Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nago z kumplami
Autor Wiadomość
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 26 Sty, 2024   

Ja tez sie dziwie Polsce,jak bylem u brata w niemczech,to równiez sie wstydziłem.Lecz tylko do czasu.Miałem klopot,brat chciał isc ze mna do Sauna Paradise,ja sie obawiałem ze mam cos nie tak z moim ciałem wiecie ze mam za małego czy cos,lecz jak juz sie zdobyłem na odwage i zdjołem kapielówki to po jakims czasie z orientowałem sie ze nikt mi nie patrzy co ja mam miedzy nogami czy na tyłek.A tam chodziły ładne dziewczyny,starsze małzenstwa jak i dzieci i nikt sie nieczego nie wstydził i nie robił zadnego wiekszego zamieszania jak to bywa w Polsce.Chciałem jeszcze dodac ze kiedys czytajac gazete zauwarzyłem artykół jak to 14letni chłopak omało sie nie utopił,poniewaz skoczył do wody i mu szorty spadły ,był nagii wstydził sie i próbował nurkowac za tymi szortami.Nie dał rady i zaczoł sie topic,wiec raczej trzeba sie troszke od normy polskiej odbic i nie wstydzic sie własnego ciała.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 07 Lut, 2024   

Ja i moi kumple nie mamy problemu z nagością w swoim towarzystwie. Nie raz chodziłem przy nich nago po prysznicu, kiedy czekali za mną. Nad jeziorem, pod prysznicem po treningu - wszędzie nago. Między nogami mamy to samo, także żaden z nas nie wstydzi się. Kumple określają się jako 100% hetero, tylko ja jestem wśród nich bi, ale nie wierzę w to. :lol:
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 08 Lut, 2024   

Byłem kiedyś na plaży naturystycznej w Chorwacji. Przyjemnie się opalać nago i równo, bez białych pasków. Co prawda przeważali starsi ludzie, ale było też kilkoro w wieku dwudziestu kilku-trzydziestu lat i dwie rodziny z małymi dziećmi.

W Polsce nie byłem na takiej plaży i raczej się nie wybiorę.

W saunie zawsze siedzę nago, zresztą za każdym razem jak saunuję, to trafia mi się cała sauna tylko dla mnie, bo w tym czasie nikt nie zamawia tej samej sauny co ja. Widać w mojej okolicy mało kto chodzi na saunę. Albo to kwestia tego, że chodzę na saunę w budynku szkolnego basenu albo centrum sportowego przy centrum onkologii, a nie do żadnego aquaparku, który byłby oblegany.

Też mnie wkurza, że tyle osób przed wejściem do basenu nie myje się. Mycie dup i miejsc intymnych powinno być oczywistością przed wejściem do wody, z której korzysta tyle osób. Jak można się wstydzić zdjąć majtki pod prysznicem, przecież wystarczy stać odwróconym do ściany, a chyba każdy widział kiedyś dupę i wie, jak wygląda, więc taki widok nie powinien nikogo dziwić. Czy ludzie nie rozumieją, że inni przychodzą na basen pływać, a nie oglądać ani oceniać wygląd pozostałych pływaków?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 591
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 13 Lut, 2024   

dkbb napisał/a:
W Polsce nie byłem na takiej plaży i raczej się nie wybiorę.

Czemu się nie wybierzesz?
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 23 Lut, 2024   

Mamy kilka miejsc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group