Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Co sobie włozyc w dziurke pare pytan
Autor Wiadomość
lesme 

Wiek: 25
Dołączył: 25 Lip 2023
Posty: 1
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto 25 Lip, 2023   Co sobie włozyc w dziurke pare pytan

czesc mam pare pytan co mozna sobie wlozyc w dziurke i czy trzeba to nawilzac i czy to tez nie bedzie od kupy i jakies rady jescze mozecie mi dac
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Wto 25 Lip, 2023   

Poproś kolegę
 
 
kabaret 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 26
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 26 Lip, 2023   

Jeżeli chcesz włożyć coś większego niż palec, to przede wszystkim dobre nawilżenie, zarówno dziiurki od środka jak i zabawki. Do nawilżenia najlepiej zastosować żel dedykowany zabawom analnym, czyli na bazie silikonu, przy czym pamiętać nalezy, by nie używać go z zabawkami wykonanymi z silikonu, bo ulegną uszkodzeniu. Jeżeli chodzi o zabawkę, to dildo powinno być dość miękkie. Sprawdzają się zabawki wykonane w technice podwójnej gęstości, czyli miekkie na zewnątrz a twardsze w środku tak ja na moim filmiku

https://drive.google.com/file/d/1VhAMgLuPtmdBl5dUsNA4lI1d5Bp5hY7y/view?usp=drive_link

Zabawkę kupiłem tutaj:
https://bdsmfactory.pl/dilda/1720-dildo-z-przyssawka-i-jadrami-sex-lure-flesh-759746087379.html
 
 
penis.com.pl
bathmate
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Sro 26 Lip, 2023   

Tak naprawde możesz sobie tam włożyc wszystko co tylko Ci przyjdzie do głowy. Tylko pamiętaj żebys to potem umiał wyjąć, bo inaczej będziesz sie musiał jakoś wytłumaczyc na SOR z czym przyszedłeś. Są zabawki analne, masażery prostaty... Pamiętaj tylko o dobrym nawilżeniu.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Sro 26 Lip, 2023   

Całkiem fajna zabawka
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 27 Lip, 2023   

Możliwości jest wiele, ale lepiej na pierwszy raz nie próbuj :P
https://pl.xhamster.com/videos/extreme-anal-play-for-japanese-girl-6736334
 
 
EarringBoy 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 29 Lip, 2023   

Ja pamiętam, że "za dzieciaka" zaczynałem od dolnej końcówki szczoteczki do zębów, niby gładko wchodziło, ale jednak nie jest to przyrząd stworzony z myślą o tych zabawach.

Jako pierwszy gadżet kupiłem mały masażer prostaty (bez żadnych elektrycznych wibracji - choć takie też są dostępne na rynku). Na początku trochę było ciężko, ale po 2-3 razach człowiek się przyzwyczaja i jest już fajnie. Wiadomo, pamiętaj o nawilżeniu - najlepiej lubrykat, ale jeśli nie masz, to na pierwszy raz płyn do higieny intymnej też nie zaszkodzi. Polecam Ci zacząć od małego kalibru, żeby zobaczyć, czy to w ogóle dla Ciebie. Szkoda wyrzucać hajs w błoto, jak nie czujesz, że daje Ci to tak minimum 10-20% więcej przyjemności ze stymulacji - a fakt, nie każdemu to potęguje orgazm.

Pytasz też o czyszczenie - rzeczywiście jest to upierdliwe, trzeba po każdym razie czyścić, ja zwykle to robię pod bieżącą wodą, potem ręką z płynem czyszczę trzonek, a potem bardzo długo czyszczę ręce. Na pewno jest jakiś lepszy sposób na to - macie jakieś inne pomysły jak można lepiej czyścić takie gadżety?
_________________
Life is hard, but my dick is harder :V
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 31 Lip, 2023   

Dodajesz płyn antybakteryjny? Jesli nie to warto jest dodać.
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Czw 03 Sie, 2023   

Są na rynku dostępne specjalistyczne płyny antybakteryjne do mycia gadżetów erotycznych. 😉 Ale myślę że woda z mydłem też wystarczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group