Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Naga sauna
Autor Wiadomość
potrzebny 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lip 2018
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Mar, 2024   

Mam pytanie zbliżone do tego tematu. Zdarzyło Wam się kiedyś że na zwykłej saunie, np. przy siłowni ktoś zaczynał się przy Was masturbować? Jak to wyglądalo i jak zareagowaliście?

Ja przyznam że obserwowałem takie sytuacje w Warszawie, np. w Zdrificie przy Politechnice i w Warsaw Spire, zwłaszcza wieczorami przed zamknięciem siłowni.
 
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 06 Mar, 2024   

Na siłowni nigdy.

Na saunie podobnie. Faceci tylko świecili jajcami, niektórzy wywalili się tak że wszystko było widać.
 
 
penol260 

Wiek: 24
Dołączył: 17 Gru 2023
Posty: 5
Skąd: Elbląg
Wysłany: Sro 06 Mar, 2024   

W aquaparku Fala na saunach w Łodzi jest strefa nagości tak jak powinno się saunować. Atmosfera jest kameralna i bardzo sympatycznie można spędzić czas i się zrelaksować, ogólnie polecam sauny na Fali w Łodzi. Wiadomo jak się idzie pomiędzy saunami trzeba zakryć intymne części ciała, a będąc już w samej saunie można być w ręczniku okrytym albo siedzieć lub leżeć na ręczniku, pamiętając o tym, aby wszystkie części ciała były na ręczniku. Jak bywam w saunie to nie widzę zachowań mężczyzn masturbujących się, ja osobiście siedzę na ręczniku odkryty, a jak jest mniej osób w saunie to leżę odkryty na ręczniku. Sauna to jest czas na relaks i nagie osoby nie powinny dziwić w poprawnym saunowaniu.
_________________
Penol260
 
 
penis.com.pl
bathmate
Woytex 


Wiek: 34
Dołączył: 26 Lut 2024
Posty: 31
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Mar, 2024   

nie zdarzyło mi się,
Tak jak u kolegi wyżej, klejnoty prezentują ale bez zabawy nimi, zreszta to chyba niezbyt odpowiednie miejsce :)
 
 
mmm22 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 06 Mar, 2024   

potrzebny napisał/a:
Mam pytanie zbliżone do tego tematu. Zdarzyło Wam się kiedyś że na zwykłej saunie, np. przy siłowni ktoś zaczynał się przy Was masturbować? Jak to wyglądalo i jak zareagowaliście?

Ja przyznam że obserwowałem takie sytuacje w Warszawie, np. w Zdrificie przy Politechnice i w Warsaw Spire, zwłaszcza wieczorami przed zamknięciem siłowni.


Mi się zdarzyło raz w Poznaniu że typ wszedł do sauny, usiadł i zaczął walić. Było nas wtedy 6 chłopa w środku i jakoś tak wyszło że wszyscy do niego dolaczyli
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 07 Mar, 2024   

mmm22 napisał/a:
potrzebny napisał/a:
Mam pytanie zbliżone do tego tematu. Zdarzyło Wam się kiedyś że na zwykłej saunie, np. przy siłowni ktoś zaczynał się przy Was masturbować? Jak to wyglądalo i jak zareagowaliście?

Ja przyznam że obserwowałem takie sytuacje w Warszawie, np. w Zdrificie przy Politechnice i w Warsaw Spire, zwłaszcza wieczorami przed zamknięciem siłowni.


Mi się zdarzyło raz w Poznaniu że typ wszedł do sauny, usiadł i zaczął walić. Było nas wtedy 6 chłopa w środku i jakoś tak wyszło że wszyscy do niego dolaczyli


NO powiem szczerze, żę dość ryzykown. Bo co jeśli ktoś by w tym czasie wszedł do sauny?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group