Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 08 Gru, 2005   

Co do rozbierania sie do naga na basenie, to robie to zawsze. Mysle, ze nie ma sie czego wstydzic. Zreszta sam czasami lubie ukratkiem na kogos popatrzec i porownac. Niech sie wstydzi ten kto widzi 8) A co do plaz nudystow, to tez wielokrotnie myslalem zeby sie na taka wybrac, ale zawsze obawialem sie swoich reakcji i tego, ze przyjdzie ktos tylko po to zeby sie ponabijac z golasow. A zreszta nie wiem gdzie sa takie plaze w okolicach Wawy i nie mam z kim isc, a sam napewno sie nie wybiore.
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią 09 Gru, 2005   

a ja na basenie nie widze niekogo nago, a z chęciom sam bm sie rozebrał
 
 
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 09 Gru, 2005   

Powiem szczerze, ze ja tez ostatnio nikogo nagiego na basenie nie widzialem. Jesli chcesz sie rozebrac, to dlaczego tego nie robisz? Co stoi na przeszkodzie?
 
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sob 10 Gru, 2005   

chlopak84 napisał/a:
Co stoi na przeszkodzie?

No własnie - co STOI na przeszkodzie :D
 
 
Mistrz69

Dołączył: 14 Gru 2005
Posty: 1
Wysłany: Pią 16 Gru, 2005   !...!

A co byscie zrobili na basenie gdyby wam nagle stanął pod natryskiem chocby dlatego ze nagle wpadło wam cos do głowy ?? Albo czy widzieliscie kogoś komu stanął w szatni i co wtedy ta osoba zrobiła ??
 
 
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Gru, 2005   

No coz, jesli ktos nie potrafi kontrolowac swoich odruchow, to faktycznie nie polecam rozbierania sie. Bo moze byc lekki przypal i sporo wstydu sie mozna najesc.

A co bym zrobil jakby mi juz stanol? Od razu wziolbym recznik i wyszedl z tamtad.

Kiedys bylem swiadkiem jak takiemu kolesiowi za kazdym razem stal jak sie przebieral w szatni. Bylo tak, ze ja przebieralem sie po basenie, a on wlasnie przychodzil na basen i mijalismy sie w szatni. Dzialo sie tak 3 razy i za kazdym razem byl taki fart, ze bylismy tylko we dwoch w szatni. Powiem szczerze, ze chlopak niewiele sobie robil z tego, ze mu stoi. Ja mu nic nie mowilem, jak zwykle udawalem, ze sie nie patrze. Bylem na poczatku w szoku, bo ten chlopaczek nie kryl tego, ze mu stoi. Powiem szczerze, ze bardzo przyjemny widok... :oops:
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią 16 Gru, 2005   

Gejem nie jestem, ale gdy chodziłem na basen sam bez kolegów/rodziny to mi stawał przy przebieraniu się, nawet gdy dużo osub się przebierało i nic sobie z tego nie robiłem. Brałem tylko ręcznik wtedy gdy jakaś matka pomagala ubrać sie jakiemuś małemu dziecku. Raz widzialem dwuch kolegów takich już około 25 lat co pod natryskiem byli całkiem nadzy, ale mieli mae kutaski.
 
 
Tomasz mlody

Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 5
Wysłany: Sob 17 Gru, 2005   

siemka pomozecie mi jestem w anglii i na basenie wiekszosc powtarzam wiékszosc facetów rozbiera sie pod prysznicem ale nie wszyscy czy wypadA zebym ja tez tak robil troche sie wstydze ale nie wiem jak to przelamac :oops:
 
 
Gość

Wysłany: Sob 17 Gru, 2005   

poprostu ścigąnij majtki/sipy i po problemie :D
 
 
Tomasz mlody

Dołączył: 15 Gru 2005
Posty: 5
Wysłany: Wto 20 Gru, 2005   

dziéki
:D :P
 
 
snapee 

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 27 Gru, 2005   

hmmm ja sie nie rozbieram publicznie bo mi caly czas stoi :/ i po co sobie wstydu narobic?:/
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 27 Gru, 2005   

Czego się wstydzić? Jak masz co pokazać - to pokazuj ;)
 
 
snapee 

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 27 Gru, 2005   

widzisz moze nie kazdy lubi sie pokazywac kiedy mu drag stoi
 
 
penis.com.pl
viamax
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   

Też fakt, ale rozumny człowiek zrozumie daną sytuację :)
 
 
snapee 

Dołączył: 27 Gru 2005
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 28 Gru, 2005   

i tu sie mylisz bo jesli wpadniesz na basen i bedzizesz bral kapielpod wspolnym prysznicem i nagle lwaduje ci sie tabun dziewciakow do lat 12 to oni nie zrozumeja czemu ci stoi drag, tylko beda z tego tak targac ze az ci sie glupio zrobi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group