Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Leki SSRI i krótka erekcja. Tabletki na potencję?
Autor Wiadomość
specjal222 

Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2024   Leki SSRI i krótka erekcja. Tabletki na potencję?

Cześć. Przyjmuję sertralinę. Mam problem z erekcją i orgazmem. Podczas seksu praktycznie nie jest możliwy finał, po około 5 minutach penis całkowicie wiotczeje, podniecenie znika i tracę ochotę. Podczas masturbacji wygląda to tak, że może trwać ona nawet godzinę, z kilkoma opadnięciami i powtórnymi erekcjami. Orgazm jest wtedy wyjątkowo silny, wytrysk niespotykanie obfity, ale po tym przez dwa-trzy dni znika jakakolwiek ochota i staję się aseksualny. Mam też co około godzinę mimowolną erekcję, jak nastolatek, a jestem przed 30. Czy w przypadku seksu tabletki na potencję mogą poprawić sytuację? Czy wtedy jest szansa, że erekcja będzie stała, a orgazm możliwy?
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 217
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2024   

Niestety, sertralina (podobnie jak inne SSRI) kastruje mężczyzn w okresie jej stosowania.
Im większa dawka, tym mocniejszy efekt impotencji i osłabionego libido.
Po odstawieniu, organizm zwykle wraca szybko do normy.
Aby zmniejszyć efekt kastracji, lekarz powinien zaordynować dodatkowo Mirtagen lub Trittico.
Te leki działają odwrotnie. Trittico generuje super erekcję i poprawia sen. Mirtagen wzmaga libido, niweluje lęk i daje naturalny sen.
Znam chłopaka, który zażywając tylko Mirtagen, wyleczył silną nerwicę.
W USA typowy zestaw antydepresyjny to: Effectin + Mirtagen.
Najbardziej powszechnym lekiem w psychiatrii jest nadal Escitalopram, ze względu na minimalne skutki uboczne.
Ja wyleczyłem się z depresji dużymi dawkami witaminy D i zmianą diety. Żadne leki na mnie nie działały.
Jeśli masz szczegółowe pytania, napisz do mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group