Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nago z kumplami
Autor Wiadomość
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2023   Nago z kumplami

Czy wstydzicie się nagości wśród swoich kumpli? Zazwyczaj gdy wybieramy się z kolegami nad wodę wybieramy ustronne miejsce i kąpiemy się w stroju Adama. Nigdy nie wstydziliśmy się nagości we własnym gronie, ponieważ wychodzimy z założenia, że każdy z nas ma to samo i nie ma powodu żeby męczyć się w kąpielówkach. Bez jest o wiele wygodniej, nie moczą po wyjściu z wody i można się w całości opalić. Czasami ktoś nas nakryje gdy szuka wolnej miejscówki jednak nie stanowi to dla nas problemu. Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Czy też plażujecie na waleta z kumplami?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2023   

Jak miałem nascie lat i chodziłem do szkoly sredniej mieszkałem w internacie tam było jedno na caly internat pomieszczenie z prysznicami nie raz z kolegami z pokoju bo chodziliśmy w malych ekipach z racji źe nie było duźo miejsca i jakoś źaden z nas nie miał oporów kąpac się nago nawet głupio było kąpac się w slipkach bo spoglądali jak na odmieńca.Miałem praktyki zawodowe w byłym NRD ,po pracy równieź w szatni były prysznice oczywiście dla kobiet i męszczyzn osobne i tam równieź wszyscy chodzili nago.
 
 
Zuo111 

Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 11
Skąd: Norwegia
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2023   

W czasach liceum zawsze po WF i treningach braliśmy prysznic, nikt nigdy nie miał problemu z tym, że byliśmy obok siebie nago.
 
 
penis.com.pl
viamax
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 47
Skąd: Gliwice

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2023   

Nie plażowałbym nago z kumplami, bo towarzystwo full hetero.

Niemniej, prysznice po wf w liceum (kiedyś dawno temu), czy teraz po siłowni, basenie czy piłce to naturalna sprawa, że nago :)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2023   

W obecności kumpli w szatni na siłowni, na basenie czy na saunie zawsze zachowuję sie naturalnie, czyt. swobodnie rozbieram się do nagości, bez akrobacji pod ręcznikiem, a w saunie siadam albo legam nago na ręczniku (wtedy często po turecku). Generalnie czuję się swobodnie przy swoich kumplach. Kiedyś z jednym byłem nawet na plaży nudystów. Mam nadzieje to powtórzyć.
 
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2023   

Chomiczy napisał/a:
Nie plażowałbym nago z kumplami, bo towarzystwo full hetero.

Niemniej, prysznice po wf w liceum (kiedyś dawno temu), czy teraz po siłowni, basenie czy piłce to naturalna sprawa, że nago :)


Nawet na plaży naturystycznej?
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 47
Skąd: Gliwice

Wysłany: Sro 13 Wrz, 2023   

toton napisał/a:
Chomiczy napisał/a:
Nie plażowałbym nago z kumplami, bo towarzystwo full hetero.

Niemniej, prysznice po wf w liceum (kiedyś dawno temu), czy teraz po siłowni, basenie czy piłce to naturalna sprawa, że nago :)


Nawet na plaży naturystycznej?


Po prostu tam nie chodzę :)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
EarringBoy 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2023   

Heh, ale zazdro z tymi prysznicami w szkole - u mnie nigdy nie było takiej możliwości. :P

A co do wątku - nie plażowałem nigdy z kumplami, ale za to w saunie się bywało nie raz nie dwa. Tam to nawet nie ma innej opcji niż na waleta - nie tylko z kumplami.
_________________
Life is hard, but my dick is harder :V
 
 
rafal99 

Wiek: 24
Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2023   

Chomiczy napisał/a:
Nie plażowałbym nago z kumplami, bo towarzystwo full hetero.

Niemniej, prysznice po wf w liceum (kiedyś dawno temu), czy teraz po siłowni, basenie czy piłce to naturalna sprawa, że nago :)

Również jesteśmy hetero i to, że plażujemy na golasa nie ma żadnego podtekstu seksualnego. W czasach szkolnych podczas zajęć na basenie zawsze przebieraliśmy się we wspólnej szatni i prysznic braliśmy nago, nieraz wygłupialiśmy się przy tym. Nikt nie miał problemu z nagością, wszystko odbywało się naturalnie. Dlatego obecnie jesteśmy przyzwyczajeni do swojej nagości i skoro tyle razy widzieliśmy się nago nawzajem nie widzimy najmniejszego sensu, żeby we własnym gronie zakładać kąpielówki. Wychodzimy z założenia, że każdy facet ma to samo i penisa traktujemy jak każdą inna część ciała. Osobiście nie wstydzę się nagości również w gronie obcych facetów.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Wrz, 2023   

Ja kiedyś wpadłem niespodziewanie do ówczesnej dziewczyny, patrzę a tam ona leży nago no to dawaj na nią jak już byłem rozebrany i gotowy to ona do mnie tekstem, że mama patrzy w oknie, k.... kto by pomyślał, że opala się nago przy matce
 
 
michas97 

Wiek: 26
Dołączył: 20 Wrz 2023
Posty: 12
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2023   

kilka razy zdarzyło się mi się kąpać nago z kumplami w jeziorze. Były to spontaniczne akcje gdy nie byliśmy przygotowani i nie mieliśmy ze sobą kąpielówek. Nie mam problemu z rozebraniem się w obecności swoich kumpli, ponieważ wielokrotnie po basenie czy wf widzieliśmy się nago w szatni.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2023   

Jak jestem w delegacji z kolegą, no to nie świecimy przed sobą nagością.

Z drugiej strony, mam bardzo bliskiego przyjaciela, a jednak on wobec mnie unika całkowitej nagości. Mimo, że obaj doskonale wiemy o sobie co "tam" mamy (nie, że to samo co inni faceci, ale konkretnie wiemy, jak wyglądają nasze sprzęty).
 
 
maks2007 

Wiek: 25
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 04 Paź, 2023   

Ja sie nigdy nie wstydizlem byc nago pośród kumpli. raz poszliśmy do wujka naszego kolegi bo mieszka on sam I miał on spoko chatę, komputer itd, I troche było gorąco, to byliśmy bez koszulek, po chwili było znowu ciepłej wiec stwierdziliśmy ze bedziemy chodzić w bokserelach. po czym w sumie jeden z nas stwierdził że jak w samych bokserkach jesteśmy to nie ma sie co ograniczać i że możemy w sumie te bokserki tez ściągnąć xD wiec siedzieliśmy nago w czwórkę i wbił nam do pokoju wujek (w spodenkach tylko bo gorąco bylo) to mu eytlumaczylismy sytuację i on stwierdził że skoro w domu same chłopy to on też moze latać z pałką na wierzchu :D
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Kamil_ke96 

Wiek: 25
Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 73
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Paź, 2023   

michas97 napisał/a:
kilka razy zdarzyło się mi się kąpać nago z kumplami w jeziorze. Były to spontaniczne akcje gdy nie byliśmy przygotowani i nie mieliśmy ze sobą kąpielówek. Nie mam problemu z rozebraniem się w obecności swoich kumpli, ponieważ wielokrotnie po basenie czy wf widzieliśmy się nago w szatni.


Mam podobnie
 
 
adamos125 

Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sty, 2024   

Ja się nie wstydziłem rozbierać przy kolegach np. na basenie, ale koledzy miałem wrażenie, że już tak. Czasem miałem wrażenie, że niektórzy czuli się nieswojo, że ja się tak bez skrępowania przy nich przebierałem, dlatego najlepiej w takie miejsca chodziło mi się z kolegami nudystami. Wtedy nikt nie miał problemu z nagością ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group