Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pozowanie nago - Wasze doświadczenia
Autor Wiadomość
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lis, 2022   Pozowanie nago - Wasze doświadczenia

Mieliście kiedykolwiek jakieś doświadczenia z pozowaniem nago?
(rysunek, malarstwo, rzeźba, zdjęcia) Podzielcie się doświadczeniami...
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Lis, 2022   

Dwa dni temu po raz pierwszy doświadczyłem pozowania nago do rysunku, a dokładnie do kilku aktów. Było to moje nowe doświadczenie. Widziałem kilka prac artysty wcześniej i spodobały mi się, więc postanowiłem spróbować.
Nie mam problemu żadnego z nagością i przebywaniem na golasa w obecności innych osób więc czułem się od początku do końca sesji swobodnie.
Była ekscytacja nową sytuacją, artysta bardzo otwarty i komunikatywny, doceniający trud pozowania (bo powiem wam, że jak poza jest inna niż siedząca czy leżąca to jest to bardzo ciężka praca, a żeby dzieło było ciekawe to wymaga też często nietypowego ustawienia ciała)oraz nie skrępowany (bo i wzwód u mnie też się pojawił, przebywanie i pozowanie nago jest dla mnie podniecające .
Całość trwała ponad 2 godziny i bardzo mi się podobał efekt końcowy pracy artysty.
Polecam spróbować każdemu, szczególnie pozowania do rysunku, malarstwa, bądź rzeźby, można się poczuć niczym greccy bogowie Jeśli będzie możliwość, napewno jeszcze zapozuje do takiej sztuki, i napewno chcę spróbować swoich sił w pozowaniu do zdjęć przed obiektywem osoby tym się na tym zna.
Polecam
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2023   

Nie miałem okazji pozować nago może kiedyś uda się i właśnie tak zapozuje na przykład do rysunku zdjęć jeśli pojawiła by się tylko taka możliwość zrobił bym to bez chwili zastanowienia
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 432
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2023   

Pozowanych zdjęć z kimś nie miałem. Jak już to samemu operowałem samowyzwalaczem w domu czy w plenerze, a tak to na plażach nudystów zwykłe zdjęcia z zaufanymi znajomymi, którzy na pewno nie wrzucą danego zdjęcia bez obróbki i pozwolenia do internetu. :)

Samemu ciężko jest w plenerze robić nago zdjęcia. Nie dość, że trzeba kombinować z ustawieniami statywu i aparatu, to myśleć o tym, aby ktoś czasami nas nie przyuważył. Mówię o jakichś lasach/łąkach i "odludziach" gdzie nie powinno nikogo być, ale czasem może. Co innego w miejscach powszechnie znanych jako nudystyczne.
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Sro 21 Cze, 2023   

Jakoś specjalnie nigdy nie pozowałem, bo nie lubię takich zdjęć. Zazwyczaj jak ktoś mi robi zdjęcie, to po prostu z marszu, ewentualnie ustawię się tak, aby nie było nikogo w tle. Oczywiście mówimy o nagich zdjęciach.
Samemu zdjęcia robiłem i robię, i właśnie najgorsze jest to rozglądanie się podczas ustawień aparatu czy ktoś nie idzie. Z fotografem nie miałbym problemu zostać nago, ale samemu nie chciałbym być brany za jakiegoś zboka. Identyczna sytuacja jak z nagim spacerowaniem.

Kiedyś miałem "ofertę", aby być modelem na ASP, aby ludzie mnie rysowali, ale niezbyt wiarygodna była ta oferta, i z biegiem czasu żałuję, że nie zweryfikowałem tego, bo spędzenie nago czasu przed innymi ubranymi byłoby wspaniałym doświadczeniem.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 22 Cze, 2023   

Kiedyś zdarzyło mi się kilkukrotnie pozować do aktów akrobatycznych, z partnerką.
Obecnie chętnie spróbowałbym sił w bardziej erotycznym wydaniu, jednak wydaje mi się, że nie ma zapotrzebowania na męskie ciała...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group