Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja a ubrania
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 08 Lis, 2022   Masturbacja a ubrania

Witam. Co robicie z ubraniami podczas masturbacji? Rozbieracie się do przysłowiowego rosołu czy zdejmujecie tylko to, co konieczne? A może pewne ubiory dodają wg Was temu aktowi dodatkowej pikanterii?
 
 
lolloko 

Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 93
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 08 Lis, 2022   

Zdecydowanie nago, potem pod prysznic od razu. I przyjemniej i problem ze sprzątaniem znika.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Wto 08 Lis, 2022   

Przeważy zostaje w samej koszulce chociaż zupełnie nsgo jest też dobrze. Bardzo lubię wtedy z kimś pisać lub rozmawiać
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Lis, 2022   

Przeciętny 30 napisał/a:
Przeważy zostaje w samej koszulce chociaż zupełnie nsgo jest też dobrze. Bardzo lubię wtedy z kimś pisać lub rozmawiać


Z osobami, które znasz czy raczej stawiasz na anonimowość w tym temacie? ;)
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Sro 09 Lis, 2022   

Anonimowość
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Lis, 2022   

U mnie podobnie. Ogólnie masturbacja nago, czesto na czacie ale wybieram anonimowe osoby
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 13 Lis, 2022   

Nic. Zazwyczaj ręka w majtki i działam, nic nie jest odkryte. :)
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 13 Lis, 2022   

Raczej zupełnie nago, czasami w koszulce. Gdzie? zazwyczaj w łóżku. Spust czasami na brzuch, a czasami w skarpetę
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   

Ja różnie, często na łóżku z ręką w spodniach i idę skończyć w łazience, wieczorem to często jedynie opuszczę trochę bieliznę do tego i albo spuszczam się w chusteczki albo idę do toalety bo mniej sprzątania :D Ale generalnie zazwyczaj nie całkowicie nago, oczywiście nie wliczając masturbacji w kąpieli czy pod prysznicem bo wtedy to wiadomo :P
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 592
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Pon 14 Lis, 2022   

Przeważnie (niestety) podobnie jak juansto: ręka w spodniach i "jazda". Jak mam więcej czasu, to wówczas nago - to podnieca bardziej niż jakikolwiek ciuch.
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 17 Lis, 2022   

polecam masturbację ortakionową puchowa kurtką (taką śliską szeleszczącą, większość populacji nosi te kurtki) sa mniej i bardziej przyjemne w dotyku.

ale jak już macie taką ktora jest bardzo miła i przyjemna w dotyku to bardzo polecam masturbację takim gadżetem, jest świetnie.

można eksperymentować, na mokro, na sucho, z jakim żelem
 
 
qwerty882 

Wiek: 25
Dołączył: 28 Gru 2016
Posty: 123
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Sob 19 Lis, 2022   

[ja podobnie b]juansto[/b], na łóżku tyle że w gatkach, w razie czego jest do czego skończyć bez robienia zbytniego bałaganu, bo przeważnie dana para i tak już idzie do prania
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 25 Lis, 2022   

Mam pytanie do tych, którzy ręką w spodnie i jazda... Czy Wy tak do wytrysku, czy bez orgazmu?

Ja różnie, jak warunki pozwalają. Ale specjalnych ubrań nie zakładam..chyba, że pierścień na penisa można nazwać ubraniem 😉

Jak mam chatę wolną i jest ciepło, to nago na leżąco, jak zimniej to w koszulce.

Jeśli w lesie, to najczęściej z samym sprzętem wystawionym ze spodni, albo nawet tylko z rozporka. W garażu podobnie.

Jak w ubikacji, to najczęściej ze spodniami opuszczonymi do kostek.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Lis, 2022   

DTTPO napisał/a:
Mam pytanie do tych, którzy ręką w spodnie i jazda... Czy Wy tak do wytrysku, czy bez orgazmu?

Ja różnie, jak warunki pozwalają. Ale specjalnych ubrań nie zakładam..chyba, że pierścień na penisa można nazwać ubraniem 😉

Jak mam chatę wolną i jest ciepło, to nago na leżąco, jak zimniej to w koszulce.

Jeśli w lesie, to najczęściej z samym sprzętem wystawionym ze spodni, albo nawet tylko z rozporka. W garażu podobnie.

Jak w ubikacji, to najczęściej ze spodniami opuszczonymi do kostek.


Zdecydowanie z orgazmem. Jak zacznę to muszę skończyć. Nie wyobrażam sobie bez tego. Czy jesteś w stanie tak wytrzymać bez orgazmu?
Sam chodzę potem wkurzony
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 06 Gru, 2022   

Zazwyczaj nie lubię chodzić potem z mokrymi majtkami, ale zgadzam się z przedmówcą - ciężko powstrzymać się od orgazmu i przerwać. Poza tym świadomość, że ma się w gaciach ciepłą spermą jest całkiem podniecająca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group