Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     penis wujka
Autor Wiadomość
maks2007 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 26 Lis, 2023   penis wujka

siema mam nietypwy temat ogólnie mam wujka w wieku 29 lat, jest wysportowany przystojny, itd. często chodzę do niego z bratem np na weekend. mega mnie on podnieca i chciałbym bardzo zobaczyć jego penisa. Jak myślicie co zrobić, jaką sytacje stworzyć zeby do tego doszło? sądzę że jest to do wykonania, mam dosyć luźna rodzinę, sam nawet widziałem mojego ojca wiele razy nago, nawet czasem chodzimy z ojcem i bratem po domu nago jak jest w domu upał a mama jest w pracy na parę dni. także jak myśliscie co zrobić?
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Pon 27 Lis, 2023   Re: penis wujka

maks2007 napisał/a:
siema mam nietypwy temat ogólnie mam wujka w wieku 29 lat, jest wysportowany przystojny, itd. często chodzę do niego z bratem np na weekend. mega mnie on podnieca i chciałbym bardzo zobaczyć jego penisa. Jak myślicie co zrobić, jaką sytacje stworzyć zeby do tego doszło? sądzę że jest to do wykonania, mam dosyć luźna rodzinę, sam nawet widziałem mojego ojca wiele razy nago, nawet czasem chodzimy z ojcem i bratem po domu nago jak jest w domu upał a mama jest w pracy na parę dni. także jak myśliscie co zrobić?

Może jakiś wyjazd do galerii i pójście do toalety publicznej takiej gdzie są pisuary które pozwalają zerknąć na sprzęt. 😉
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Lis, 2023   

Najłatwiej jest chyba namówić go na wspólne wyjście do sauny. Albo na basen (pod prysznicem przed wejściem do basenu raczej nie będzie stał w majtkach).
 
 
penis.com.pl
masturbator
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Lis, 2023   Re: penis wujka

maks2007 napisał/a:
siema mam nietypwy temat ogólnie mam wujka w wieku 29 lat, jest wysportowany przystojny, itd. często chodzę do niego z bratem np na weekend. mega mnie on podnieca i chciałbym bardzo zobaczyć jego penisa. Jak myślicie co zrobić, jaką sytacje stworzyć zeby do tego doszło? sądzę że jest to do wykonania, mam dosyć luźna rodzinę, sam nawet widziałem mojego ojca wiele razy nago, nawet czasem chodzimy z ojcem i bratem po domu nago jak jest w domu upał a mama jest w pracy na parę dni. także jak myśliscie co zrobić?


Albo pisuar albo sauna
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Czw 07 Gru, 2023   

I jak tam udało się osiągnąć cel ? Jak to zrobiłeś?
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
maks2007 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 08 Gru, 2023   

tak udało sie, poszedłem z wujkiem do sauny i akurat byliśmy sami w dwojke. w saunie byliśmy całkiem nago wiec mogłem sobie popatrzeć na jego penisa, chociaż wujek mnie dużo razy przyłapał jak jeździłem wzrokiem po jego penisie. Jak byliśmy w domu to wujek zagadał do mnie ze jeśli chciałem ogladnac go nago to wystarczyło poprosić bo on rozumie ze hestem w takim wieku ze sie ciekawi takimi rzeczami itd wiec powiedziałem ze w sumie bym jeszcze raz zobaczył. Wujek rozpiął pasek i ściągnął spodnie a potem bokserki. lekko mu stał, powiedział że jak chce to mogę dotknąć wiec wziąłem go do ręki i podotykalem trochę po penisie i jajkach - dzień niezapomniany 8)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Gru, 2023   

A w jakim wieku jestes? No powiem szczerze, że masz bardzo wyluzowanego wujka
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Wto 12 Gru, 2023   

Czemu? Ja np. mam 31 lat i jeśli mój bratanek czy siostrzeniec mojej żony miałby jakieś pytania, wątpliwości lub byłby czegoś ciekawy to w każdej chwili może się do mnie zgłosić. Uważam że jeśli dzieci nie mają możliwości porozmawiać na te tematy z rodzicami, z różnych względów to właśnie wujek i ciotka są najlepszym wyjściem. A na pewno dużo lepszym niż internet pełen bzdur. Siostrzenica mojej żony to właśnie ze mną rozmawiał na tego typu tematy okoloseksualne, to ode mnie dostał pierwsze prezerwatywy w różnych rozmiarach żeby sobie dopasował odpowiedni. Że swoim ojcem nie mógł pogadać. Myślę że to normalne w nastoletnim lub wczesno młodzieńczym wieku.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 13 Gru, 2023   

Pewnie koledze chodzi tutaj nie o fakt pokazania ale o fakt dotykania. Nie każdy by zaproponował coś takiego
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Czw 14 Gru, 2023   

No cóż to ja jestem jakiś inny chyba. Dla mnie to nie byłby problem😉
 
 
myopic 


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 14 Gru, 2023   

Z pokazaniem nie mialbym problemu, ale dac dotknac, to dla mnie za duzo.
 
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Gru, 2023   

myopic napisał/a:
Z pokazaniem nie mialbym problemu, ale dac dotknac, to dla mnie za duzo.


U mnie tak samo. Szczególnie jeśli bratanek byłby nieletni
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pią 29 Gru, 2023   

Znów fantazje maksa.... :mrgreen:


Mateusz2609 napisał/a:
Uważam że jeśli dzieci nie mają możliwości porozmawiać na te tematy z rodzicami, z różnych względów to właśnie wujek i ciotka są najlepszym wyjściem. A na pewno dużo lepszym niż internet pełen bzdur.

Dokładnie!
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group