Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Wto 15 Lis, 2005   

Niby dlaczego jak na dziwaka? Jeśli masz penisach sporych rozmiarów, to raczej powinni patrzeć jak na "okaz" ;)
 
 
Gość

Wysłany: Czw 17 Lis, 2005   

Nie mam wcale dużego penisa, ale oni patrzyli bo nikt oprócz mnie nie rozebrał sie jeszcze pod prysznicem od kiedy chodzę na basen w szkole.
 
 
chlop

Dołączył: 07 Cze 2005
Posty: 3
Wysłany: Czw 17 Lis, 2005   heh

mi sie wydaje ze to tylko w Polsce tak jest. Jak bylem na wakacjach w Niemczech to tam wszyscy normalnie sie rozbierali i myli i nikt sie nigdzie nie patrzył. (no moze czasami HEHe - ciekawosc..;)) W Polsce jest zdeka zacofane spoleczenstwo i kazdy mysli ze jak ktos sie myje nago po basenie to jest jakis zboczek albo dziwak..., ja normalnie sie rozbieram po plywaniu i traktuje to normalnie (chyba ze to szatnia integracyjna ;) ) przeciez kazdy facet ma to samo. Mysle ze w Polsce powinnismy obalac tą teze (oczywiscie nie bd. nikogo zmuszac) ze jak kto sie myje nago to jest dziwny. Sam mieszkam w miescie ze sporą plywalnią i czesto tam chodze. Przyznam ze jest coraz wiecej osob ktorzy nie wstydzą sie kąpac i wycierac na waleta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a wogole to dziwny temat jakis :o i wogole co ja tu pisze :o
 
 
penis.com.pl
andropenis
kgdynia 

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 84
Skąd: ,,,
Wysłany: Sob 26 Lis, 2005   Re: heh

chlop napisał/a:
mi sie wydaje ze to tylko w Polsce tak jest. Jak bylem na wakacjach w Niemczech to tam wszyscy normalnie sie rozbierali i myli i nikt sie nigdzie nie patrzył. (no moze czasami HEHe - ciekawosc..;)) W Polsce jest zdeka zacofane spoleczenstwo i kazdy mysli ze jak ktos sie myje nago po basenie to jest jakis zboczek albo dziwak..., ja normalnie sie rozbieram po plywaniu i traktuje to normalnie (chyba ze to szatnia integracyjna ;) ) przeciez kazdy facet ma to samo. Mysle ze w Polsce powinnismy obalac tą teze (oczywiscie nie bd. nikogo zmuszac) ze jak kto sie myje nago to jest dziwny. Sam mieszkam w miescie ze sporą plywalnią i czesto tam chodze. Przyznam ze jest coraz wiecej osob ktorzy nie wstydzą sie kąpac i wycierac na waleta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a wogole to dziwny temat jakis :o i wogole co ja tu pisze :o

masz racjie !!!!! ale ten temat jest na topie bo teraz sa te parady i co wchodzi
pod prysznic i jakis kolega nieznany ciebie oglada co iinego jak oglada cie kolega ktory cibie zna nawet mozesz sie z nim kopac ! ale jak nieznasz to juz co iinego ?
 
 
Gość

Wysłany: Nie 27 Lis, 2005   

Dlatego jak bede na basenie nastepnym razem to nie bede sie rozbieral.
 
 
kgdynia 

Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 84
Skąd: ,,,
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005   

Czyli sie podajesz ! a tu trzeba dac przykład :o
 
 
Kenny G

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 18
Wysłany: Pon 28 Lis, 2005   

Pragne kontynuowac watek nagości i zapraszam i chcę zmienic temat na troszke inny i "otwarty" mianowicie Plaża nudystów:)Moge opowiedziec o pierwszym razie na plaży
 
 
Gość

Wysłany: Pon 28 Lis, 2005   

Ja chciał bym pójść na plaże nudystów tylko tak sobie myślę ze chyba bym tam długo nie wytrzymał. Jak zobaczę laskę rozebrana na plaży i jestem w kąpielówkach to mi staje jak drut a co dopiero jak bym byl goły. To chyba bym lazi cal czas i go trzymał. :lol: :lol: :lol:
 
 
Bruno Pelletier

Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 723
Wysłany: Pon 28 Lis, 2005   

Dawno, dawno temu, kiedy znajomi zabrali mnie na plażę nudystów, też wydawało mi się, że będę podniecony widokiem nagich ciał...
Ale w większości były to osoby grubo po 4- :) Więc mało podniecające.
Fakt - było kilka obiektów na których można było zawiesić oko... Ale... to jednak inna sytuacja niż włóżku... Nieprawdaż?
 
 
Kenny G

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 18
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005   

Otórz byłem na plaży nudystów w Kryspinowie koło Krakowa wkręciłem sie na dziko bo płatna w "locie" sie rozebraliśmy ,bo byłem z kuzynem i kumplem ,Gwarantuje wam że jak sie rozbierzecie to jesteście bez stresowo juz nudystami bo wyglądacie jak inni tam leżacy Siedziałem i obserwowałem kontem oka aby nie wiedzieli że "nowy" jest.Było przyjemnie a co do oglądania lasek zawsze mozna wejść do wody a w wodzie nie widac jak wiecie co...:)Pozdro
 
 
Kenny G

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 18
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005   

Wracając do tematu nagości na basenie to Art z neta kolegi kgdynia jest bardzo dobry chłopak jest świetny i tak nalezy sachowywać się ,nie nalezy się wstydzic ,mamy przeciez piękne ciała.Nie widze kontrowersji i tak samo postępuje.Pozdrawiam
 
 
love508 


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 307
Skąd: polska
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005   

tez chcialbym byc na takiej plazy.........
 
 
Kenny G

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 18
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005   

Panie love508 nic trudnego lato bedzie to trzeba poszukac .A tak pozatym to za maila dziękuje.Pozdrawiam
P.S Polecam Kryspinów koło Krakowa
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
love508 


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 307
Skąd: polska
Wysłany: Wto 29 Lis, 2005   

hmmmok, tylko ze ja tam nietrafie, jak pojedziesz, daj znac :) odp na em
 
 
bugs

Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 1
Wysłany: Pon 05 Gru, 2005   Re: Nagosc na basenie

[quote="Dugi Jo"]
Michae_1988 napisał/a:
jak obetne to mi urosna 2 razy wieksze
Szkoda, że genitalia nie odrastają 2x większe po odcięciu, hehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group