Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 20 Sty, 2022   

Przebywanie w miejscu gdzie wszyscy są nago pozbawia tej krępacji i wszystko staje się naturalne a do tego w takim miejscu jak sauna nie powinno być żadnej wulgarności co ułatwia zdrowe sanowanie. Przecież i ja i pewnie większość na początku sie krępowała a ograniczają nas własne myśli tak naprawdę :)

Ja tak delikatnie za każdym razem się krępuje ale tylko dopóki nie wejdę na pierwszą serię do sauny, już nagi. W tym momencie wszystko staje się takie jak ma być.
 
 
CEDRIK 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Sty 2022
Posty: 44
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Sob 19 Lut, 2022   

Osobiście znam kogoś, kto w latach szkoły średniej mieszkał w internacie i cały ich pokój spał nago.
Dlaczego i po co nie wiem, ale no. To była codzienność. Ja to mam problem, żeby się przy kimś przebrać (w sensie być nago na 100%), ale staram się to przezwyciężać
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 27 Maj, 2022   

CEDRIK napisał/a:
Osobiście znam kogoś, kto w latach szkoły średniej mieszkał w internacie i cały ich pokój spał nago.
Dlaczego i po co nie wiem, ale no. To była codzienność. Ja to mam problem, żeby się przy kimś przebrać (w sensie być nago na 100%), ale staram się to przezwyciężać


A chodzisz na saunę?
 
 
penis.com.pl
bathmate
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 28 Maj, 2022   

Nagość w takich miejscach jest dla mnie tak naturalna, że nie zwracam na nią uwagi. Niezależni od płci, czy jest to szatnia damska/męska czy wspólna koeduakcyjna. Są to miejsca, gdzie dba się o higienę i się przebiera, więc w czym rzecz?
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
garczarni 

Wiek: 25
Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   Re: Nagosc na basenie / szatni / przebieralni

Anonymous napisał/a:
Mam pytanko??? Czy kiedy jestescie na basenie to wstydzicie sie sie swojej nagosci. Kryjecie swoje klejnoty, czy przebieracie i myjecie sie bez skrepowania. Pytam bo kiedy bylem na basenie i mylem sie bez kąpielowek pod prysznicem poczulem na sobie wzrok innych. Jak jest z wami? :wink:


Ja normalnie idę pod prysznic nago, potem zakładam slipy albo bokserki idę na basen i po basenie ściągam kąpielówki szybkie mycie i nago pod szafkę. Nie mamy się czego wstydzić panowie, to co ludzkie nie jest nam obce
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 10 Cze, 2022   Re: Nagosc na basenie / szatni / przebieralni

garczarni napisał/a:
Anonymous napisał/a:
Mam pytanko??? Czy kiedy jestescie na basenie to wstydzicie sie sie swojej nagosci. Kryjecie swoje klejnoty, czy przebieracie i myjecie sie bez skrepowania. Pytam bo kiedy bylem na basenie i mylem sie bez kąpielowek pod prysznicem poczulem na sobie wzrok innych. Jak jest z wami? :wink:


Ja normalnie idę pod prysznic nago, potem zakładam slipy albo bokserki idę na basen i po basenie ściągam kąpielówki szybkie mycie i nago pod szafkę. Nie mamy się czego wstydzić panowie, to co ludzkie nie jest nam obce


Dokładnie zgadzam się z tym co piszesz ja pod prysznic też zawsze idę nago ,później zakładam slipy wchodząc na basen po wszystkim udając się pod prysznic ściągam slipy dokładnie się kapie idąc do szatni nie zakrywam się np ręcznikiem idę goły nie mam z tym problemu że wszyscy widzą jak wyglądam ponieważ nie mam się czego wstydzić we
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Cze, 2022   Re: Nagosc na basenie / szatni / przebieralni

Siwy1945 napisał/a:
garczarni napisał/a:
Anonymous napisał/a:
Mam pytanko??? Czy kiedy jestescie na basenie to wstydzicie sie sie swojej nagosci. Kryjecie swoje klejnoty, czy przebieracie i myjecie sie bez skrepowania. Pytam bo kiedy bylem na basenie i mylem sie bez kąpielowek pod prysznicem poczulem na sobie wzrok innych. Jak jest z wami? :wink:


Ja normalnie idę pod prysznic nago, potem zakładam slipy albo bokserki idę na basen i po basenie ściągam kąpielówki szybkie mycie i nago pod szafkę. Nie mamy się czego wstydzić panowie, to co ludzkie nie jest nam obce


Dokładnie zgadzam się z tym co piszesz ja pod prysznic też zawsze idę nago ,później zakładam slipy wchodząc na basen po wszystkim udając się pod prysznic ściągam slipy dokładnie się kapie idąc do szatni nie zakrywam się np ręcznikiem idę goły nie mam z tym problemu że wszyscy widzą jak wyglądam ponieważ nie mam się czego wstydzić we


No i bardzo dobrze U mnie tak pół na pól. Sam chodzę nago ale zauważyłem że na basenie z połowa chodzi nago, połowa jednak się ubiera.
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 15 Cze, 2022   Re: Nagosc na basenie / szatni / przebieralni

juansto napisał/a:
Siwy1945 napisał/a:
garczarni napisał/a:
Anonymous napisał/a:
Mam pytanko??? Czy kiedy jestescie na basenie to wstydzicie sie sie swojej nagosci. Kryjecie swoje klejnoty, czy przebieracie i myjecie sie bez skrepowania. Pytam bo kiedy bylem na basenie i mylem sie bez kąpielowek pod prysznicem poczulem na sobie wzrok innych. Jak jest z wami? :wink:


Ja normalnie idę pod prysznic nago, potem zakładam slipy albo bokserki idę na basen i po basenie ściągam kąpielówki szybkie mycie i nago pod szafkę. Nie mamy się czego wstydzić panowie, to co ludzkie nie jest nam obce


Dokładnie zgadzam się z tym co piszesz ja pod prysznic też zawsze idę nago ,później zakładam slipy wchodząc na basen po wszystkim udając się pod prysznic ściągam slipy dokładnie się kapie idąc do szatni nie zakrywam się np ręcznikiem idę goły nie mam z tym problemu że wszyscy widzą jak wyglądam ponieważ nie mam się czego wstydzić we


No i bardzo dobrze U mnie tak pół na pól. Sam chodzę nago ale zauważyłem że na basenie z połowa chodzi nago, połowa jednak się ubiera.


Tak naprawdę każdy sam decyduje czy idąc pod prysznic czy będąc w szatni będzie się zakrywał tak jak już pisałem ja tego nie robię bo nie mam problemu z nagością w żaden sposób nie krępuje, nie wstydzę się tego
 
 
Ononim 

Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 22 Cze, 2022   

Ja po basenie idę pod prysznic w kąpielówkach i pierwsze spłukanie robie, a potem najczęściej zdejmuje kąpielówki. Wole je przelać wodą na sobie, bo walą chlorem :mrgreen:
A z kolei na basen pamiętam w szkole, że zawsze ratownicy wyganiali jak ktoś miał suche kąpielówki i trzeba było wejść na basen w mokrych. Nie wiem, o co chodziło, ale skoro tak chcieli, to każdy w kąpielówkach brał prysznic przed ;)
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Lip, 2022   

Chodzi o umycie się przez basenem, żeby jak najmniej brudu tam wnosić.
 
 
ByczekTen 

Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 09 Lip, 2022   

Ostatnio jak byłem na termach, to każdy zdejmował kąpielówki i mył się bez nich. Jakoś nie było w tej dziedzinę skrępowania. Jeżeli nawet ktoś nie zdejmował kąpielowkek, to było to marginalnym zdarzeniem. Uważam, że higiena przede wszystkim. Nie mam problemu z tym, żeby po prysznicu zdjąć bokserki i normalnie się umyć
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2022   

ByczekTen napisał/a:
Ostatnio jak byłem na termach, to każdy zdejmował kąpielówki i mył się bez nich. Jakoś nie było w tej dziedzinę skrępowania. Jeżeli nawet ktoś nie zdejmował kąpielowkek, to było to marginalnym zdarzeniem. Uważam, że higiena przede wszystkim. Nie mam problemu z tym, żeby po prysznicu zdjąć bokserki i normalnie się umyć


W ostatnim czasie odwiedziłem termy w górach i było podobnie, zero stresu.
Ogólnie zauważyłem, ze większy problem z rozebraniem się mają młode osoby, starszym chyba już wszystko jedno ;)
 
 
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 30 Sie, 2023   

W czasach podstawówki mieliśmy regularnie zajęcia na basenie i zawsze przebieraliśmy się wspólnie, nie było u nas dostępnych oddzielnych kabin. Nieliczni tylko zasłaniali się ręcznikiem, jednak z czasem i oni przestali się patyczkować. Nauczyciel wielokrotnie powtarzał, że wszyscy mamy to samo i nie mamy się czego wstydzić. Również prysznice braliśmy nago i nikt z nas się nie krępował, wszystko odbywało się naturalnie. Dzięki takiemu podejściu nie mam obecnie problemu z nagością w szatni. Zawsze staram się brać prysznic nago na basenie, jedynie odczuwam lekkie skrępowanie gdy widzę jak jest wiele osób pod prysznicem i wszystkie są w kąpielówkach. Jest mi wówczas niezręcznie wyróżniać się spośród tłumu, ponieważ zawsze czuję na sobie wzrok pozostałych, którzy pewnie uważają mnie za zboczeńca. Ostatnio nawet miałem sytuację jak myłem się nago, przyszło dwóch nastolatków około 14 lat może. Jak mnie zobaczyli momentalnie zawrócili a ich miny wyglądały jakby zjawę widzieli. Zacząłem później się zastanawiać czy ze mną jest coś nie tak czy może z nimi. Nie mogę zrozumieć co jest dziwnego w tym, że ktoś bierze prysznic nago w szatni, w której są sami mężczyźni. Przecież każdy facet ma to samo między nogami i nie rozumiem jak można się wstydzić nagości w męskim gronie. Podejrzewam, że niektórzy od dziecka mają wpajany wstyd i później są w szoku jak zobaczą kogoś nago. Zauważyłem, że kwestia nagości pod prysznicem zależy od pływalni, na jednej nagość jest bardziej powszechna, na innej praktycznie wszyscy kąpią się w majtkach. Wiele też zależy od zachowania pozostałych osób. kilka razy zdarzyło mi się, że ja pierwszy zdjąłem kąpielówki i za mną kolejne osoby zrobiły to samo. Również uważam, że największy problem z nagością mają młode osoby, do 30 lat. Z opowieści starszych znajomych wiem, że gdy byli w wojsku, wszyscy codziennie brali wspólny prysznic i nie było opcji, że ktoś się wstydzi. Pewnie dlatego większość z nich obecnie tak jak ja nie mają problemu z rozebraniem się.
Chciałem jeszcze zapytać, czy ktoś z was był w Aquaparku w Tarnowskich Górach albo w Aquadrom w Rudzie Śląskiej i wie jak tam wygląda kwestia nagości pod prysznicami? Zamierzam się wybrać na któryś z nich i wolałbym bez problemu wziąć prysznic nago, bez szokujących spojrzeń.
 
 
penis.com.pl
bathmate
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Sie, 2023   

Na spokojnie, myśłę, ze obecnie nagość pod prysznicem nie robi już takiego problemu. Mieszkam w małym mieście na wschodzie PL i mój mąż jak chodzi na aquapark to zawsze kąpie sie nago.
 
 
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2023   

Zawsze na basenie czy siłowni biorę prysznic na golasa. Nie mam oporów przed rozebraniem się w miejscu gdzie są osoby tej samej płci, nie odczuwam wstydu przed innymi facetami. Uważam, że każdy mężczyzna jest zbudowany tak samo. Nie przeszkadza mi to, że ktoś czasem krzywo się na mnie patrzy, nawet jak pozostali są w gaciach ja i tak kąpie sia nago. Czasem zdarza się, że inni biorą ze mnie przykład i też ściągają majtki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group