Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     moszna zaczerieniona
Autor Wiadomość
daboss

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: Czw 18 Sty, 2007   moszna zaczerieniona

mam taki problem.moszne mam zaczerwieniona i trooszke od czasu do czasu piecze skora sie luszczy ale jak juz umyje to przestanie i jest ok.pare lat temu mialem odmiane luszczycy ale sie wyleczyla i jakos mam na mosznie podobne problemy skory.smaruje skore kremem "mekortolon N" i po 12godzinach skora sie uspokaja a po paru dniach jest normalna skora a jak przestane to znowu powroci zaczerwienienie i skora sie luszczy.co mam zrobic nie przeszkadza mi to ale sie boje ze cos bedzie ze mna nie tak.prosze o pomoc
 
 
www

Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   ;/

dokłądnie ja mam tkaie sma problem ? Niczym to nei smaruje? Mam takie plamki w okolocach jader i na jadrach w okolocy pachwin takie czerwone a jak wyschnie to się łuszczy co to moze byc?? Swędzi mnei to ;/


tu jest te zdjecie
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   

Grzybica - kierunek: dermatolog.
(I niczego sie nie wstydż - wbrew temu, co wiele ludzi sądzi, grzybica wcale nie bierze się z brudu!)
 
 
penis.com.pl
bathmate
www

Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: Sro 21 Lut, 2007   

to mi sie trafiło:(:(:(

[ Dodano: Czw 22 Lut, 2007 ]
a znasz jakieś maści przeciwgrzybiczne? bo najpierw musze sie zapisac do dermatologa ! a tak to bym wcześniej już zaczoł sie leczyc.... moze by to cos dało?? musze się spieszyc? bo dermatolog prywatnei przyjmuje w czwartki
moze bys mi cos polecil?
 
 
adadverts 

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 23 Lut, 2007   

Z tego co wiem na grzybicę jest np. maść Clotrimazolum (bez recepty). Spróbuj, może coś pomoże. Ale do lekarza idź mimo wszystko, niech obejrzy, bo to może być też co innego. Choć wygląda to na grzybicę, która często jest następstwem terapii antybiotykowej lub (paradoksalnie) zbyt częstego mycia (niszczy się pożyteczną florę bakteryjną zwalczającą grzyby, które bez niej rozkwitają w najlepsze). Choć można się też tym zarazić od partnerki/partnera.
 
 
daboss

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: Pią 30 Mar, 2007   

Właśnie jestem 2tydzien bez tego problemu co wyżej napisałem.Byłem naprawdę głupi że się bałem iść z tym do dermatologa...przepisała mi 2 maści i robie tak jak mi zalecono i juz nie mam tego grzybu na sobie:D Grzybica nie oznacza że jest to coś aż tak złego no chyba że się ma kobiete i się uprawia sex z nia bo może jej życie troche skomplikować:/ tak jak mi dermatolog wytłumaczył to doszłem do wniosku że głupota jest ludzka ale z takim czyms sie nie żartuje:/...ludzie idzcie do lekarzy a nie na forum bo tu sie o tym rozmawia a lekarze pomagają.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group