Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ocieranie się o prześcieradło
Autor Wiadomość
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 28 Paź, 2023   Ocieranie się o prześcieradło

Masturbuje się ktoś z Was ocierając się o prześcieradło? Ja ostatnio próbowałem leżąc na brzuchu ocierać się penisem o prześcieradło wykonując ruchy frykcyjne. Było bardzo przyjemnie i prawie doszedłem, ale wcześniej zacząłem odczuwać ból i podniecenie spadło. Na drugi dzień otarcia dały znać o sobie.

Macie może podobne doświadczenia i pomysły jak temu zaradzić, bo sam sposób wydaje mi się interesujący, zupełnie odmienny od tradycyjnej masturbacji?
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 29 Paź, 2023   

lubię ten sposób, często tak waliłem z bratem. Mieliśmy tez inny sposób: braliśmy na stół jakąś dużą poduszkę, zakładaliśmy prezerwatywę na nasze członki i oboje ładowaliśmy penisa w poduszkę tak jak to się robi podczas stosunku
 
 
Wojtekgo 

Dołączył: 03 Sty 2023
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 29 Paź, 2023   

Jak nie wiedziałem co to masturbacja, to to uprawiałem w pewnym momencie. I chyba jeszcze na sucho jak i już na mokro. A brat spał na górze :)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Wto 31 Paź, 2023   

W sumie fenis to bym doradził by robić to z większym wyczuciem, i np pod sam koniec co pozwoliłoby podkręcić wrażenie a nie skończyło sie otarciami, ew zrobić tak jak Damian2006, podpowiedział.

[ Dodano: Wto 31 Paź, 2023 ]
Damian2006, niezłe przygody miałeś muszę Ci przyznać xd

[ Dodano: Wto 31 Paź, 2023 ]
Wojtekgo, obyło się bez otarć i wpadki xd?
 
 
kacperus902 

Wiek: 25
Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Sro 01 Lis, 2023   

Ostatnio na łóżku położyłem poduszkę i zacząłem ją ruchać, jebałem tak że łóżko aż zaczęło nakurwiać o komode. Usłyszała to moja babcia i weszła mi do pokoju, darła sie co ja odpierdalam ale akurat dochodziłem więc ją ignorowałem. Od tamtego momentu nie chcę widzieć się z moją rodziną bo jest mi wstyd
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 111
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Lis, 2023   

kacperus902 napisał/a:
Ostatnio na łóżku położyłem poduszkę i zacząłem ją ruchać, jebałem tak że łóżko aż zaczęło nakurwiać o komode. Usłyszała to moja babcia i weszła mi do pokoju, darła sie co ja odpierdalam ale akurat dochodziłem więc ją ignorowałem. Od tamtego momentu nie chcę widzieć się z moją rodziną bo jest mi wstyd


Ha ha ha a to dobry żart 😀
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Lis, 2023   

kacperus902 napisał/a:
Ostatnio na łóżku położyłem poduszkę i zacząłem ją ruchać, jebałem tak że łóżko aż zaczęło nakurwiać o komode. Usłyszała to moja babcia i weszła mi do pokoju, darła sie co ja odpierdalam ale akurat dochodziłem więc ją ignorowałem. Od tamtego momentu nie chcę widzieć się z moją rodziną bo jest mi wstyd

Możę po prostu nie zaczaiła o co chodzi?
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Pon 13 Lis, 2023   

Żadne szorowanie penisem po prześcieradle nie równa się waleniem o kant umywalki, uwielbiam się tak masturbować ;D
 
 
penny7 

Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 26
Skąd: nadmorzem
Wysłany: Wto 14 Lis, 2023   

Kiedyś praktykowałem masturbację o prześcieradło, ale pocieranie żołędzią zaczynało się na etapie, kiedy już miejsce na prześcieradle było dobrze nawilżone preejakulatem. Przed tym raczej napletek przylegał do prześcieradła, a ruch penisa był bardziej wsuwaniem i wysuwaniem go z napletka. Podniecało mnie też silne dociskanie ciężarem ciała całego penisa do łóżka. Praktykowałem to zwłaszcza w internacie, bo kiedy reszta mieszkańców pokoju spała, to był dyskretny i niezauważalny sposób na sprawienie sobie przyjemności. Bywało, że bawiłem się w edging i tryskałem, kiedy na prawdę jaja odpadały mi z bólu :D
 
 
dragonpp 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Sty 2022
Posty: 16
Skąd: polska
Wysłany: Pią 15 Gru, 2023   

Ja często bawiłem się tak, że na prześcieradło dawałem dużą folię (moze byś większy worek foliowy) i na to kilka ml oleju jadalnego ;) - czasem bezpośrednio na członka.
Zanim się wchłonie to pośligz pierwsza klasa. Zdecydowanie przyjemniejsze uczucie niż klasyczna masturbacja.
Od tego czasu uwielbiam duze ilości oleju :D
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 18 Gru, 2023   

dragonpp napisał/a:
Ja często bawiłem się tak, że na prześcieradło dawałem dużą folię (moze byś większy worek foliowy) i na to kilka ml oleju jadalnego ;) - czasem bezpośrednio na członka.
Zanim się wchłonie to pośligz pierwsza klasa. Zdecydowanie przyjemniejsze uczucie niż klasyczna masturbacja.
Od tego czasu uwielbiam duze ilości oleju :D


Ciekawe, ale wydaje mi się, ze za dużo z tym sprzątania
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pią 29 Gru, 2023   

dragonpp napisał/a:
kilka ml oleju jadalnego

O fuj, żadnego oleju, oliwek dla niemowląt, itp., bo:
juansto napisał/a:
za dużo z tym sprzątania
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group