Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
nogitsune 

Wiek: 32
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 30 Kwi, 2014   

Shnitzel, no nie wiem, dziwnie tak... obcy faceci wokół, a ja ze sterczącym kutasem :)
  
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 30 Kwi, 2014   

nogitsune, zapewne nie Ty jeden byłbyś ze stojącą pałą. a później się organizm przyzwyczai do sytuacji i już nie będzie tak łatwo wstawać. kwestia to się przełamać.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
nogitsune 

Wiek: 32
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 30 Kwi, 2014   

legolas1, no nie wiem, mnie jarają takie klimaty, szatnie, prysznice etc. xd ciężko będzie przywyknąć do nie-jarania się tym :) a nie widziałem dotąd na basenie nikogo, komu by stał... :P Już nie chodzi o to, że mam małego, bo tego się akurat nie wstydzę, tylko no sam fakt, że myję się i mi stoi... takie awkward jednak :|
 
 
penis.com.pl
viamax
Gorryl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Kwi, 2014   

Szczerze mówiąc nie przyglądałem się, ale raz zauwazyłem goscia co miał półwzwód, nikt jakoś specjalnie sie tym nie przejmował. Aczkolwiek dla mnie to też krepujące gdy pała zaczyna mi się podnosić, staram sie z tym nie obnosić
 
 
chico22
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   

ja nie mam problemu z przebieraniem, czy kąpaniem się nago przy innych, a to, że czasami stanie to normalne :P
 
 
sx707 

Wiek: 29
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 98
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

ja też miewam opory żeby pojść nagi pod prysznic z tego względu że jak patrze na innych facetów to mój penis wydaje mi się po prostu mały w porównaniu do ich sprzętów :oops:
 
 
boy2010 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 761
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

sx707 a masz się czym przejmować :?: w spoczynku każdy jest mały :roll:
/podaj wymiary to będzie można ocenić czy masz się czym przejmować :oops: /
_________________
1. Nie liczy się to, co masz, ale jak tego używasz.
2. Zawsze jest ktoś gorszy od ciebie.
3. Nie przejmuj się krytyką na temat swojego kutasa.

-------------------------------------------------
 
 
sx707 

Wiek: 29
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 98
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 12 Maj, 2014   

dł 15 obw 11,5 :oops:
 
 
boy2010 


Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 761
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: Pon 12 Maj, 2014   

sx707 jak stoi rozumiem ? to nie masz się czym przejmować :wink:
_________________
1. Nie liczy się to, co masz, ale jak tego używasz.
2. Zawsze jest ktoś gorszy od ciebie.
3. Nie przejmuj się krytyką na temat swojego kutasa.

-------------------------------------------------
 
 
patryk161 

Wiek: 26
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014   

Ja zawsze kapie sie nago nawet czasami stanie chociaz unikam tego jak moge zazwyczaj sie patrza przygladaja ale nic nie mowia chyba zazdroszcza rozmiaru raz na saunie koedukacyjnej dostalem wzwodu to pani zrobila duze oczy ale lekko sie usmiechnelismy do suebie i to wszysko mysle ze to sa miejsca aseksualne i takie powinny pozostac
 
 
nogitsune 

Wiek: 32
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 13 Maj, 2014   

sx707, spoko ziom, ja mam 14dł, 10obw i nie płaczę xd Zresztą z tego, co udało mi się podpatrzeć na basenie, to penisy innych kolesi w stanie spoczynku nie były jakoś szczególnie większe od mojego :twisted: zwiotczałe chyba wszystkie są małe, co nie? A przynajmniej tak się pocieszam :mrgreen:
 
 
abia04 

Dołączył: 18 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   

Mnie osobiście również trochę stresuje to, że miałbym nago iść pod prysznic na basenie, lub na siłowni. Jakoś tak dziwnie się czuję, że ktoś może sobie patrzeć na mój sprzęt.
Może gdybym sam nie chodził to bym jakoś się przełamał, a tak nie potrafię jakoś i zawsze zakrywam się ręcznikiem :P
 
 
Luks 


Wiek: 39
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 232
Skąd: WROCŁAW
Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

siłownia - żaden problem , zero wstydu i skrępowania bo nie ma czym łazienki są męskie i kobiece oddzielnie
basen - tutaj akurat przeważnie są wspólne i tu już jednak trochę krępująca sprawa , nie dość że są kobiety to nie rzadko jeszcze z dziećmi

dlatego wtedy pod prysznic owinięty ręcznikiem a pod prysznicem pojedynczym już nago
 
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Sob 17 Maj, 2014   

abia04, Jeden taki wypad ze znajomym co się nagości nie wstydzi i pozbędziesz sie tego i ty ;)
_________________
TereFere.
 
 
 
polish 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Cze, 2015   

hej, szukam kumpla na wspólne wypady do sauny! propoponuję saunę SGGW lub Warszawianka; (branżowa Heaven) chętnie kolesia BI/gay, z którym można też zabawić się ręcznie :D

ja 28lat 183/68/17
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group