Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Publiczna masturbacja
Autor Wiadomość
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 21 Lis, 2023   Publiczna masturbacja

ma ktoś również ma taką chorą fantazje że wyobraża sobie że masturbuje sie na oczach zupełnie obcych dziewczyn np. w parku ??? dla mnie to juz coś wiecej niż tylko fantazja i coraz cześciej myśle by pojechać gdzieś gdzie mnie nie znają, upatrzeć sobie jakies laski i nie mówiąc nic zacząć tak po prostu walić konia przed nimi...
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 21 Lis, 2023   

Dla mnie to już chore podejście. Taka sytuacja jest po prostu chora i zbyt zboczona. Nic w tym fajnego nie widzę. To takie myślenie na poziomie gimbazy trochę.
Pomyśl że Twoja mama trafia na takiego typa w takiej sytuacji gdy jest z przyjaciółkami w parku. Przykre i nie normalne.

Głupota i tyle.
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 22 Lis, 2023   

Ja ostatnio wracając z małej libacji, chyba sobie walnąłem pod jakimś płotem Ale nie pamiętam za dobrze, bo byłem za bardzo wstawiony i może mi się śniło / wydawało Ale tak na trzeźwo to mnie nie ciągnie do takich rzeczy.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice

Wysłany: Sro 22 Lis, 2023   

Wg mnie co innego fantazja, a co innego wprowadzenie tego w życie...
Tym bardziej, że taka 'fantazja' jest wykroczeniem: Wersja od: 3 października 2023 r. do: 17 kwietnia 2026 r. Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany.

Ponadto, z ludzkiego punktu widzenia- chciałbyś, żeby Twoja córka czy młodsza siostra oglądała jak jakiś typ się do niej masturbuje w parku?
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
penny7 

Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 26
Skąd: nadmorzem
Wysłany: Sro 22 Lis, 2023   

Ewentualnie jeśli jest to masturbacja w miejscu publicznym, ale tak by jednak nikt tego nie spostrzegł. Oczywiście zawsze jest w takiej sytuacji ryzyko. Mam tu jednak na myśli masturbację np. za parawanem na plaży, czy w przebieralni. Jesteśmy blisko publiki, a jednak nie narażamy się na działanie wbrew prawu.
Fantazja to oczywiście no limits, choć nigdy takich nie miewałem.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Lis, 2023   

Kiedy byłem jeszcze nastolatkiem kilka razy zdarzyło mi się... w kościele. Oczywiście nie wyjmowałem fujary i nie trzepałem, ale gniotłem ukradkiem przez spodnie, aż do spuszczenia się w majtki. Kilka razy było to w ławce siedząc obok babć, a ze 2 razy stojąc w tłumie z ludźmi. Uważam, że było to bardzo głupie, choć bardzo podniecające. Bardzo szybko dochodziłem. Świadomość, że robiłem to w takim miejscu, wśród ludzi mocno nakręca. Nic nie dałem po sobie poznać. Raz nawet stałem z kolegą ramię w ramię. Nic nie zauważył
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Lis, 2023   

Kiedys w tesco w przymierzalni rozebralem sie do naga ubralem sobie damskie stringi z wieszaka i walilem sobie w sasiedniej kabinie laska chyba slyszala
kiedys przed oknem sasiadki na parapet sie spuscilem
oj wiele tego bylo sałna itd.
lubie to
 
 
Charli 

Wiek: 35
Dołączył: 03 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: 3city
Wysłany: Nie 03 Gru, 2023   

W saunie, przymierzalni w galeriach, w lesie na spacerku
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Gru, 2023   

Ja się masturbowałem w:
-samochodzie
-parku za drzewem
-toalecie
-autobusie też i wtedy właśnie mnie przyłapano
-w magazynie w sklepie gdzie pracuje mój kolega (kolega nie wiedział co robię )
-w kinie
-u mnie na osiedlu na ławce
i pewnie kilka jeszcze by się miejsc znalazło...
ogółem to podniecają mnie takie rzeczy
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 111
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Jeśli o mnie chodzi to masturbowałem się w:
- na lekcji w pierwszej ławce
- w lesie koło ścieżek
- w parku na ławce
- praktycznie w każdej toalecie gdzie pracowałem
- w samochodzie
- na polnej drodze koło torów i przejeżdżał osobowy pociąg
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Kogoś przyłapali? ;)
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pią 29 Gru, 2023   

Biorąc pod uwagę, że ostatnio nie trudno o imbę, jak ktoś zrobić zdjęcie obcych ludzi w autobusie, to za taką akcję spodziewałbym się linczu :D
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

Zamiast fantazjować to wybierz jedną sytuację o której mająca myślisz i zrób to.

Nie mam takich fantazji osobiście za to sporo publicznych ogólnodostępnych miejscówek w których się masturbowałem kilka razy przyłapano mnie na masturbacji różnie w zależności od miejsca gdzie byłem osoby które mnie nakryły reagowały.
Tak kilka z brzegu napiszę które naprawdę weszły mi w pamięć

Na krytym basenie robiłem to pod natryskami i szatni najczęściej nakrywali mnie inni mężczyźni dwa razy podczas masturbacji pod natryskami zostałem nakryty przez ratownika i ratowniczke

Basen odkryty - przebieralnia, toaleta ogólna , natrysk,

Przymierzalnie w sklepach kilka razy przyłapała mnie obsługa sklepu, dwa razy weszła do kabiny Pani która sprząta .

Ale najwięcej razy w trakcie masturbacji ale nie tylko też w momencie gdzie dopiero go szykowałem do zabawy , zostałem przyłapany obserwowany podczas opalania mam swoje miejsce kawałek od zabudowań nad rzeką jednak zdarza się że raz na jakiś czas ludzie tamtędy przechodzą
 
 
penis.com.pl
andropenis
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

Czyli może nawet nie wiedzieli, że zamierzasz się masturbować. Może były po prostu jedynie podejrzenia.
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 10 Sty, 2024   

fenis napisał/a:
Czyli może nawet nie wiedzieli, że zamierzasz się masturbować. Może były po prostu jedynie podejrzenia.


Napewno nie wiedzieli jeśli chodzi o przymierzalnie w sklepach to jestem pewny, tak samo pod natryskami jak bym był mniej czasu nikt by nie naszedł. A co do ostatniego to tam nie ma wytłumaczenia Jet taki okres że nikt gdzieś dalej od tego miejsca nie będzie szedł już nie mówię że obok na tyle że będzie dokładnie mnie widział gdzie opalam się nago czy akurat masturbuje .

Nie raz zdarzyło się że ludzie przechodzili dosłownie obok miejsca gdzie byłem w takiej sytuacji przyłapali mnie i widzieli dokładnie całego nagiego w momencie opalania , czy akurat w trakcie masturbacji ale też w wodzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group