Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     W jakich sytuacjach zdarzyło się Wam przerwać seks?
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Lut, 2023   W jakich sytuacjach zdarzyło się Wam przerwać seks?

Jak w tytule - przy czym nie chodzi mi jedynie o seks, ale szeroko pojęte konkury. Co Was skutecznie odciągnęło? Mama weszła do pokoju, zadzwonił pilny telefon, partner powiedział coś niewłaściwego?
W jakim momencie przerwaliście - dopiero coś wisiało w powietrzu czy wręcz zeskoczyliście z partnera jak oparzeni?

Interesują mnie historie zwykłe i niezwykłe

I druga część pytania - czy w przypadku takiego rozbudzonego już częściowo podniecenia zawsze wracacie do przerwanej czynności? Czy może zdarzyło Wam się ją porzucić?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Lut, 2023   

Z bólem serca ja i moja dziewczyna musieliśmy kiedyś przerwać ujeżdżanie. Nawet nie pamiętam czy byliśmy na drodze do jej drugiego czy trzeciego finału. Przerwała nam dobijająca się do pokoju współlokatorka :)

Zdarzyło nam się też przerwać współlokatorce. Oczywiście zawsze my i tamci wiedzieliśmy "co się działo" :P

Jak to wygląda w praktyce? No trzeba się szybko pozbierać, poupychać w spodnie to, co odstaje i w tej niewygodzie, z wypiekami na twarzy drzwi otworzyć :P

a inne przypadki:
- petting po pijaku - dziewczyna doszła pierwsza i poszła spać (a podobno to faceci tak robią)
- mała kłótnia tuż przed w której rzucam imię innej osoby, z którą się zazwyczaj kłócę, tak z rozpędu (żadna tam dziewczyna/psiapsióła/przytulanka) - oziębiło to sytuację na dobry kawałek czasu
- foch penisa na prezerwatywę - czyli pełna odmowa wstania ;)
- skurcz po orgazmie! (u mnie)
- dziewczyna nie chciała mi pozwolić na oralne pieszczoty, bo... się nie ogoliła (co praktycznie wyśmiałem i zrobiłem co miałem zrobić)

Zapomniałbym o jeszcze jednym - okres. Jednego dnia zakaz dotykania, drugiego pretensje, że "chyba się brzydzę". Takie sprzeczności wybijały mnie z jakichkolwiek chęci.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 15 Lut, 2023   

Rodzice pukający do drzwi, tudzież wołający na obiad oczywiście klasyk.
Zdarzał się stosunek przerywany, jak osoba śpiąca na sąsiednim wyrku przestawała nagle chrapać :P

Raz żeśmy podczas wygibasów trącili butelkę z piwem, która to wywnętrzyła się prosto na czynnego kompa. Chwila stresu, bo sprzęt do najtańszych nie należy, a bez niego byłbym deczko w dupie. Odłączyłem zasilanie, żeby się do rana posuszył i powróciliśmy do przerwanej czynności :)

Najdziwniejsze było jak podczas misjonarza dziewczyna ni z tego ni z owego uciekła spode mnie i zwinięta w kłębek schowała się w kącie, mówiąc, że nie może, bo się mnie boi. Już nie udało się wznowić działalności.
Tak, ona do najnormalniejszych nie należała :/
 
 
penis.com.pl
viamax
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 17 Lut, 2023   

Duża ilość przygód, ale jedna szczególna.
Akcja z samego rana, poranne dobieranie, w końcu jesteśmy w trakcie, ja na górze, po misjonarsku.
W pewnym momencie zostaję dosłownie zrzucony, a Luba z paniką w głosie oznajmia, że 'wczoraj zapomniałam wziąć tabletki!'.
Ochota jej przeszła na cokolwiek tego poranka ;)
jeden najpoważniejszy to przeraźliwy atak śmiechu, raz z rimmingu
Jajek, miałeś lizaną doopę?
Wiesz do czego to prowadzi... ;)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Lut, 2023   

Raz nagle weszła sprzątaczka (do pokoju hotelowego, w którym byliśmy) - nie zapukała, a miała klucz do pokoju. Scena trochę jak z filmu "Lejdis".
- Puka się!
- Właśnie k***a widzę!
:D
Raz przerwaliśmy z powodu zmęczenia, a żadne z nas nie mogło dojść przez dłuższy czas.
Innym razem zadzwonił domofonem wracający ojciec.
Kilka razy musieliśmy przerwać z powodu bólu - ciągnięcia za włosy, uderzenia głową o kaloryfer czy parapet itd.
Za to z powodu dzwonka telefonu jeszcze się nie zdarzyło - po prostu ignorowaliśmy i kontynuowaliśmy to, co zaczęliśmy.
Z powodu załamanego łóżka. Zachciało nam się dymać na łóżku współlokatorki, że niby wyższy standard :D , dymcu dymcu i wyrko poszło w drzazgi.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 28 Lut, 2023   

Sytuacja gęstniała, zaczynaliśmy zapominać o bożym świecie, aż tu nagle domofonem zadzwonił dostawca pizzy :mrgreen:
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Mar, 2023   

Ancymon napisał/a:
Sytuacja gęstniała, zaczynaliśmy zapominać o bożym świecie, aż tu nagle domofonem zadzwonił dostawca pizzy :mrgreen:


Ale po zjedzeniu wróciliście do cimci rymci ? :D
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Czw 02 Mar, 2023   

onesa napisał/a:
Ale po zjedzeniu wróciliście do cimci rymci ? :D

W tamten wieczór już nie: obżarcie się pizzą nie sprzyja późniejszym uniesieniom :lol:


Przypomniała mi się jeszcze pewna akcja jeszcze z okresu podstawówki: wraz z kolegą i koleżanką postanowiliśmy "pobawić się w doktora". Kiedy byliśmy już bez górnych części ubrań, nagle moja mama wróciła z pracy. Usłyszeliśmy przekręcanie klucza w zamku, więc w pośpiechu każde z nas gdzieś uciekło, żeby się ubrać: kolega został w pokoju, gdzie wcześniej byliśmy, koleżanka uciekła do łazienki, ja do drugiego pokoju. Niestety, nie udało się ukryć, że robiliśmy coś "niestosownego" :mrgreen:
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 02 Mar, 2023   

W moim przypadku to zawsze związane było z posiadaniem zwierząt.

Akcja w toku, człowiek podniecony, aż tu z drugiego pokoju dobiegają odgłosy cofki u psa… Także przerwa na zebranie wymiocin z podłogi musiała się odbyć :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group