Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Seks w małżeństwie
Autor Wiadomość
Anima2626 

Dołączył: 22 Mar 2020
Posty: 83
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 20 Lut, 2024   Seks w małżeństwie

Wiem, że są tu osoby, które mają żony, dzieci, a zaglądają tu dla czystej przyjemności. I do nich mam pytanie :)

Jak zmienił się Wasz seks po ślubie/dzieciach? Jak często uprawiacie seks z żoną? Masturbujecie się zamiast seksu czy dla uzupełnienia przerw? Na jakim poziomie to się zatrzymało? Jesteście zadowoleni ze swojego życia seksualnego?
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 20 Lut, 2024   

Z mojej perspektywy:

Jak zmienił się Wasz seks po ślubie/dzieciach? Jak często uprawiacie seks z żoną?

W ogóle- podobnie jak w czasie "spotykania się" i narzeczeństwa- częstotliwość jest zależna od humoru, ilości spraw na głowie i chęci :)
Są tygodnie, gdzie i 7 razy jest za mało, a czasem 2-3. Nie ma jakiejś zasady.
Pewnie po dzieciach się to bardziej zmienia :)


Masturbujecie się zamiast seksu czy dla uzupełnienia przerw?

Zdarza się, gdy "plac zabaw zamknięty" + ja jak mam większą potrzebę :)


Jesteście zadowoleni ze swojego życia seksualnego?

Tak, w mojej opinii wszystko siedzi w głowie i jeśli obie strony się starają, to można podtrzymywać ten sam żar co przy poczatku związku :)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 21 Lut, 2024   

Jak nasz synek miał mniej jak dwa latka to nie było tak tragicznie bo spał codziennie w ciągu dnia i dawaliśmy radę ;) Oczywiście zostawały jeszcze nocki. Czasami jak się przebudził i nas zobaczył to nie robiliśmy z tego wielkiego halo i nie interesował się nami. Teraz ma 3 latka i już nie jest tak różowo :D Jak ostatnio leżeliśmy w trójkę na łóżku i wszedłem w nią od tyłu (na łyżeczkę) to odwrócił się do nas i mówi do mnie "tata nie rób tak bo tego nie lubię i pokazał jak się buja w przód i w tył :D " od tej pory żadnych akcji juz raczej nie będzie bo już za duzo kuma. Pozostaje nam tylko czas jak śpi albo będzie w przedszkolu :) Na nago po domu śmigamy czasami i to nie robi na nim wrażenia.
 
 
penis.com.pl
masturbator
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 27 Lut, 2024   

Proste - drzwi do sypialni na klucz :]
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Lut, 2024   

Myślę, że w opiece nad dzieckiem podział czasu to już indywidualna kwestia każdej pary, nie ma idealnego, jednakowego klucza dla wszystkich.

Tak samo jak nie ma jednakowego wzorca zachowania w sypialni...

To tylko ta para powinna między sobą ustalić i nie oglądać się na innych. Najgorsze co może być to dostosowywanie się do standardów, które pasują innym...
 
 
Woytex 


Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2024
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 08 Mar, 2024   

Gorzej jak siedzi na Tobie żona i wpada siostra z nagła niezapowiedziana wizyta :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group