Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Maraton, nie sprint- historia casuala
Autor Wiadomość
CrunchyLips 

Dołączyła: 11 Maj 2023
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 12 Maj, 2023   

Dam dam 8)

[ Dodano: Sob 13 Maj, 2023 ]
Więc tak.. jesteśmy po pierwszym treningu JELQ.
15-20 min na spokojnie. Nic chłopa nie bolało, mówił że całkiem przyjemne. Zaczekaliśmy aż całkiem opadnie i w sumie po chwili postawiłam go i jazda.
I powiem wam że efekty są.. NATYCHMIASTOWE :mrgreen: To naprawdę działa !

Byliśmy mega zaskoczeni, że tak od razu jest różnica. Czuliśmy siebie bardziej. Czułam nawet te wyżyłowanie, które mnie stymulowało troche jak wypustki w ero-zabawce haha
Chłop był mega zadowolony z siebie, erekcja była mega mocna.

Ale jazda.. no ciekawa jestem co będzie za miesiąc, pół roku i dalej. Polecam z całego serducha :mrgreen: :mrgreen:

Wow wow wow...
 
 
Ilikebanana 

Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 93
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Wto 16 Maj, 2023   

Dobrze opisana taktyka, będę testował to na sobie.

Obym też takie przyrosty zanotował, bo u Chomiczego rozmiar zwiększył się wręcz imponująco.
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 16 Maj, 2023   

Cieszę się, że mogłem Was zainspirowac!

Działam dalej, zrobię update zdjęcia w czerwcu, bo już wiem, że będzie progres ;)
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 17 Maj, 2023   

Chomiczy napisał/a:
I obiecana fota- 17 dł na 15 cm obw :)
https://www.fotosik.pl/zdjecie/f8ad73e8a7647fdb


Imponujący
 
 
AvengerKRK 

Wiek: 26
Dołączył: 18 Lut 2022
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 18 Maj, 2023   

Czytam te posty i jestem pełen zdumienia. Super, że udało się osiągnąć taki wynik. Ja mam obwód penisa tylko 12 cm wielkość 14 cm tzn długość. Próbowałem wszystkiego pompki ekspandery ćwiczenia i nic nie chce się zwiększyć.. zaryzykuje i spróbuję kwas hialuronowy. Co zrobić żeby rzeczywiście zwiększyć obwod lub długość chociaż o 1 cm to jest pytanie...
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 18 Maj, 2023   

AvengerKRK napisał/a:
Czytam te posty i jestem pełen zdumienia. Super, że udało się osiągnąć taki wynik. Ja mam obwód penisa tylko 12 cm wielkość 14 cm tzn długość. Próbowałem wszystkiego pompki ekspandery ćwiczenia i nic nie chce się zwiększyć.. zaryzykuje i spróbuję kwas hialuronowy. Co zrobić żeby rzeczywiście zwiększyć obwod lub długość chociaż o 1 cm to jest pytanie...


Ekspertem nie jestem, ale podobno kwas hialuronowy może doprowadzić do deformacji penisa lub zakażenia (widziałem jedynie opinie, nie zgłębiałem tematu).

Co do ćwiczeń:
-jak długo ćwiczyłeś?
-sumiennie?
-może coś z techniką było nie-tak?
-jak z podejściem mentalnym? Wiara w sukces naprawdę dużo daje!

Z tego co czytałem, podobno na każdego inne działają. Np. u mnie jelq daje jedynie obwód, a odwrócone jelq zarówno obwód, jak i długość.

EDIT: Jak zaczynałem, miałem jeszcze krótszego niż Ty, więc trzymam kciuki, żeby Ci się udało!
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 18 Maj, 2023   

[quote="AvengerKRK"] ja też mam 12 obwód i to musi być na mocnej erekcji. Co do ćwiczeń na obwód to zobacz zrobię na PEGym. Tam jest mnóstwo tych ćwiczeń i do tego sporo osób które osiągnęły sukces z budowaniem obwodu. Można nawet kupić plan treningowy z tego co wiem.
 
 
CrunchyLips 

Dołączyła: 11 Maj 2023
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 20 Maj, 2023   

Witajcie, czas na update..
(taktyka 3 dni jelq /1 dzień odpoczynku)

Po 3 treningach był tak spompowany, że żadnego faceta tak mocno nie czułam w sobie. Wrażenia czuciowe były tak intensywne, że pierwszy raz miałam orgazm punktu G podczas :lol:
Obwód zwiększył się póki co o 0,5 cm ale przede wszystkim zauważam wzrost ukrwienia, wyżyłowania, poprawę erekcji to wszystko działa bardzo stymulująco na mnie i na niego. Ja dosłownie czuje każdą żyłkę, to jest niesamowite uczucie.

Mój mężczyzna opisuje seks po tym jako wielokrotne orgazmy :mrgreen: Bez spustu.. no chyba że chce kończyć 8) . Wy też tak macie? Libido nam oczywiście podskoczyło i jaramy sie każdym treningiem. Czasem go wyręczam bo mnie to kręci, ale widzę że jego też. Nabrał też większej pewności siebie i dzikus się zrobił :twisted:

To jest magia ale trzeba być konsekwentnym. Wsparcie drugiej połówki myślę, że też jest na + ponieważ facet nie musi się ukrywać, nie czuje wstydu, że robi coś "dziwnego" a dume ze swojej męskości. Ja z kolei cieszę się, że dba o siebie i przestał zwalać winę na wszystko inne skoro już po 3 treningach mamy niesamowity seks !!!
Rzucił też palenie i używki, co jest nie bez znaczenia jeśli chodzi o układ krwionośny.

Opisuje ten trening jako bardzo przyjemny, no i przede wszystkim traktuje jak trening każdej innej części ciała. Czujemy ogromną różnicę, więc póki co nie przestaniemy. Polecam każdemu !!! :mrgreen: :mrgreen: nie czekaj, zacznij już dziś ! :mrgreen:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Maj, 2023   

O kurka. Powiem szczerze, żę wcześniej traktowałam te wszystkie ćwiczenia z naprawdę sporą dozą podejżliwości. A jednak okazuje się, ze tutaj coś jednak jest na rzeczy ;)
Może namówię swojego ;)
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 22 Maj, 2023   

onesa napisał/a:
O kurka. Powiem szczerze, żę wcześniej traktowałam te wszystkie ćwiczenia z naprawdę sporą dozą podejżliwości. A jednak okazuje się, ze tutaj coś jednak jest na rzeczy ;)
Może namówię swojego ;)



Namawiaj, namawiaj;) Moja żona potwierdza, że tak dobrego seksu nigdy nie mieliśmy, choć wspomniane przez Crunchy wielokrotne orgazmy mi się zdarzają bardzo rzadko ;)

Tylko ważna rzecz- w momencie jak przynosi to pozytywne skutki, "pacjent" nakręca się jeszcze bardziej, przez co treningi stają się bardziej czasochłonne.
Po sobie widzę, że od momentu przyznania się żonie/założenia wątku, intensywność treningów wzrosła dwukrotnie;)
 
 
CrunchyLips 

Dołączyła: 11 Maj 2023
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 23 Maj, 2023   

Onesa mój tak sie nakręcił efektami, że najchętniej 2x dziennie by ten trening robił :P ale przerwy są ważne żeby nie złapać kontuzji 8)

Spróbuj, nic nie tracicie a na pewno zyskacie, bo zwyczajnie od razu siła erekcji sie poprawia i nie raz to już bardzo wiele zmienia. Naczynia i ciała jamiste sie rozpychają i więcej krwi sie mieści. To jest mega wyczuwalne. Już pierwszy seks po 2 treningach był lepszy a po 3 już było woww. Ja sama jestem w szoku, no ale na wielu forach również zagranicznych potwierdzają efektywność tych treningów, są też zdjęcia przed i po i różnica jest spora. Nam natomiast najbardziej zależało na poprawieniu odczuć i osiągneliśmy więcej niż mogłam sobie wyobrazić :wink:

Chomiczy no mojemu właśnie raz na jakiś czas się zdarzały podwójne wytryski ale wielokrotne orgazmy bez wytrysków nie zdarzały się nigdy wcześniej. Może to się wiąże ze sobą a może nie, ale dla takich dodatkowych odczuć zdecydowanie warto :mrgreen: Dzięki za odpowiedź!
 
 
AvengerKRK 

Wiek: 26
Dołączył: 18 Lut 2022
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 24 Maj, 2023   

A na długość coś robicie ? Rozciąganie itp ?
Ile jelq robicie na jednym treningu ? 100? Pozdrawiam
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro 24 Maj, 2023   

Opisałem Ci wszystko w prywatnej wiadomości kilka tygodni temu...

Odnośnie ilości zaczynałem od 75 odwróconych jelq + 25 zwykłych. Teraz zazwyczaj łącznie 200 z różną mieszanka zwykłych i odwroconych.
_________________
„Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego dnia.” Johan Michael Sailer
 
 
penis.com.pl
masturbator
CrunchyLips 

Dołączyła: 11 Maj 2023
Posty: 10
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 26 Maj, 2023   

AvengerKRK napisał/a:
A na długość coś robicie ? Rozciąganie itp ?
Ile jelq robicie na jednym treningu ? 100? Pozdrawiam


AvengerKRK mój na długość czasem coś tam mocniej pociągnie ale on ma długiego bardzo i nie chcielibyśmy żeby to wszystko sie jeszcze bardziej rozciągnęło wzdłuż, a przez to straciło na objętości, która jest u nas priorytetem.

Porównując wymiary i zdjęcia tych, którzy skupiali się na maksymalnym wydłużeniu zauważyłam, że gdy długość poszybowała, obwód sie nie zmieniał praktycznie, więc trzeba uważać. Długość ma niewielkie znaczenie dla kobiecej przyjemności i w sumie..męskiej też..

JELQ 0,5h powolnymi ruchami, raz zwykłe, raz odwrócone, jak mu sie chwyci. Nie chce nam sie tego liczyć, nastawiamy timer :D Ale nie ciągnie do dołu i nie rozciąga go, tylko pompuje tą krew do naczyń.
Lubi to robić, nie czuje upływu mijającego czasu :P
 
 
Chomiczy 


Wiek: 34
Dołączył: 09 Maj 2023
Posty: 46
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 12 Cze, 2023   

Cześć!

Dawno nic nie pisałem, więc czas na update po trochę ponad miesiącu.

Sporo się zmieniło od tego czasu- ciężko już nazwać mnie casualem ;) Przez to, że założyłem ten wątek nakręciłem się jeszcze bardziej na powiększanie i dwukrotnie zwiększyłem obciążenie treningowe- do 200 powtórzeń pod prysznicem oraz podczas wieczornego oglądania filmów seriali staram się sporo go rozciągać i jelq'ować "na sucho". Dość powiedzieć, że od 1 maja ominąłem jedynie jeden dzień treningu :)
Ponadto, zainspirowany innym wątkiem na tym forum kupiłem książkę "Potęga Podświadomości" Murphy'iego, przeczytałem- wiele z niej to czysty bullshit, ale jest w niej dużo prawd pomagających w wykształceniu motywacji do osiągnięcia celu- pomogło mi to zarówno życiowo, jak i w realizacji celu treningowego :D

Przechodząc do efektów jakie zaobserwowałem po tym miesiącu:
A) Największy przyrost zanotowałem w stanie spoczynku- o jakieś 30% :D Wcześniej w temperaturze pokojowej 7,5-8 cm to był standard- teraz najczęściej 11, a i 12cm się zdarza, więc części bardziej obcisłych jeansów do pracy już nie założę :)
https://www.imagebam.com/view/MEM6JLF
B) Obwód pozostał w zasadzie bez zmian- 15 cm, czasem bliżej 15,3, ale to w granicach błędu pomiarowego
C) Mierząc w ten sam sposób co od początku- od boku, przybyło kolejne 9mm, więc 1mm mnie dzieli od 18cm :)

Widząc powyższe rezultaty, nie mogę się doczekać co będzie za kilka miesięcy, choć zdaję sobie sprawę, że z każdym miesiącem przyrost będzie coraz wolniejszy (jak z chudnięciem :) ). Niemniej, jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek kompleksy- ćwiczcie, bo nie dość, że będą efekty w sypialni, to jeszcze wykształcicie w sobie pokłady systematyczności :)

[ Dodano: Czw 29 Cze, 2023 ]
No to czas na wizualny update- 18,3 dł :)

https://www.imagebam.com/view/MEMEORL
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group