Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Obciągnąć czy nie?
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Sie, 2023   Obciągnąć czy nie?

Na wstepie zaznaczam, ze nie mam doswiadczenia m+m ale mysle o tym i ciekawi mnie to. Ostatnio poznalem w necie jednego kolesia, ktory rowniez chcialby sprobowac a dokladniej dac innemu do obciagniecia. Dobrze nam sie gada, wydaje sie byc spoko, dyskretny, nic na sile i w ogole ale na sama mysl przed takim spotkaniem czuje ogromny strach i najnormalniej w swiecie sie boje, nie wiem czy podolam. Warto sie przelamac czy unikac takich znajomosci? Slyszalem rozne opinie, niektore zeby sobie darowac bo to moze wciagac itp, uwazac na choroby, co o tym sadzicie? Raz sie zyje i isc na zywiol czy pozostawic w sferze fantazji??
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 29 Sie, 2023   

Polecam połączyć to z winem czy coś na początku żeby się rozluźnić i spróbować jak chcesz.
Mniej analiz więcej działań i nie patrzeć na to co inni uważają xd
Ogólnie wychodzę z założenia w życiu żeby żyć tak jak by się chciało i robić tak jak się uważa byle nie być złym i nie ranić innych.

Odpowiedź na Twoje pytanie jest prosta.
Rób co uważasz, nie krzywdź i idź na całość 👍
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Wto 29 Sie, 2023   

Będziesz długo się nad tym zastanawiał i z czasem żałował że mogłeś spróbować a nie zrobiłeś tego. Zakładając że to ktoś normalny, zdrowy i można mi zaufać to powinieneś spróbować. Ja tak kiedyś zrobiłem i nie żałuję
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
EarringBoy 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 08 Wrz, 2023   

Ja kilka lat temu poznałem gościa przez forum, spotkaliśmy się w realu na piwo i w sumie do tej pory jesteśmy kumplami. Wiadomo, w internecie każdy może podać się za każdego i trzeba uważać. Dopóki spotkacie się na neutralnym gruncie, a nie od razu na mieszkaniu to nie widzę problemu.

Co do samej zwałki/oral - myślę, że w życiu lepiej żałować, że czegoś się spróbowało niż że się nie spróbowało :P Ja też pierwszy raz jak z kimś waliłem to miałem serce w gardle i armie motyli w brzuchu, ale jakoś to poszło i wiem od tego czasu, że warto było :D

Jeśli się uda, to koniecznie się pochwal!
_________________
Life is hard, but my dick is harder :V
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2023   

Dzieki za oponie, myslalem ze zostane zmieszany z blotem ale widze ze na tym forum sa calkem wyrozumiali ludzie :) Dzieki Wam bedzie latwiej ;)
 
 
Zuo111 

Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 11
Skąd: Norwegia
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2023   

Jeżeli wam się dobrze gada i chłopak wydaje się ok to myślę, że warto spróbować. Najpierw na neutralnym gruncie się spotkać, jak koledzy wyżej napisali, a później ewentualnie przejść do rzeczy. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, a w przyszłości możesz żałować, że miałeś okazję, a nie spróbowałeś. Byłem w podobnej sytuacji jak Ty, spróbowałem i absolutnie nie żałuję tego, że obciągałem i mi obciągał mężczyzna.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2023   

Zuo111 napisał/a:
Jeżeli wam się dobrze gada i chłopak wydaje się ok to myślę, że warto spróbować. Najpierw na neutralnym gruncie się spotkać, jak koledzy wyżej napisali, a później ewentualnie przejść do rzeczy. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, a w przyszłości możesz żałować, że miałeś okazję, a nie spróbowałeś. Byłem w podobnej sytuacji jak Ty, spróbowałem i absolutnie nie żałuję tego, że obciągałem i mi obciągał mężczyzna.


A macie jeszcze kontakt czy tylko jednorazowa akcja?
 
 
EarringBoy 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 13 Wrz, 2023   

toton napisał/a:
Zuo111 napisał/a:
Jeżeli wam się dobrze gada i chłopak wydaje się ok to myślę, że warto spróbować. Najpierw na neutralnym gruncie się spotkać, jak koledzy wyżej napisali, a później ewentualnie przejść do rzeczy. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, a w przyszłości możesz żałować, że miałeś okazję, a nie spróbowałeś. Byłem w podobnej sytuacji jak Ty, spróbowałem i absolutnie nie żałuję tego, że obciągałem i mi obciągał mężczyzna.


A macie jeszcze kontakt czy tylko jednorazowa akcja?


Poznaliśmy się chyba z 8,9 lat temu i przez 3,4 lata mieliśmy naprawdę bardzo dobry kontakt. Zawsze jak wpadałem do Kato, to się widywaliśmy. Potem jakoś w czasach studenckich każdy poszedł bardziej w swoją stronę i coraz mniej okazji już było - ale tak, dalej się znamy :D
_________________
Life is hard, but my dick is harder :V
 
 
Zuo111 

Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 11
Skąd: Norwegia
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2023   

toton napisał/a:
Zuo111 napisał/a:
Jeżeli wam się dobrze gada i chłopak wydaje się ok to myślę, że warto spróbować. Najpierw na neutralnym gruncie się spotkać, jak koledzy wyżej napisali, a później ewentualnie przejść do rzeczy. Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, a w przyszłości możesz żałować, że miałeś okazję, a nie spróbowałeś. Byłem w podobnej sytuacji jak Ty, spróbowałem i absolutnie nie żałuję tego, że obciągałem i mi obciągał mężczyzna.


A macie jeszcze kontakt czy tylko jednorazowa akcja?


Aktualnie już niestety nie mamy kontaktu, tak życie się potoczyło i tyle. Ale przez jakies 2-3 lata mieliśmy jeszcze kontakt, od czasu do czasu gadaliśmy i na jakieś ryby czy piwo się umawialiśmy.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Wrz, 2023   

A znajomy homo czy raczej bi?
 
 
Zuo111 

Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 11
Skąd: Norwegia
Wysłany: Wto 19 Wrz, 2023   

Czerwikss napisał/a:
A znajomy homo czy raczej bi?


Bi.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2023   

Uważam że jeżeli jest ok to lepiej spróbować niż cały czas zastanawiać się nad tym. Spodoba Ci się to kolega raczej nie odmówi następnym razem, nie spodoba to zakończysz na tym jednym
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 20 Wrz, 2023   

Jak już to zostało napisane wyżej, warto spotkać się najpierw na neutralnym gruncie: pogadać, napić się piwa/kawy, może wybrać się wspólnie na rower. Żeby się oswoić. Sami zobaczycie, czy coś z tego wyjdzie. Nie musicie się od razu nastawiać, że cel to oral. Może tylko się dotkniecie i już drugiemu przestanie się podobać.

Czy może wciągnąć? Może. Bo jeśli się okaże, że jednak jesteś bi, to pytanie jest taki, jak sobie z tą wiedzą poradzisz.

Czy obawiać się chorób? Jak najbardziej.

[ Dodano: Sro 20 Wrz, 2023 ]
EarringBoy, zazdroszczę znajomości!
 
 
penis.com.pl
andropenis
Zuo111 

Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 11
Skąd: Norwegia
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2023   Re: Obciągnąć czy nie?

toton napisał/a:
Na wstepie zaznaczam, ze nie mam doswiadczenia m+m ale mysle o tym i ciekawi mnie to. Ostatnio poznalem w necie jednego kolesia, ktory rowniez chcialby sprobowac a dokladniej dac innemu do obciagniecia. Dobrze nam sie gada, wydaje sie byc spoko, dyskretny, nic na sile i w ogole ale na sama mysl przed takim spotkaniem czuje ogromny strach i najnormalniej w swiecie sie boje, nie wiem czy podolam. Warto sie przelamac czy unikac takich znajomosci? Slyszalem rozne opinie, niektore zeby sobie darowac bo to moze wciagac itp, uwazac na choroby, co o tym sadzicie? Raz sie zyje i isc na zywiol czy pozostawic w sferze fantazji??


Jak tam panie autorze? Doszło do czegoś?
 
 
multi_90 

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Podlasie
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2024   

Pytanie odnośnie tematu, finalnie zdecydowałeś się czy odpuściłeś?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group