Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagosc na basenie / szatni / przebieralni
Autor Wiadomość
adamek00 

Wiek: 24
Dołączył: 10 Paź 2023
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 15 Paź, 2023   

Ja biorę prysznic w kąpielówkach, ponieważ zawsze gdy jestem nago, szczególnie wśród innych osób dostaję erekcji. Chciałbym jednak zacząć chodzić na siłownię i brać prysznic po treningach, a tam raczej każdy kąpie się nago. Jak erekcja w tym miejscu jest postrzegana przez pozostałych facetów? Czy wam też czasami staje pod wspólnym prysznicem?
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 16 Paź, 2023   

A może po prostu dostajesz erekcji bo nie jest to dla Ciebie zbyt czesta sytuacja? I sam się nakręcasz, zedostajesz i w końcu erekcja wychodzi.
Może wartao jest zacząć chodzić na poczaku do sauny? Na przykład parowej w której nic nie widać? Może z przyzwyczajenia przestaniesz dostawać

[ Dodano: Pon 16 Paź, 2023 ]
A i jesli chodzi o mnie to mi wisi czy ktoś dostał czy nie
 
 
cypher11 

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Hahah
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Gru, 2023   

adamek00 napisał/a:
Ja biorę prysznic w kąpielówkach, ponieważ zawsze gdy jestem nago, szczególnie wśród innych osób dostaję erekcji. Chciałbym jednak zacząć chodzić na siłownię i brać prysznic po treningach, a tam raczej każdy kąpie się nago. Jak erekcja w tym miejscu jest postrzegana przez pozostałych facetów? Czy wam też czasami staje pod wspólnym prysznicem?


A Ty jakbyś postrzegał taką sytuację? Wydaje mi się, ze mężczyźni są pod tym kątem wyrozumiali
 
 
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 10 Gru, 2023   

Dostajesz erekcji bo nie jesteś przyzwyczajony do wspólnej nagości. Przede wszystkim staraj się nie myśleć o tym, że możesz dostać erekcji tylko skup się na umyciu ciała, a jak mimo wszystko będziesz miał świat się nie zawali. Większość facetów nie zwraca na to uwagi jak komuś na chwile stanie. Moja rada bierz wspólny prysznic przy każdej okazji i z czasem, gdy się oswoisz w ogóle nie będzie ci chodziła po głowie myśl o erekcji. Szczerze to sam nigdy się nie obawiałem, że mogę mieć wzwód pod wspólnym prysznicem, a nawet jeśli miałbym dostać też się tym nie przejmuję.
 
 
adamek00 

Wiek: 24
Dołączył: 10 Paź 2023
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Gru, 2023   

onesa napisał/a:
adamek00 napisał/a:
Ja biorę prysznic w kąpielówkach, ponieważ zawsze gdy jestem nago, szczególnie wśród innych osób dostaję erekcji. Chciałbym jednak zacząć chodzić na siłownię i brać prysznic po treningach, a tam raczej każdy kąpie się nago. Jak erekcja w tym miejscu jest postrzegana przez pozostałych facetów? Czy wam też czasami staje pod wspólnym prysznicem?


A Ty jakbyś postrzegał taką sytuację? Wydaje mi się, ze mężczyźni są pod tym kątem wyrozumiali

Dla mnie nie byłby to żaden problem, jednak nie wiem jak reagują na erekcję pozostali.
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 13 Gru, 2023   

Normalna sprawa, dopóki ktoś Cię nim nie smyra (chyba, że sobie tego życzysz) :)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Gru, 2023   

adamek00 napisał/a:
onesa napisał/a:
adamek00 napisał/a:
Ja biorę prysznic w kąpielówkach, ponieważ zawsze gdy jestem nago, szczególnie wśród innych osób dostaję erekcji. Chciałbym jednak zacząć chodzić na siłownię i brać prysznic po treningach, a tam raczej każdy kąpie się nago. Jak erekcja w tym miejscu jest postrzegana przez pozostałych facetów? Czy wam też czasami staje pod wspólnym prysznicem?


A Ty jakbyś postrzegał taką sytuację? Wydaje mi się, ze mężczyźni są pod tym kątem wyrozumiali

Dla mnie nie byłby to żaden problem, jednak nie wiem jak reagują na erekcję pozostali.


Mi się nie zdarzyło ale kilka razy widziałem jak ktoś miał erekcję. I reakcja była obojętna. Nikt nie zareagował.
Zdarza się po prostu
 
 
peterhansen 

Dołączył: 17 Gru 2023
Posty: 2
Skąd: Wa-Wa
Wysłany: Nie 17 Gru, 2023   

Bylem na basenie, i przyszedl ojciec z corka. Nie wiedzialem czy zdjac kapielowki i kapac sie jak nalezy, czy tego nie zrobic bo dostane ochrzan, i zostane zwyzywany od pedofili itd.
 
 
mmm22 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 17 Gru, 2023   

peterhansen napisał/a:
Bylem na basenie, i przyszedl ojciec z corka. Nie wiedzialem czy zdjac kapielowki i kapac sie jak nalezy, czy tego nie zrobic bo dostane ochrzan, i zostane zwyzywany od pedofili itd.


Ja właśnie jak ostatnio byłem to kąpałem się nago i wszedł ojciec z synem ok. 8 lat i normalnie się rozebrał i ten dzieciak też i się myli tak jak należy. A jak wychodziłem to też się rozebrałem i myłem nago a był pod prysznicami taki dzieciak z bratem starszym chyba koło dwudziestuparu lat i on do mnie, że co ja robię, tu są dzieci.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Gru, 2023   

No brakuje jeszcze żeby na basenie kapać się w kąpielówkach. Wydaje mi się, ze mają jakieś problemy z nagością u nich w domu.

Ciało normalna sprawa.
 
 
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 18 Gru, 2023   

Ojcowie z dziećmi różnie podchodzą do nagości pod prysznicem. Większość ma do tego obojętny stosunek, choć sami kąpią się w kąpielówkach, inni kąpią się się nago i słusznie, bo dają przykład dziecku. Niestety zdarzają się też tacy, którzy jak tylko zobaczą, że ktoś bierze prysznic nago od razu zwracają uwagę albo zwyzywają od zboczeńców. Sam kilka razy miałem przez to nieprzyjemne sytuacje. Przez takie podejście dzieciom jest narzucany niepotrzebny wstyd i same w przyszłości będą miały problem ze swoją nagością. Szczególnie nie rozumiem oburzenia gdy przychodzi ojciec z synem, który ma penisa jak każdy facet. Później taki chłopak będzie się dziwił jak zmienia się ciało podczas dojrzewania skoro nigdy wcześniej nie widział penisa dorosłego mężczyzny.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 21 Gru, 2023   

Bardzo rożni w tym jesteśmy od Niemców. W Niemczech nie ma takiego tabu dotyczącego nagości, jak w Polsce. Ludzie tak bardzo się tego nie wstydza. Na plażach oraz na basenach nikt by nie pomyślał o tym aby pod prysznicem kąpać się w kąpielówkach czy w ubraniach. Normalnie idzie się nago z dziećmi. I tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Zresztą plaże nudystów nie sa tam takim tabu jak w Polsce i jest ich bardzo wiele.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Gru, 2023   

Nic dziwnego, skoro Niemcy są kolebką kultury nudystycznej :)
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

Nagość na basenie jest dla mnie j czymś naturalnym normalnym , przebierając się w szatni od razu ściągam z siebie wszystko włącznie z bielizną następnie po schowaniu wszystkiego, biorę kąpielówki w rękę idę skorzystać z natrysków i dopiero ubieram kąpielówki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group