Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Plamki na penisie!! Foto!!
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sro 24 Sty, 2007   Plamki na penisie!! Foto!!

Pare dni temu tuż po stosunku pojawiły sie na żołądziu czerwone plamki teraz sie rozprzestrzeniaja lekko swedzą. Mama stałą partnerke i od wielu miesiecy nic podobnego sie nie zażyło. Zamierzeam sie w przyszlym tygodniu wybrac do lekarza jednak do tego czasu chcial bym uslyszec czy to cos powaznego...uzywam clitimarol narazie bez skutecznie bo dopiero zaczolem.



a co do samego lekarza to musze odwiedzic rodzinnego ? zeby dostac skierowanie do wenerologa? znacie jakiegos publicznego wenerologa w łódzi?
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 25 Sty, 2007   

Do wenerologa nie potrzeba skierowania. Wenerologami są zwykle dermatolodzy, więc jest ich sporo.
 
 
Dariob5

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5
Wysłany: Czw 01 Lut, 2007   Dot.

A może to grzybica?Albo tylko sie obtarł penis.A może partnerka miała coś na boku?
 
 
penis.com.pl
bathmate
diud 

Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: polska
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   

witam!moj problem wyglada identycznie!!powiedz prosze czy byles z tym u lekarza??jesli tak to jaka byla diagnoza!niestety jestem za granicą i sam nie moge sie teraz wybrac do lekarza
 
 
facet2007

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 4
Wysłany: Pią 09 Mar, 2007   Re: Plamki na penisie!! Foto!!

jul napisał/a:
Pare dni temu tuż po stosunku pojawiły sie na żołądziu czerwone plamki teraz sie rozprzestrzeniaja lekko swedzą. Mama stałą partnerke i od wielu miesiecy nic podobnego sie nie zażyło. Zamierzeam sie w przyszlym tygodniu wybrac do lekarza jednak do tego czasu chcial bym uslyszec czy to cos powaznego...uzywam clitimarol narazie bez skutecznie bo dopiero zaczolem.

[url=http://img155.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

a co do samego lekarza to musze odwiedzic rodzinnego ? zeby dostac skierowanie do wenerologa? znacie jakiegos publicznego wenerologa w łódzi?


Co powiedział lekarz, jaka diagnoza ?
 
 
Puchatek21

Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 1
Wysłany: Nie 11 Mar, 2007   

Ej ludzie plis powiedzcie co to bylo? Bo ja mam to samo i nie wiem czy isc do lekarza czy samo przjedzie!Prosze pomocy!!!
 
 
facet2007

Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 4
Wysłany: Wto 13 Mar, 2007   

To są tzw. drożdżaki, czyli grzybek. Lekarz powiedział, że niegroźne. Leczenie Clotrimazol + mydło Lubex do mycia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group