Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Statystyka masturbacji w Polsce
Autor Wiadomość
Connor 

Wiek: 42
Dołączył: 17 Gru 2022
Posty: 24
Skąd: Wawa
Wysłany: Nie 18 Gru, 2022   Statystyka masturbacji w Polsce

W badaniu wzięło udział 8864 osób w wieku od 16 lat do grupy 40+. Liczba odpowiedzi w zależności od danej grupy wiekowej była różna. Najwięcej odpowiedzi pochodzi od grupy wiekowej 23-25, bo aż 2654.
Z analizy wynika, że częstotliwość masturbacji u mężczyzn, stabilizuje się mniej więcej od 20 roku życia i potem właściwie się nie zmienia. Średnia ogólna liczba masturbacji w miesiącu dla wszystkich badanych grup wiekowych wynosi 26,92. Oznacza to, że na ogół mężczyźni masturbują się niemal codziennie.
https://www.facetemjestem...nosci-od-wieku/
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Gru, 2022   

Zwykle mężczyźni mają wiekszy popęd u kobiet. Ponoć zmniejsza się to z wiekiem. Kobiety zyskują najwieksyz popęd seksualny w wieku 40 lat. I w tym wieku ponoć dwie płcie się spotykają pod tym względem.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 27 Gru, 2022   

Jak tak patrzę na wykres, to w zasadzie mogę potwierdzić, bo też w pewnym wieku ta częstotliwość się u mnie ustabilizowała. Bardzo ciekawie wygląda ten spadek średniej w przedziale 26-30. Być może dlatego, że to okres statystycznej stabilizacji życiowej: małżeństwo, dzieci, itp.
 
 
penis.com.pl
masturbator
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 04 Sty, 2023   

Ancymon napisał/a:
Jak tak patrzę na wykres, to w zasadzie mogę potwierdzić, bo też w pewnym wieku ta częstotliwość się u mnie ustabilizowała. Bardzo ciekawie wygląda ten spadek średniej w przedziale 26-30. Być może dlatego, że to okres statystycznej stabilizacji życiowej: małżeństwo, dzieci, itp.


Robienie kariery zawodowej, tak jak wspominasz małżeństwo i dzeici. Zzwykle również na początku małżeństwa uprawia się więcej seksu. A im więcej standardowego seksu tym mniej masturbacji
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group