Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Coś na penisie
Autor Wiadomość
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 05 Gru, 2022   

Tom96 napisał/a:
Ja byłem chyba przed pandemią z tą naroślą i to prywatnie więc bez skierowania a na NFZ też mogę być bez skierowania myślę żeby pójść gdzieś najlepiej na NFZ bo prywatnie na zabieg mnie nie stać


Powiem tak, jak nie pomógł jeden lekarz to zapisuj się na nfz do drugiego. Napielej zapisz się do dwóch. Zobaczysz co Ci powiedzą. Może po prostu trafiłeś do jakiegoś konowała. Poza tym jak Ci lekarz przypisze jedno leczenie i to nie podziała to nie olewaj sobie tego tak jak do tej pory olewałeś ale wróć do niego i powiedz, ze nie działało. Powinien zlecić Ci coś innego.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 05 Gru, 2022   

Czy według was na pewno muszę iść bo tak sobie myślę skoro dwóch nie pomogło to może nie ma potrzeby a jeśli jest to kogo najlepiej szukać kto mógłby się zająć moimi problemami bez skierowania do kogoś innego w sensie żeby nie jeździć i czekać nie wiadomo ile
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 12 Gru, 2022   

Tom96 napisał/a:
ancymon znowu się mnie czepiasz

Nie czepiam się, tylko staram dopingować i tłumaczyć jak wyglądają pewne rzeczy.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 12 Gru, 2022   

Pisałeś w taki sposób jakbyś miał do mnie pretensje a ja naprawdę jestem załamany tym że nie mam fajnego i jeszcze te problemy z napletkiem i naroślą mój nadaję się tylko do sikania i nic więcej
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 13 Gru, 2022   

Tom96 napisał/a:
Pisałeś w taki sposób jakbyś miał do mnie pretensje a ja naprawdę jestem załamany tym że nie mam fajnego i jeszcze te problemy z napletkiem i naroślą mój nadaję się tylko do sikania i nic więcej


Zapisałeś się w końcu do lekarza?
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 13 Gru, 2022   

Jeszcze nie znalazłem lekarza
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Gru, 2022   

Tom96 napisał/a:
Jeszcze nie znalazłem lekarza


A u rodzinnego byłeś? Może rodzinny by kogoś zasugerował? Będzie miał na pewno większą wiedzę na temat lekarzy niż Ty sam
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 14 Gru, 2022   

Rodzinny dał skierowanie do urologa poszedłem i nie stwierdził problemów z napletkiem później pojawiła się ta narośl poszedłem do innego urologa dał maść która nie pomogła na forum piszą żeby gdzieś iść i szukam kogoś kto pomoże i zastanawiam się czy muszę iść skoro lekarz nie stwierdził problemów z napletkiem u mnie jest tak że w stanie erekcji napletek mało schodzi
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Gru, 2022   

Tom96 napisał/a:
Rodzinny dał skierowanie do urologa poszedłem i nie stwierdził problemów z napletkiem później pojawiła się ta narośl poszedłem do innego urologa dał maść która nie pomogła na forum piszą żeby gdzieś iść i szukam kogoś kto pomoże i zastanawiam się czy muszę iść skoro lekarz nie stwierdził problemów z napletkiem u mnie jest tak że w stanie erekcji napletek mało schodzi


W takim razie problem jest i lekarz postawił zła diagnozę. Skoro maść nie pomogła to czy wróciłeś się na kolejną wizytę do tego samego lekarza? Nie potrzebujesz wtedy skierowania bo jest kontynuacja leczenia i powinieneś się dostać na wizyte wcześniej. Wiesz, czesto bywa tak że pierwsze leczenie nie pomaga i wtedy szuka się innego rozwiązania.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 16 Gru, 2022   

Onesa powtarzamy się po tej drugiej wizycie nie byłem już ta druga była prywatnie więc bez skierowania jeżeli chodzi o ten napletek to lekarz powiedział że problemu nie ma według mnie to on powinien wiedzieć lepiej ode mnie więc może się nie potrzebnie martwię a ta narośl to ktoś mi powiedział że urolog nic nie zdziała tylko dermatolog więc muszę szukać dwóch specjalistów.Czy w zwodzie napletek powinien się zsuwać i do jakiego momentu?
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 19 Gru, 2022   

Napletek powinien zsuwać się lekko bez wzwodu i we wzwodzie. I nie powinien powodować bólu.
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Sty, 2023   

Tom udałeś się w końcu do innego lekarza?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group