Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wybor partnerki
Autor Wiadomość
Aries 

Wiek: 34
Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2023   wybor partnerki

siemanko, od poltorej roku jestem z laska ktora poznalem w klubie, na pierwszej randce waielismy grzyby i w trakcie nocy poczulem ze chcialbym aby sobie poszla, ale ch....j tam nie b :?: ede przeciez calowieka w srodku jocy wywalal, ale poszla wrocila i tak razem zostalismy i dalej jestesmy, dalej mam poczucie ze do siebie kompletnie nie pasujemy, jestem z nia dlatego ze inaczej bylby, sam a tego sie obawiam, przezyla ze mna moje najgorsze chwile i nadal ze mna jestem niby ja kocham ale czuje ze mamy bardzo malo wspolnego, nie jest braydka nie arozumcie mnie zle, ale jakims cudem nie jest dla mnie jakos specjalnie attakcyjna. teraz na horyzoncie pojawila sie dawna znajoma, ktora przechodzi kryzys z e swoim facetem i zapatruje sie szansa na zwiazek i zastanawiam sie nad zmiana partnerki i swojego zycia. obawiam sie jednak skoku na gleboka wode. bo to wywroci moje zycie do gory nogami, co o tym sadzicie?
 
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2023   

Jak dlugo jestes ze swoja partnerka?

Jeśli wiesz, ze ona nie jest dla Ciebie to zostaw ją. Nic Cię przy niej na siłe nie trzyma i nie ma się co męczyć z kimś nieatrakcjnym.

Z drugiej strony zastanów się czy warto jest pakować się w związek z tą nową. Skoro tak chętnie przeskakuje z gałęzi na gałąź to czy nie zrobi tak z Tobą?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2023   

Nie wszystko zrozumiałem, jednak uważam, że nie ma sensu przedłużać czegoś, co Wam obojgu nie pasuje. Poza tym szkoda czasu dla obu stron. Co do tej znajomej, to co Ci szkodzi spróbować. Wiadomo, że najgorsze jest wyjść poza swoją strefę komfortu, jednak może zatrybi.
 
 
penis.com.pl
andropenis
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 28 Kwi, 2023   

Nie marnuj sobie czasu z nią. Jeśli Ci się nie podoba to daj sobie spokój i nie bądź z nią z litości. Możesz w miedzyczasie szukać innej.

Jak znajedzieszz to zostaw. Jak wiesz, ze z nią nie będziesz to nie marnuj dziewczynie czasu
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 02 Maj, 2023   

A jak seks? Jest ok?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group