Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
gizmonts 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 41
Skąd: krk
Wysłany: Nie 17 Paź, 2010   

harry_22, znam ludzi dla ktorych sauna w ktorej bywa sie nago jest gejowska :| Wiec ostroznie podchodze do tego jak inni odbieraja nagi prysznic po basenie, a co dopiero lekki wzwod (niekoniecznie na tle seksualnym). Wydaje mi sie ze jest to glownie kwestia wychowania i dojrzalosci.
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

Ej gizmos nie przesadzaj. Jak ktoś jest młody to mu pałka bryka. Pobryka, pobryka i zawiśnie. U mnie też tak było :-) Umyj się z 3 razy nago to się uspokoi. ;-)
 
 
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

Ja dzisiaj w szatni przeżyłem coś obrzydliwego. Wielki i gruby murzyn, wyszedł spod prysznica na golasa. Myślałem, że się porzygam. :wink: :cry:
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

a co w tym obrzydliwego, wyszedł wysuszył sie ubrał i poszedł nie musiales mu ogladac
_________________
aaa68
 
 
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010   

Nie no k*rwa centralnie mi przed oczami paradował i to na dodatek na wysokości moich oczu.
 
 
noemalny09 

Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 79
Skąd: poland
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010   

ja ostatnio kąpałem się z morsami i tam wszyscy przebierają się i biorą prysznic nago... więc żeby nie odstawać od innych też chodziłem nago.... pałka mi trochę stanęła ale chyba dlatego że to była moja pierwsza taka sytuacja....
 
 
grabs 

Wiek: 35
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 5
Skąd: Slupsk
Wysłany: Sob 20 Lis, 2010   

:shock: :shock: :shock: ludzie ale macie problemy... jak ktos chce sie umyc to robi to nago, w domu tez sie w gaciach myjecie ? nikt nie karze wam paradowac z fujarami i wszystkim sie pokazywac, chyba ze ktos to lubi, robierasz sie stajesz fujara do sciany (tak aby cie nikt nie zobaczyl jak sie bardzo wstydzisz) i po problemie. Wojsko jednak czegos uczylo... tam nikt sie nikogo nie wstydzi - bo nie ma czego. Sadze ze ojcowie maja duzy wklad w wychowanie, gdy nagosc i tematy pochodne sa TABU - takie wlasie mamy skutki. Nie bede pisal jak jest za naszymi granicami, ani wyzywal nikogo od ciemniakow... bo to nic nie zmieni. Niech kazdy myje sie pod prysznicem jak chce, ja od jakiegos czasu myje sie nago - do tego chyba trzeba dojrzec? Zycze dalszej milej bezproduktywnej dyskusji... . :|
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 22 Lis, 2010   

grabs, zgadzam się z Tobą w 100%. Jestem czlowiekim i wszystko co ludzkie nie jest mi obce, tutaj rzeczywiscie powinni popracować wiecej rodzice w celu uświadomienia swoich dzieci
 
 
 
zwirek0074 

Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 63
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 26 Lis, 2010   

Rufus1 napisał/a:
tutaj rzeczywiscie powinni popracować wiecej rodzice w celu uświadomienia swoich dzieci


Zawsze jak tu wchodzę widzę że czyta nas na pewno sporo ludzi (pewnie chłopaków) którzy mają z nagością na basenie problem. Tutaj widzą co inni na ten temat myślą i że nie są jedynymi którzy mają takie pytania i wątpliwości. Szkoda że tylko czytają...
Więc potraktujmy wątek jako formę edukacji (podwórkowej) jeśli rodzice umywają ręce.
 
 
marbb 

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 26
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 28 Lis, 2010   

Ja jak bywam na basenie to rzadko widzę żeby ktoś brał prysznic nago i szkoda. Szczerze mówiąc sam biorę w kąpielówkach bo jakoś samemu nie chce się kąpać nago... ale jak byłem na słowacji na gorących źródłach to tam wiekszość osób brała kapiel nago i sam też brałem, wszyscy w szatni również się przebierali nago bo tam nawet nie było przebieralni... i nie było żadnego problemu... chodź polacy troche swirowali niektórzy.
 
 
harry_22 

Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 174
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 28 Lis, 2010   

zwirek0074, jestem całkowicie za tym, żeby uczyć młodych (i nie tylko), że nie nalezy się wstydzić i nie jest to TABU kąpać się nago. Edukujmy siebie nawzajem. Ja mogę edukować swoim przykładam bywając na basenie w Dąbrowie Górniczej, czy Tarnowskich Górach.
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 29 Lis, 2010   

harry_22, slowa w podziw wprawiają a czyny pociągają
 
 
 
harry_22 

Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 174
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 01 Gru, 2010   

Rufus1, dlatego ja też czynami staram się pokazywać to, że nagość na basenie, czy saunie, czy też szatni to jak najbardziej normalna rzecz
 
 
penis.com.pl
masturbator
xselix 

Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Gru, 2010   

Byłem w długi listopadowy weekend na niemieckim basenie. W szatni męskiej było dosyc tloczno, ale wszyscy przebierali się bez skrepowania, przy dzieciach. Prysznic prawie wszyscy brali nago, wiec się dolaczylem. Szkoda, ze tak nie może być w Polsce ;(
_________________
Piszcie do mnie do wiadomości prywatnych. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem i z każdym porozmawiam ;)
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Czw 02 Gru, 2010   

xselix napisał/a:
Byłem w długi listopadowy weekend na niemieckim basenie. W szatni męskiej było dosyc tloczno, ale wszyscy przebierali się bez skrepowania, przy dzieciach. Prysznic prawie wszyscy brali nago, wiec się dolaczylem. Szkoda, ze tak nie może być w Polsce ;(


Czemu? Bo my od dziecka nie jesteśmy "przyzwyczajani" do nagości. Ja myślałem, że problem nagości głównie dotyczy powiedzmy wieku gimnazjalnego i początku liceum, ale chyba się pomyliłem. Na uczelni mam zajęcia wf na basenie. W szatni sami faceci w tym samym wieku i nikt nie bierze prysznica nago, a wszyscy za to korzystają z przebierali nawet gdy trzeba czekać 5 min. by się do niej dostać. Po prostu jakieś dziwactwo :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group