Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Plaża nudystów
Autor Wiadomość
adamek00 

Wiek: 24
Dołączył: 10 Paź 2023
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Paź, 2023   Plaża nudystów

Witam
Kto z was korzysta z plaż dla nudystów? Chciałbym się wybrać w przyszłym roku ale jestem osobą która łatwo się podnieca i gdy rozbieram się do naga automatycznie dostaję erekcji. Czy można po takiej plaży chodzić ze sterczącą pałą? Jak to jest postrzegane? Czy również wam się to zdarza a może znacie jakieś sposoby na niechcianą erekcję?
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 12 Paź, 2023   

Zacznij tak chodzić i spać w domu. Przyzwyczaj się do nagości i będzie wszystko ok
 
 
maks2007 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 16 Paź, 2023   

byłem wiele razy na plaży nudystów z ojcem I braćmi. (ja mam 16 lat, bracia 12 i 20) najpierw byliśmy w bokserkach ale przyszedł czas żeby je ściągnąć i na początku było trochę dziwnie :D młodszy brat przyglądał się naszym pałką bo dla niego to był niecodzienny widok wiec zauważywszy to ja ze starszym bratem kiedy ojciec gdzieś poszedł na chwilę pozwoliliśmy młodemu zibaczyc z bliska nasze pałki i klejnoty, daliśmy mu nawet podotykac xD tata hak wrócił zobaczywszy to tylko się tak zaśmiał bo ma podejście ze każdy w wieku dojrzewania jest ciekawy takich rzeczy itd I ze hest to normalne.
 
 
penis.com.pl
bathmate
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 16 Paź, 2023   

Położysz się na brzuchu, zaczniesz czytać jakąś smutną książkę, nie będziesz się gapił w innych plażowiczów - problemu nie będzie :-)
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sob 02 Gru, 2023   

Nie, nie chodzi się ze wzwodem. Jak poczujesz, że zaczyna Ci twardnieć to po prostu się jakoś okrywasz, okręcasz albo nie wychodzisz z wody. Jak już opadnie to można chodzić bez granic. :)
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 02 Gru, 2023   

haster69 napisał/a:
Nie, nie chodzi się ze wzwodem. Jak poczujesz, że zaczyna Ci twardnieć to po prostu się jakoś okrywasz, okręcasz albo nie wychodzisz z wody. Jak już opadnie to można chodzić bez granic. :)

Moim zdaniem wzwód jest naturalną rzeczą i nie widzę powodów żeby na siłę go ukrywać. Będąc na plaży nudystów parę razy zdarzyła mi się erekcja, a że akurat spacerowałem to trudno było ją zasłonić. Innym plażowiczom też czasem staje i o ile zachowują się normalnie, nie dochodzą do tego żadne podteksty seksualne, nie widzę w tym niczego gorszącego. Chyba nie muszę dodawać, że erekcja nie zawsze pojawia się w wyniku podniecenia i nieraz trudno nad nią zapanować. Niechciany wzwód zdarza się w różnych sytuacjach, jednak gdy jest się ubranym z oczywistych względów trudno go zauważyć.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Gru, 2023   

Mi się wydaje, ze taki wzwód pojawia się raczej na początku swojej przygody z plazami nudystów. Potem już będziesz mógł zachowywać się normalnie.
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto 05 Gru, 2023   

Z jednej strony mówi się, że naturyzm (nudyzm) nie ma nic wspólnego z seksem, a z drugiej odnoszę wrażenie, że osoby praktykujące taki sposób wypoczynku są często bardziej otwarte w sferze erotycznej. Niedawno był wywiad z jednym ze znanych (podobno), a na pewno wieloletnich nudystów. Sam twierdził, że zdarzało mu się uprawiać seks w zaroślach nieopodal na plaży.


Raz przechodziłem za granicą przez taką plażę. Znajdowała się pomiędzy dwoma miejscowościami, w dosyć ruchliwym miejscu więc osoby opalające się nago były doskonale widoczne dla chcących się dostać z jednej do drugiej. Czułbym się tam jak ekshibicjonista. Inna sprawa, że podobno geje lubią to miejsce i pójście na wydmy za potrzebą (WC nie było) skończyłoby się zaczepkami. W każdym razie na około 20 osób była tylko jedna kobieta.
 
 
cypher11 

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2023
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Gru, 2023   

Ja byłem, nawet ok
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 13 Gru, 2023   

Ja odwiedzam plażę nudystów podczas lata. Erekcja to nic złego. Wielu mężczyzn chodziło z erekcją i nikt nikomu nie zwracał uwagi. Najważniejsze jest to, aby nie masturbować się, bo to jest źle odbierane. Ja również przy pierwszych moich wizytach dostawałem erekcji i tak chodziłem. Nikt mi nie zwrócił uwagi, a erekcja sama minęła po niedługim czasie.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Gru, 2023   

one_hour napisał/a:
Ja odwiedzam plażę nudystów podczas lata. Erekcja to nic złego. Wielu mężczyzn chodziło z erekcją i nikt nikomu nie zwracał uwagi. Najważniejsze jest to, aby nie masturbować się, bo to jest źle odbierane. Ja również przy pierwszych moich wizytach dostawałem erekcji i tak chodziłem. Nikt mi nie zwrócił uwagi, a erekcja sama minęła po niedługim czasie.


Na jaką plażę chodziłeś?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 14 Gru, 2023   Re: Plaża nudystów

Nie mam najmniejszego problemu z nagością która jest czymś normalnym i naturalnym dla człowieka. Normalną sytuacja jest to że podczas np pływania opalania , ktoś będzie nas obserwował nie unikniemy takich momentów, dotyczy to również patrzenia w nasze intymne okolice przyglądaniu się dość dobrze. Jestem w pełni zadowolony z tego jak wygląda moje ciało, identycznie jest z kwestią jak prezentują się jądra i penis w spoczynku nie mam powodów żeby się wstydzić dobrze wszystko wygląda prezentuje na plaży , jeśli komuś się podobają to jak wygląda czy jest po prostu ciekawy niech ogląda obserwuje jak długo chcę , w ogóle mi to nie przeszkadza patrzenie podglądanie przez obce osoby
 
 
czarn 

Dołączył: 22 Wrz 2023
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 20 Gru, 2023   

Ja mam wrażenie, ze taka pewność siebie przychodzi z wiekiem. Młodsze osoby zasłaniają się ow iele bardziej niż osoby w starszym wieku. Które są bardziej pewne siebie i swojego ciała.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 20 Gru, 2023   

czarn napisał/a:
Ja mam wrażenie, ze taka pewność siebie przychodzi z wiekiem. Młodsze osoby zasłaniają się ow iele bardziej niż osoby w starszym wieku. Które są bardziej pewne siebie i swojego ciała.

To niestety prawda. Dziwi mnie to, ponieważ paradoksalnie osoby młode, które mają co pokazać najbardziej się wstydzą w przeciwieństwie do starszych, u których wiek zrobił swoje. Widać to chociażby na basenach, gdzie w swojej grupie wiekowej jestem jednym z nielicznych, którzy biorą prysznic na golasa. O wiele częściej nago kąpią się starsi ode mnie. Może wynika to z faktu, że starsze pokolenia odbywały obowiązkową służbę wojskową, gdzie wszyscy musieli kąpać się wspólnie, przez co dla nich wspólna nagość jest naturalna.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 22 Gru, 2023   

Nie wiem czy wiecie ale jest taki portal:
https://naturyzm.info.pl/

I tam można poczytać sobie o wszystkich dostępnych plażach ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group