wszyscy chodzili nago i nikt sie na nikogo krzywo nie patrzył.
 
 
Ziomo_007 

Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 04 Mar, 2024   

Ja chodzę regularnie w ten sam dzień i o tej samej godzinie. W grudniu, styczniu ruch był zdecydowanie większy, a pod prysznicami bywało różnie, czasami wszyscy nago, a czasami jedna- dwie osoby, również dzieci około 10 lat, jedni brali prysznic nago z ojcami (a nawet raz widziałem dzidka i wnuka , to dopiero jest super podejście), a inni tylko w kąpielówkach i byli mocno zmieszani gdy widzieli obok nagie osoby.

Co do osób które boją się niespodziewanej erekcji, można w WC zrobić sobie dobrze, a następnie udać pod prysznicem i na 100% nic się nie wydarzy (sam testowałem). Pozdro
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Mar, 2024   

Powiem Ci, że dobry patent. Sam jak sobie zwalę to fakt, że jestem w stanie postawić go już po 15 minutach. Ale dopiero jak się zacznę nim bawić. Bo sam z siebie nie stanie.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Ziomo_007 

Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 15 Mar, 2024   

Jeszcze mały spam ode mnie :wink:

Kolejna metoda na erekcję pod prysznicem. Wracamy z pływania, idziemy prosto prosto pod prysznic. Kąpielówki w dół do połowy ud i tak zostawiamy. Myjemy się (lub spłukujemy dokładnie, jak ktoś nie lubi mydła basenowego z dozowników) i tak długo się myjemy aż pojawi się erekcja. Wtedy kąpielówki w górę i idziemy do szafki po żel, ręcznik. W drodze do szafki erekcja ustępuje. Wracamy pod prysznic, kąpielówki ściągamy i myjemy się już normalnie. U mnie to zadziałało, brak widocznej erekcji, lekko się wydłużył i podniósł, ale to tak minimalnie. Normalnie mogłem się myć i obracać wokół bez skrępowania. Stałem przodem do innych gdy pukałem plecy i nie było żadnej reakcji.

Może kogoś zainspiruję moimi sposobami :)
 
 
Stasio 

Dołączył: 19 Mar 2024
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 19 Mar, 2024   

juansto napisał/a:
peterhansen napisał/a:
Tez kapie sie nago, przed i po basenie. Ostatnio byl tez chlopiec ok 10 lat z mlodsza siostra i okolo 6 lat ojcem i sie rozebrali pod prysznicem. Mieliscie takie sytuacje?


Widziałem takie sytuacje czesto i gęsto w Norwegii jak tam pracowałem. W Polsce nioe, ogónie jestesmy mega konserwatywnym krajem w którym nagość jest tematem tabu.
W Norwegii wszyscy chodzili nago i nikt sie na nikogo krzywo nie patrzył.
Co ciekawe Jeszcze 100 lat temu normą była nagość podczas pływania w basenach. Że względów higienicznych kostiumy na basenie mogły mieć tylko kobiety.
Jest o tym na Wikipedii np. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Nude_swimming
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group