Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wstrzymywanie wytrysku
Autor Wiadomość
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 13 Lip, 2023   Wstrzymywanie wytrysku

Mam następującą sytuację. Od niedawna zacząłem podczas masturbacji wstrzymywać wytrysk (jeśli można to tak nazwać) jest to mój sposób na przedłużenie swojej przyjemności. Gdy czuję że mam już zaraz dojść , ściskam penisa co powoduje iż erekcja lekko spada i mogę kontynuować . Efekt wytrysku też ciekawy bo jest bardziej obfity i hmm błogi
Moje pytania:
1) Robiliście tak kiedyś?
2) Wczoraj podczas takiej zabawy , gdy wstrzymałem parę razy wytrysk spowodowało to ból jąder. Martwię się czy przypadkiem nie jest to jakoś szkodliwe?
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Czw 13 Lip, 2023   

Kiedyś tak robiłem ale wytrzymywałem maksymalnie do 3 razy. Ale fakt, za trzecim razem wytrysk i ulga niesamowita
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 14 Lip, 2023   

Zdarzyło się kilka razy z ciekawości, jądra nie bolały, ale nie spodobało mi się uczucie cofania spermy. Dość niekomfortowe, ale fakt, że przy drugim podejściu do wytrysku orgazm był jakby większą ulgą.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 15 Lip, 2023   

juansto napisał/a:
1) Robiliście tak kiedyś?

To jeden ze sposobów na edging. Dokładnie tak nie robię (może kiedyś próbowałem).


juansto napisał/a:
2) Wczoraj podczas takiej zabawy , gdy wstrzymałem parę razy wytrysk spowodowało to ból jąder. Martwię się czy przypadkiem nie jest to jakoś szkodliwe?

Ból jąder podczas długotrwałego edgingu się pojawia. Może w przypadku nowicjusza i takiej techniki wstrzymywania wytrysku ten ból pojawia się wcześniej. Nie wiem czy to szkodliwe.
 
 
accelero 

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 1
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 16 Lip, 2023   

Kiedyś w ten sposób wstrzymywałem wytrysk bardzo często teraz już rzadziej. Nigdy mi się nic nie stało. Jedynie to ostatecznie trzeba się spuścić żeby ta cofnięta sperma nie zostawała w środku.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 17 Lip, 2023   

Gdy czuję że mam już zaraz dojść , ściskam penisa co powoduje iż erekcja lekko spada i mogę kontynuować

Zdecydowanie bardziej wolę wstrzymywać orgazm mięśniem Kegla

A mógłby ktoś opisać w jaki sposób wstrzymać orgazm, bo szczerze mówiąc nigdy o tym nie słyszałem, ani nie praktykowałem. Wystarczy ścisnąć kutasa? W którym miejscu i jak mocno?
 
 
EarringBoy 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 17 Lip, 2023   

A to nie jest po prostu edging? Prawie zawsze stosuję, czasem po prostu wolę dojść na szybko, ale jak mam luźniejsze popołudnie, to udaje mi się dojść prawie na sam szczyt tak 2-3 razy, żeby zmaksymalizować przyjemność.
_________________
Life is hard, but my dick is harder :V
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 18 Lip, 2023   

A jeest jakieś ryzyko takiego wstrzymywania? Coś się możę stać jak się tak robi?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 24 Lip, 2023   

betor napisał/a:
Wystarczy ścisnąć kutasa? W którym miejscu i jak mocno?

Powinno wystarczyć ściśnięcie dwoma palcami tuż pod żołędzią. Jak mocno? Trzeba to wypraktykować. Na pewno nie wystarczy tylko złapanie, trzeba ścisnąć.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Sie, 2023   

Ancymon napisał/a:
betor napisał/a:
Wystarczy ścisnąć kutasa? W którym miejscu i jak mocno?

Powinno wystarczyć ściśnięcie dwoma palcami tuż pod żołędzią. Jak mocno? Trzeba to wypraktykować. Na pewno nie wystarczy tylko złapanie, trzeba ścisnąć.


Często praktykujesz? Czy nie ma tutaj żadnych przeciwwskazań?
 
 
penny7 

Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 26
Skąd: nadmorzem
Wysłany: Pon 21 Sie, 2023   

betor napisał/a:


Zdecydowanie bardziej wolę wstrzymywać orgazm mięśniem Kegla



Hmm, u mnie silny ucisk mięśni kegla powoduje tylko powstrzymanie wytrysku, ale orgazm mam, i to nawet dłuższy i silniejszy. Stosuje ten "zabieg" tylko od czasu do czasu, kiedy mam ochotę na szybką powtórkę lub po prostu nie mam gdzie trysnąć.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 23 Sie, 2023   

Takie wstrzymywanie to ja rozumiem, jednak z tego co widziałam wiele osób robi to w sposób mechaniczny .A już coś takiego za bardzo zdrowe raczej nie jest
 
 
penny7 

Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 26
Skąd: nadmorzem
Wysłany: Sro 23 Sie, 2023   

Ucisk mięśni Kegla sprawia, że sperma nie opuszcza swoich "pozycji" czyli pozostaje tam gdzie jej miejsce. :wink: Zaciskanie penisa kiedy już dochodzi do wytrysku i "cofanie" spermy tez wydaje mi się ryzykowną metodą.
Chyba, że taki ucisk penisa (jak opisuje tu jeden z kolegów) zapobiega orgazmowi. To już po prostu sposób na edging. Taka zabawa może być fajna ale powiadają, że prostatę warto regularnie opróżniać co by uniknąć problemów z nią w późniejszym wieku. :wink:
 
 
penis.com.pl
bathmate
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Sie, 2023   

Ile ćwiczyłeś mięsnie Kegla tak aby Ci się to udało> Sam próbowałęm kilka razy i nie ma opcji, nie udało się
 
 
penny7 

Dołączył: 20 Sie 2023
Posty: 26
Skąd: nadmorzem
Wysłany: Czw 24 Sie, 2023   

W ogóle nie ćwiczyłem mięśni Kegla.
Po prostu kiedy czuję, że zaczyna się orgazm jedną ręką się masturbuję, a palcami drugiej silnie uciskam te mięśnie. Odczuwam to tak jakby skurcze orgazmu "odcinane" były od penisa co zapobiega wytryskowi. Oczywiście nie od razu udało się powstrzymać spermę całkowicie, ale z czasem nabrałem wprawy gdzie i jak ucisnąć (generalnie jak najmocniej).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group