Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   

Mógł sie przeprowadzić. Sam jak zakładałem konto mieszkałem w Poznaniu, potem się przeprowadziłem i nie chciało mi się w profilu zmieniać.
 
 
Ononim 

Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Lut, 2021   

michalza napisał/a:
Mógł sie przeprowadzić. Sam jak zakładałem konto mieszkałem w Poznaniu, potem się przeprowadziłem i nie chciało mi się w profilu zmieniać.



Pewnie ;) po prostu szybkie skojarzenie i naszło mnie na żarcik :mrgreen:
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 18 Mar, 2021   

Dla mnie i pewnie dla wielu osób to bardziej kwestia miejsca, jeżeli widzi się że np w szatni na siłowni że każdy się myję nago pod prysznicem to raczej nie pójdziesz w stroju pod prysznic, oczywiście działa to też w drugą stronę
 
 
penis.com.pl
viamax
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 27 Mar, 2021   

Czy uwazacie, ze pandemia - skutkujaca zamknieciem silowni, basenow - spowoduje, ze ludzie sie zrobia wstydliwi?

[ Dodano: Sob 27 Mar, 2021 ]
juansto napisał/a:
Dla mnie i pewnie dla wielu osób to bardziej kwestia miejsca, jeżeli widzi się że np w szatni na siłowni że każdy się myję nago pod prysznicem to raczej nie pójdziesz w stroju pod prysznic, oczywiście działa to też w drugą stronę


Sęk w tym, czy kiedy inni się kąpią w tekstyliach, czy powinniśmy utrzymywać ten stan absurdu, wspierać go - idąc w gaciach pod prysznic?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Kwi, 2021   

Oleg_1981 napisał/a:
Czy uwazacie, ze pandemia - skutkujaca zamknieciem silowni, basenow - spowoduje, ze ludzie sie zrobia wstydliwi?

[ Dodano: Sob 27 Mar, 2021 ]
juansto napisał/a:
Dla mnie i pewnie dla wielu osób to bardziej kwestia miejsca, jeżeli widzi się że np w szatni na siłowni że każdy się myję nago pod prysznicem to raczej nie pójdziesz w stroju pod prysznic, oczywiście działa to też w drugą stronę


Sęk w tym, czy kiedy inni się kąpią w tekstyliach, czy powinniśmy utrzymywać ten stan absurdu, wspierać go - idąc w gaciach pod prysznic?


Jak ktoś chce isc w gaciach pod prysznic to niech idzie, sam tak na pewno nie będe robił bo nie jest to zbyt wygodne.
Czy ludze zrobią sie wstydliwi? Wydaje mi się, ze nie. Jeśli ktoś sie nie wstrydzil to po pandemii wstydzić się nie będzie. Tylko pytanie kiedy otworzą baseny bo wybralbym się chetnie
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Nie 11 Kwi, 2021   

Chyba nie da się przeczytać całego tego wątku :lol:

Co do meritum, to dawniej wstydziłem się rozebrać pod prysznicem na basenie. Od pewnego czasu olewam to i prysznic biorę w takich miejscach nago. Pewnie, że na początku bałem się, że mi stanie. Wystarczyło nie gapić się na innych, myśleć o czymś innym.

No ale wciąż te dziwne schizy w narodzie funkcjonują.
Raz wybrałem się gdzieś na basen z dwoma kumplami. Jeden z nich nie miał problemu, żeby iść pod prysznic nago, drugi - pobiegł w slipkach. My dwaj tylko spojrzeliśmy na siebie, uśmiechnęliśmy się z tamtego i tyle.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2021   

No dobra ale tak na logikę jakby stanął to co z tego? Mi staje w różnych sytuacjach, czasami nie ma to zupełnie związku z podnieceniem. Ot fizjologia męska.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2021   

Dekarion napisał/a:
No dobra ale tak na logikę jakby stanął to co z tego?

Chyba nawet teraz odczuwałbym z tego powodu lekki dyskomfort. Na szczęście "chwilowo" to nie stanowi problemu, bo i tak baseny zamknięte :mrgreen:
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 14 Kwi, 2021   

Zdarza się ;) Sam nie raz widziałem takie sytuacje, aczkolwiek na szcżęście w podobnej nie byłem.
 
 
kamcik2222 


Wiek: 24
Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 7
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 29 Cze, 2021   

W piątek spotkała mnie dość kuriozalna sytuacja na basanie. Zaznaczę ze zawsze kapie się nago tak jak w domu. Po pływaniu poszedłem się umyć. Pod natryskami 2 chłopaków w moim wieku, jeden myślę że 18 lat i jeden ok 30 lat. Wszyscy w gaciach. Jak zdjąłem swoje wszyscy zrobili to samo. Niestety jak na penisa poleciała mi woda i ruszyła napletek to ustal mi na maksa. Ale zero stresu bo ukradkiem zobaczyłem ze chłopakom oprócz tego ok 30 tez stały mocno. Poszedłem do szatni. Po chwili wleciało 2 ratowników, portier i ochrona. Zamknęli drzwi i powiedzieli ze czekamy do przyjadę policji. Okazało się że ten facet ok 30 lat zgłosil sytuacje z Pod prysznica. Od policji dowiedziałem się że facet znosił że masturbowalismy się, a następnie uprawialiśmy homoseksualny seks. Na nasze szczęście w toalecie był straszy pan, który zaprzeczył tym oskarżeniom. Obsługa chciała, żeby policja wypisała mandaty na nieobyczajne zachowania (przebywanie pod prysznicem nago), ale policjanci usmiechenli się i zajęli się tym 30 latkiem za składanie fałszywych zeznań. Po tej sytuacji musze zmienić basen bo mam ochotę rozszarpać obsługę

[ Dodano: Wto 29 Cze, 2021 ]
Dla mnie basen jest kompletnie aseksulanym miejscem, ale zdaje sobie sprawę, że erekcja Pod prysznicem może się zdarzyc bardzo często. Przez ciepła wodę, nagosc, mycie kutiego czy wycieranie.
Nie raz mi ustal i nie raz widziałem inne erekcje. Taka juz jest natura chłopaka, że jak gdzieś się rozbierze to jest szansa, że hydraulika się ruszy. Przez powyższa akcje wiem, że jeśli będziecie w podobnej sytuacji to nie przejmujecie się. Policja będzie po waszej stronie i nic wam nie grozi. Wiadomo jakbyście masturbowali się albo uprawaili seks to inna sprawa
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 30 Cze, 2021   

Powinni tego kolesia wysłać raczej na leczenie w zakładzie zamkniętym, skoro widzi rzeczy, których nie ma.
Brawa dla świadka, który nie bał się stanąć po Twojej stronie.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   

Kamcik efekt erekcji często u mężczyzn nie ma powiązania z podnieceniem. Jest to zwykła fizjologia, tak wiec nikt nie powinien sie na to patrzec dziwnie. Nagość pod prysznicem jest czymś normalnym, nikt nie będzie przecież wymagał kąpania się w majtkach.
Zachowanie obsługi moim zdaniem niedopuszczalne.

Zdecydowanie zmneiń basen. Ciekawi mnie jak by było gdyby nie było świadka.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   

Kamcik efekt erekcji często u mężczyzn nie ma powiązania z podnieceniem. Jest to zwykła fizjologia, tak wiec nikt nie powinien sie na to patrzec dziwnie. Nagość pod prysznicem jest czymś normalnym, nikt nie będzie przecież wymagał kąpania się w majtkach.
Zachowanie obsługi moim zdaniem niedopuszczalne.

Zdecydowanie zmneiń basen. Ciekawi mnie jak by było gdyby nie było świadka.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Czw 01 Lip, 2021   

kamcik2222 napisał/a:
W piątek spotkała mnie dość kuriozalna sytuacja na basanie. Zaznaczę ze zawsze kapie się nago tak jak w domu. Po pływaniu poszedłem się umyć. Pod natryskami 2 chłopaków w moim wieku, jeden myślę że 18 lat i jeden ok 30 lat. Wszyscy w gaciach. Jak zdjąłem swoje wszyscy zrobili to samo. Niestety jak na penisa poleciała mi woda i ruszyła napletek to ustal mi na maksa. Ale zero stresu bo ukradkiem zobaczyłem ze chłopakom oprócz tego ok 30 tez stały mocno. Poszedłem do szatni. Po chwili wleciało 2 ratowników, portier i ochrona. Zamknęli drzwi i powiedzieli ze czekamy do przyjadę policji. Okazało się że ten facet ok 30 lat zgłosil sytuacje z Pod prysznica. Od policji dowiedziałem się że facet znosił że masturbowalismy się, a następnie uprawialiśmy homoseksualny seks. Na nasze szczęście w toalecie był straszy pan, który zaprzeczył tym oskarżeniom. Obsługa chciała, żeby policja wypisała mandaty na nieobyczajne zachowania (przebywanie pod prysznicem nago), ale policjanci usmiechenli się i zajęli się tym 30 latkiem za składanie fałszywych zeznań. Po tej sytuacji musze zmienić basen bo mam ochotę rozszarpać obsługę

[ Dodano: Wto 29 Cze, 2021 ]
Dla mnie basen jest kompletnie aseksulanym miejscem, ale zdaje sobie sprawę, że erekcja Pod prysznicem może się zdarzyc bardzo często. Przez ciepła wodę, nagosc, mycie kutiego czy wycieranie.
Nie raz mi ustal i nie raz widziałem inne erekcje. Taka juz jest natura chłopaka, że jak gdzieś się rozbierze to jest szansa, że hydraulika się ruszy. Przez powyższa akcje wiem, że jeśli będziecie w podobnej sytuacji to nie przejmujecie się. Policja będzie po waszej stronie i nic wam nie grozi. Wiadomo jakbyście masturbowali się albo uprawaili seks to inna sprawa


No no, to dopiero przygoda. Sam chciałbym zobaczyć na żywo kilku młodych facetów z erekcją. :D Ten 30-latek to pewnie jakiś zakompleksiony psychol z prawicy. Zazdrościł sprawnych sprzętów.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 02 Lip, 2021   

kamcik2222 napisał/a:
W piątek spotkała mnie dość kuriozalna sytuacja na basanie. Zaznaczę ze zawsze kapie się nago tak jak w domu. Po pływaniu poszedłem się umyć. Pod natryskami 2 chłopaków w moim wieku, jeden myślę że 18 lat i jeden ok 30 lat. Wszyscy w gaciach. Jak zdjąłem swoje wszyscy zrobili to samo. Niestety jak na penisa poleciała mi woda i ruszyła napletek to ustal mi na maksa. Ale zero stresu bo ukradkiem zobaczyłem ze chłopakom oprócz tego ok 30 tez stały mocno. Poszedłem do szatni. Po chwili wleciało 2 ratowników, portier i ochrona. Zamknęli drzwi i powiedzieli ze czekamy do przyjadę policji. Okazało się że ten facet ok 30 lat zgłosil sytuacje z Pod prysznica. Od policji dowiedziałem się że facet znosił że masturbowalismy się, a następnie uprawialiśmy homoseksualny seks. Na nasze szczęście w toalecie był straszy pan, który zaprzeczył tym oskarżeniom. Obsługa chciała, żeby policja wypisała mandaty na nieobyczajne zachowania (przebywanie pod prysznicem nago), ale policjanci usmiechenli się i zajęli się tym 30 latkiem za składanie fałszywych zeznań. Po tej sytuacji musze zmienić basen bo mam ochotę rozszarpać obsługę

[ Dodano: Wto 29 Cze, 2021 ]
Dla mnie basen jest kompletnie aseksulanym miejscem, ale zdaje sobie sprawę, że erekcja Pod prysznicem może się zdarzyc bardzo często. Przez ciepła wodę, nagosc, mycie kutiego czy wycieranie.
Nie raz mi ustal i nie raz widziałem inne erekcje. Taka juz jest natura chłopaka, że jak gdzieś się rozbierze to jest szansa, że hydraulika się ruszy. Przez powyższa akcje wiem, że jeśli będziecie w podobnej sytuacji to nie przejmujecie się. Policja będzie po waszej stronie i nic wam nie grozi. Wiadomo jakbyście masturbowali się albo uprawaili seks to inna sprawa


O k..., jeszcze z czymś takim się nie spotkałem. Co za psychol. Zwyrol, wymyśla jakieś pierdoly. Dobrze, że miałeś świadka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group