Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
penisman 

Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 190
Skąd: Radom
Wysłany: Sob 18 Maj, 2013   

nieźle elfen :D
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

Dla twego mózgu było ważniejsze pozbycie się szczypania oka, niż erekcja. Dlatego jak jesteście nago nie myślcie o swoim penisie :D
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
jeyjey 

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: ojjjjj daleko
Wysłany: Wto 11 Cze, 2013   

albo walnij pięścią w krocze :D skoro szczypanie "uspokoiło" to na pewno tez :D
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013   

jeyjey, trochę brutalna metoda :P
 
 
jeyjey 

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: ojjjjj daleko
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013   

olszesaa , nie czepiajmy się szczegółów :P grunt że zadziała na taką przypadłość basenową :D
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013   

Ej no, ale bez przesady XD uderzysz w penisa a on na złość jeszcze bardziej stanie i wtedy to dopiero będzie jazda XD
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

to trzeba mieć kobietę, która nim się zajmie :D
 
 
jeyjey 

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: ojjjjj daleko
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Na basenie fajna rzecz :D ale wątpie żeby tak przy dajmy na to dzieciach chciała się małym przyjacielem zajmować :D
a tak jeden strzał - jakby się ktoś pytał czemu tak, zawsze można odpowiedzieć "w ramach pokuty" :D
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Ja z moją jeszcze nie mieliśmy okazji być razem na basenie :) będę musiał wypróbować :D
 
 
jeyjey 

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: ojjjjj daleko
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

Fajna sprawa :D ale lepiej iść jak jest pusto/mniej ludzi :D adrenalinka fajnie działa
A co do tematu. Sam nie mam problemów , żeby się przebierać w szatni nie używając rećznia czy coś. Obecnie jestem w Holandii. Tutaj wygląda to zupełnie inaczej niż w polsce. Na ulicach są nawet pisuary dla facetów. Oczywiście nie zbyt osłonięte... Sam nie korzystałem bo jakoś tak świecić ptaszkiem na ulicy nie za bardzo mnie kręci :P
 
 
toldale 

Wiek: 25
Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

Tez nie mam problemow na basenie zeby sciagnac slipki, przeciez to normalna rzecz :)
 
 
lulek1602 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Oborniki
Wysłany: Nie 17 Lis, 2013   

Panowie jeśli chcecie się wyluzować to zapraszam do Książki Piąta fala Pożądania da wam wiele radości i pomoże odnaleźć sposób na siebie i swoją partnerkę jest dobrym przewodnikiem po strefie erotycznej kobiety jak i mężczyzny :)
_________________
lulek16
 
 
Super_Baloo 

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 15
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 23 Mar, 2014   Nie ma co się wstydzić :D

Nie ma co się wstydzić wyłazić na basena :P Ani nawet po, żeby wziąć prysznic. Ja tez tak miałem, mianowicie siłownia - stres, basen - stres, plaża - stres i tak w kółko... Używałem chyba wszystkiego, co wymyśliła ludzkość, czyli: nasze polskie tabletki bez efektu (haha), pompki prózniowe, nawet próbowałem ćwiczeń na penisa, które rzekomo wydłużają....(to ostatnie akurat trochę może działa). Jak sobie powiedziałem dosyć - szukamy gdzieś indziej - po wielu testach natknąłem się na phallomax, który ku mojemu zaskoczeniu okazał się na tyle silny, aby mnie - sceptyka - nakłonić do tego aby znów wierzyć w tabletki.. :) Chętnie wkleiłbym wam zdjęcia, tyle że odrzuca mi posta jak wklejam jpg :/ Ten wytwór holenderskich badaczy (pochodzi z Hollandii) po prostu mnie zniewolił :P Ciężko to dostać, ale jak już dostaniecie, to trzymajcie konika najdalej jak można.... :) Tak jak mi, tak i wam po prostu zacznie pękać pod napływem krwi podczas erekcji - te tabletki to w skrócie jakaś masakra (!), ale robią to, do czego namawiają was inne pseudo-reklamy. Zamiast wydawać na Xtra-Large - zainwestujcie w to, z czego ja sie teraz cieszę :) Wszystkim życzę takich rezultatów jak moje :) P.S. Jak tu wkleić zdjęcia.... :>
 
 
penis.com.pl
andropenis
nogitsune 

Wiek: 32
Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 76
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 24 Kwi, 2014   

Ja to bym się chętnie mył po basenie nago, ale jak tylko myślę o ściągnięciu kąpielówek to mi staje... xd
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Sro 30 Kwi, 2014   

to niech stanie. I co wtedy?
_________________
TereFere.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group