Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Coś na penisie
Autor Wiadomość
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   Coś na penisie

Witam od ponad roku mam coś na penisie zdarza się że się powiększa swedzi i jak wyciskam to wycieka gęsta biała maź byłem u lekarza dał maść bactroban i nic ona nie dała co to może być i czy można się tego pozbyć?https://naforum.zapodaj.net/76b0b0553a6e.jpg.html
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Lis, 2022   

Mi to wyglada na torbiel prącia. Są to takie torebki na prąciu wypelnione płynem. I to spora torbiel. W tym przypadku maść raczej nie pomoze.
Czasami trzeba usunać chirurgicznie. Takie zabiegi są przeprowadzane na przykłąd w lux med oraz w innych klinikach i koszt to ok 1000 zł. O ile oczywiście to jest to.

Pisałeś że byłeś u urologa, polecam skonsultować to z innym ale raczej prywanie. I najlepiej z takim któy specjalizuje się w usuwaniu stulejek, bezie wiedział co robic.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 15 Lis, 2022   

Dzięki za odpowiedź z tym byłem prywatnie i dał maść na prywatne zabiegi mnie nie stać i to nie jest stulejka więc nie wiem czy ktoś od stulejek będzie odpowiedni
 
 
penis.com.pl
andropenis
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 16 Lis, 2022   

Ja wiem, ze nie jest to stulejka, ale chodziło mi o to, ze taki lekarz na pewno będzie wiedział co robić i w tym przypadku.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 16 Lis, 2022   

Tom96 napisał/a:
Dzięki za odpowiedź z tym byłem prywatnie i dał maść na prywatne zabiegi mnie nie stać i to nie jest stulejka więc nie wiem czy ktoś od stulejek będzie odpowiedni



a co Ci powiedział konkretnie lekarz na fundusz?
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 16 Lis, 2022   

Na fundusz nie stwierdził stulejki bo kazał zsunąć bez erekcji a ja mam problem jak mam erekcję
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Lis, 2022   

No i w tym jest bład. Jesli masz problem ze zsunieciem podczas erekcji to jest to definitywnie stulejka. Widocznie trafiles na takiego lekarza. Zapisz sie jeszcze raz ale do innego. Jak dlugo u Was trzeba na fundusz czekac?
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 17 Lis, 2022   

Zależy gdzie czasami kilka miesięcy
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 22 Lis, 2022   

A rodzinnego sie pytales co robic w przypadku tej narosli? Moze rodzinny Ci cos podpowie
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 22 Lis, 2022   

Z rodzinnym nie rozmawiałem na ten temat kiedyś przez internet pisałem z jakimś specjalistą od chorób przenoszonych drogą płciową stwierdził że to czyrak i trzeba usunąć ale on nie był z Łodzi ostatnio tak sobie pomyślałem czy byłaby możliwość zrobienia na jednej wizycie tej narośli i stulejki
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 25 Lis, 2022   

To my na forum Ci nie powiemy, czy ktoś zrobi te dwie rzeczy na raz. Ale wygląda na coś co się da usunąć, tak, że tylko trzeba temat kontynuować, jeśli jesteś u lekarza raz i daje coś co nie działa, to wracasz i on ma myśleć co dalej. A jeśli nic więcej nie umie wymyślić, to szukasz lepszego.

Pozdrawiam
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 26 Lis, 2022   

Tom96, niestety tak to działa, że musisz się uzbroić w cierpliwość. DTTPO, napisał bardzo dobrze: my tu nie jesteśmy ekspertami, trzeba takich poszukać w realu. Lekarze serio widzieli różne rzeczy i dla nich nie jesteś osobą do wyśmiania, tylko "przypadkiem". Jeden będzie miał większą wiedzę i doświadczenie i pomoże, a inny nie - wtedy trzeba szukać dalej.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 26 Lis, 2022   

Myślałem że forum jest po to by się dowiadywać a ja dostaję od nie których osób pretensje jak np od ciebie ancymon znowu się mnie czepiasz mówicie żeby szukać lekarza ale gdzie najlepiej to już nikt mi nie dał namiarów jest kilku specjalistów od tego typu spraw byłem u dwóch urologów i nie pomogli moze nie było powodu do pomocy więc nie wiem teraz czy szukać jeszcze kogoś bo może nie ma potrzeby ja nie oczekuję że ktoś przez internet mi zrobi napletek i narośl jak myślą niektórzy
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Lis, 2022   

Tom96 napisał/a:
Myślałem że forum jest po to by się dowiadywać a ja dostaję od nie których osób pretensje jak np od ciebie ancymon znowu się mnie czepiasz mówicie żeby szukać lekarza ale gdzie najlepiej to już nikt mi nie dał namiarów jest kilku specjalistów od tego typu spraw byłem u dwóch urologów i nie pomogli moze nie było powodu do pomocy więc nie wiem teraz czy szukać jeszcze kogoś bo może nie ma potrzeby ja nie oczekuję że ktoś przez internet mi zrobi napletek i narośl jak myślą niektórzy


Ale czy wróciłeś do lekarza z powrotem jak lekarstwo nie zaczęło działać na tę narośl? Byłeś na powtórnej wizycie? W sytuacji w której jest kontynuacja leczenia, nie jest wymagane skierowanie.
 
 
Tom96 

Wiek: 27
Dołączył: 13 Lis 2022
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 27 Lis, 2022   

Ja byłem chyba przed pandemią z tą naroślą i to prywatnie więc bez skierowania a na NFZ też mogę być bez skierowania myślę żeby pójść gdzieś najlepiej na NFZ bo prywatnie na zabieg mnie nie stać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group