Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Noc Naturystyczna Łódź
Autor Wiadomość
polish 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Kwi 2006
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Lis, 2022   Noc Naturystyczna Łódź

Szukam pary (chętnie kumpel) na wypad do Łodzi na poniższy event:
https://aquapark.lodz.pl/aktualnosci/artykul/23-energetyczna-noc-naturystow-na-fali-id54989/2022/10/28/ :)


tylko do dzisiaj jest niższa cena dla pary - 200zł (za dwie osoby), w dniu eventu 218zł.
  
 
 
Dekarion 

Dołączył: 03 Lip 2020
Posty: 253
Skąd: Zabrze
Wysłany: Nie 20 Lis, 2022   

Zastanawiam się dlaczego jest to rekomendowane jedynie dla par. Czemu single nie moga sie wybrac?
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Lis, 2022   

W sumie ciekawa opcja i nie jest tak drogo.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 26 Lis, 2022   

Dekarion napisał/a:
Czemu single nie moga sie wybrac?

Mogą, tylko - jeśli dobrze zrozumiałem - muszą mieć polecenie od pary.
Wydaje mi się, że powód jest banalny: zaraz zleciała by się masa obleśnych spermiarzy, którzy liczą na darmowy pokaz.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Lis, 2022   

Ancymon napisał/a:
Dekarion napisał/a:
Czemu single nie moga sie wybrac?

Mogą, tylko - jeśli dobrze zrozumiałem - muszą mieć polecenie od pary.
Wydaje mi się, że powód jest banalny: zaraz zleciała by się masa obleśnych spermiarzy, którzy liczą na darmowy pokaz.


Myślisz? Sam jeszcze nie byłem na plaży nudystow, zastanawiam się czy się nie wybrać. Jak w takich miejscach przedstawia się ilość facetów i kobiet? Jest po rowno czy jednak na korzyść facetów?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 12 Gru, 2022   

Czerwikss napisał/a:
Myślisz? Sam jeszcze nie byłem na plaży nudystow, zastanawiam się czy się nie wybrać. Jak w takich miejscach przedstawia się ilość facetów i kobiet? Jest po rowno czy jednak na korzyść facetów?

Plaża nudystów to zupełnie inny temat niż wspomniana tu impreza.
Plaża naturystyczna to nie seks-party, tylko miejsce dla ludzi z określonym stylem życia. Dorosłych i ich dzieci.
Czasem słyszy się o zabawach w krzakach przy takich plażach - czy są to pogłoski prawdziwe: nie mam pojęcia.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Gru, 2022   

Ancymon napisał/a:
Czerwikss napisał/a:
Myślisz? Sam jeszcze nie byłem na plaży nudystow, zastanawiam się czy się nie wybrać. Jak w takich miejscach przedstawia się ilość facetów i kobiet? Jest po rowno czy jednak na korzyść facetów?

Plaża nudystów to zupełnie inny temat niż wspomniana tu impreza.
Plaża naturystyczna to nie seks-party, tylko miejsce dla ludzi z określonym stylem życia. Dorosłych i ich dzieci.
Czasem słyszy się o zabawach w krzakach przy takich plażach - czy są to pogłoski prawdziwe: nie mam pojęcia.



Czyli sądzisz, że ta impreza na basenie to będzie sex party?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 27 Gru, 2022   

michalza napisał/a:
Czyli sądzisz, że ta impreza na basenie to będzie sex party?

Nie, wręcz przeciwnie.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Sty, 2023   

Ktos byl? Jak doswiadczenia?
 
 
adamos125 

Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Sty, 2024   

Super impreza. Byłem w listopadzie zeszłego roku i wiem, że będę jeździć tam co roku, bo atmosfera jest świetna. Po całym aquaparku można przemieszczać się w czasie imprezy nago, można zjeżdżać ze zjeżdżalni, pływać, saunować i brać udział w różnych konkursach np. Zjazd na czas czy tez bodypainting :) Super impreza dla wszystkich kochających nagość i lubiących przebywać wśród golasów. Szkoda, że ta impreza jest tylko raz w roku :(
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

A dużo osób było? Bo jeślii jest spore zainteresowanie tego typu imprezami to moim zdaniem powinni robić je częsciej.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Sty, 2024   

adamos125 napisał/a:
Super impreza. Byłem w listopadzie zeszłego roku i wiem, że będę jeździć tam co roku, bo atmosfera jest świetna. Po całym aquaparku można przemieszczać się w czasie imprezy nago, można zjeżdżać ze zjeżdżalni, pływać, saunować i brać udział w różnych konkursach np. Zjazd na czas czy tez bodypainting :) Super impreza dla wszystkich kochających nagość i lubiących przebywać wśród golasów. Szkoda, że ta impreza jest tylko raz w roku :(


Ano własnie odpowiedz o tym więcej. Ile było osób? Były tłumy czy raczej mniej?

No i jak wygladała struktura płci. Rozumiem, ze na pewno więcej facetów. Ale były jakieś kobiety?
 
 
adamos125 

Dołączył: 25 Sty 2024
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 27 Lut, 2024   

Powiem tak, według moich obliczeń było gdzieś 300-350 osób, może trochę więcej. Nie odczuwało się jakoś bardzo, żeby był tłum. Na pewno było więcej mężczyzn, ale kobiet też było dość dużo i chodziły po aquaparku w większości nago.
Sporo osób siedziało w części saunowej, w części basenowej były konkursy i można było sobie pozjeżdżać ze zjeżdżalni, co było super. Nie mogę się już doczekać kolejnej nocy naturystów 😀
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 28 Lut, 2024   

Orientujesz się, czy takie eventy organizowane sa również w innych miastach?

Skoro event okazał się takim sukcesem, dziwi mnie, ze nie organizują ich periodycznie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group