Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czwarty dzień po zabiegu
Autor Wiadomość
StefanOptyk 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2022   Czwarty dzień po zabiegu

Witam. Jestem czwarty dzień po zabiegu u dr Drabiny. Doktor namówił mnie na częściowe obcięcie napletka i myślałem, że będzie wszystko w porządku. Szwy mam schowane od środka i nie ukrywam, że przy ściąganiu napletka z żołędzia podczas mycia bardzo mnie boli i wydaje mi się że to i tak jest cały czas za ciasno. Natomiast wczoraj pojawiło mi się niepokojące zaczerwienienie, które boli mnie okropnie i nie wiem co mam z tym zrobić. Pojechałem na zabieg do Krakowa prawie 500km bo naczytałem się dobrych opinii o doktorze a teraz mam mieszane myśli. Czy to co widać na zdjęciu to coś groźnego? Boli strasznie mnie najmniejszym dotyku czy otarciu o majtki i nie wiem co z tym zrobić

https://ibb.co/4mKwn2j
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2022   

No, myślałem, że lepiej to zrobi. Mogłeś uprzeć się na całkowite. Znów jak na częściowe wygląda całkiem nieźle. To przecież dopiero kilka dni. Ból jest od ingerencji i do tego pewnie nadwrażliwości żołędzi. Poczekaj cierpliwe ze 2 tygodnie. :)
 
 
StefanOptyk 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Poznan
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2022   

Ajay napisał/a:
No, myślałem, że lepiej to zrobi. Mogłeś uprzeć się na całkowite. Znów jak na częściowe wygląda całkiem nieźle. To przecież dopiero kilka dni. Ból jest od ingerencji i do tego pewnie nadwrażliwości żołędzi. Poczekaj cierpliwe ze 2 tygodnie. :)

No nic, będę czekał z niecierpliwością ale tak jak mówię, mam wrażenie że to i tak jest cały czas za ciasno. Dzwoniłem do doktora i powiedział, że za dwa tygodnie będziemy wiedzieć czy trzeba będzie poprawiać. Powiem szczerze, że myślałem że zrobi to tak że nie będzie trzeba się zastanawiać czy będzie trzeba robić jakiekolwiek poprawki. 20 września jadę na zdjęcie szwów i zobaczymy co z tego będzie

[ Dodano: Nie 11 Wrz, 2022 ]
Zrobiło mi się coś takiego. Boli mnie to strasznie i nie wiem czy to stan zapalny czy co.

https://imagehost.pl/image/917eedda-2131-485a-b485-340a37dc75af.6U65q
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2022   

Szwy masz do zdjecia czy rozpusczalne?
 
 
StefanOptyk 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Poznan
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2022   

toton napisał/a:
Szwy masz do zdjecia czy rozpusczalne?

Do zdjęcia

[ Dodano: Pon 12 Wrz, 2022 ]
Dzisiaj mija 6 dzień od zabiegu i cały czas mam ogromny problem żeby ściągnąć napletek z żołędzia. Bardzo mnie boli i dzisiaj podczas kąpieli nie dałem rady go ściągnąć. Niepokoi mnie to i nie wiem czy to powinno tak wyglądać, jeśli minęło już tyle czasu od zabiegu
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2022   

Jeśli do zdjęcia, to problem jest w tkankach które są wokół szwów. Szwy mocno naciągają te tkanki oraz właśnie z tego powodu jest dyskomfort. Polecam skontaktować się z lekarzem - 6 dzień jest już odpowiedni do zdjęcia szwów, nic nie powinno się rozejść.
A odczujesz sporą ulgę.

Piszę z własnego doświadczenia (usunięcia napletka rzecz jasna nie miałam ale równiez jestem po pewnym zabiegu oraz po zdjęciu szwów odczułam niesamowitą wprost ulge).
 
 
StefanOptyk 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Poznan
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2022   

onesa napisał/a:
Jeśli do zdjęcia, to problem jest w tkankach które są wokół szwów. Szwy mocno naciągają te tkanki oraz właśnie z tego powodu jest dyskomfort. Polecam skontaktować się z lekarzem - 6 dzień jest już odpowiedni do zdjęcia szwów, nic nie powinno się rozejść.
A odczujesz sporą ulgę.

Piszę z własnego doświadczenia (usunięcia napletka rzecz jasna nie miałam ale równiez jestem po pewnym zabiegu oraz po zdjęciu szwów odczułam niesamowitą wprost ulge).

Zdjęcie szwów mam zaplanowane na 20 września. Doktor powiedział, że od razu po zdjęciu szwów mam się brać za współżycie. Przed zabiegiem o tym dużo czytałem i nie wiem czy to nie za wcześnie. Co o tym myślisz?
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 72
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2022   

StefanOptyk napisał/a:
onesa napisał/a:
Jeśli do zdjęcia, to problem jest w tkankach które są wokół szwów. Szwy mocno naciągają te tkanki oraz właśnie z tego powodu jest dyskomfort. Polecam skontaktować się z lekarzem - 6 dzień jest już odpowiedni do zdjęcia szwów, nic nie powinno się rozejść.
A odczujesz sporą ulgę.

Piszę z własnego doświadczenia (usunięcia napletka rzecz jasna nie miałam ale równiez jestem po pewnym zabiegu oraz po zdjęciu szwów odczułam niesamowitą wprost ulge).

Zdjęcie szwów mam zaplanowane na 20 września. Doktor powiedział, że od razu po zdjęciu szwów mam się brać za współżycie. Przed zabiegiem o tym dużo czytałem i nie wiem czy to nie za wcześnie. Co o tym myślisz?


Osobiście polecam się nie spieszyć ze współżyciem. Na początku niech rana dobrze się zagoi. Poczekaj parę tygodni aby rana mogła cała dobrze się zagoić, staraj się jej nie ruszać, proponuję ograniczać wzwód jak najdłużej- dzięki temu rana szybciej się zagoi. Polecam zapytać o maść żeby przyspieszyć leczenie. Po paru tygodniach proponuję pod ciepłą wodą zwalić, wszystko na spokojnie i powoli aż do momentu gdy nic nie będzie bolało ani nie będzie dyskomfortu który pewnie będzie.
Miałem zabieg wędzidełka więc miałem podobną ranę - w pełni zagoiło się po dwóch/ trzech miesiącach.
Nie polecam się spieszyć i skupić się na zagojeniu rany prawidłowo 😉
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 14 Wrz, 2022   

StefanOptyk napisał/a:
onesa napisał/a:
Jeśli do zdjęcia, to problem jest w tkankach które są wokół szwów. Szwy mocno naciągają te tkanki oraz właśnie z tego powodu jest dyskomfort. Polecam skontaktować się z lekarzem - 6 dzień jest już odpowiedni do zdjęcia szwów, nic nie powinno się rozejść.
A odczujesz sporą ulgę.

Piszę z własnego doświadczenia (usunięcia napletka rzecz jasna nie miałam ale równiez jestem po pewnym zabiegu oraz po zdjęciu szwów odczułam niesamowitą wprost ulge).

Zdjęcie szwów mam zaplanowane na 20 września. Doktor powiedział, że od razu po zdjęciu szwów mam się brać za współżycie. Przed zabiegiem o tym dużo czytałem i nie wiem czy to nie za wcześnie. Co o tym myślisz?


Jesli jestes w stanie poczekac do tego 20 to czekaj. Jednak jesli czujesz rzeczywiscie taki mocny dyskomfort to nie ma sensu sie meczyc i idz wczesniej. Spokojnie mozesz juz zdjac szwy, nic sie nie stanie. A nie bedzie Cie bolalo.

Moim zdaniem to kiedy rozpoczniesz wspolzycie bedzie zalezalo od Ciebie oraz od Twojego samopoczucia. Jesli nic nie bedzie ciagnelo i bolalo to spokojnie mozesz. Jednak jesli bedziesz czul lekki bol czy pieczenie to daj sobie na razie spokoj i poczekaj tydzien do kolejnej proby.
 
 
StefanOptyk 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Poznan
Wysłany: Sro 14 Wrz, 2022   

onesa napisał/a:
StefanOptyk napisał/a:
onesa napisał/a:
Jeśli do zdjęcia, to problem jest w tkankach które są wokół szwów. Szwy mocno naciągają te tkanki oraz właśnie z tego powodu jest dyskomfort. Polecam skontaktować się z lekarzem - 6 dzień jest już odpowiedni do zdjęcia szwów, nic nie powinno się rozejść.
A odczujesz sporą ulgę.

Piszę z własnego doświadczenia (usunięcia napletka rzecz jasna nie miałam ale równiez jestem po pewnym zabiegu oraz po zdjęciu szwów odczułam niesamowitą wprost ulge).

Zdjęcie szwów mam zaplanowane na 20 września. Doktor powiedział, że od razu po zdjęciu szwów mam się brać za współżycie. Przed zabiegiem o tym dużo czytałem i nie wiem czy to nie za wcześnie. Co o tym myślisz?


Jesli jestes w stanie poczekac do tego 20 to czekaj. Jednak jesli czujesz rzeczywiscie taki mocny dyskomfort to nie ma sensu sie meczyc i idz wczesniej. Spokojnie mozesz juz zdjac szwy, nic sie nie stanie. A nie bedzie Cie bolalo.

Moim zdaniem to kiedy rozpoczniesz wspolzycie bedzie zalezalo od Ciebie oraz od Twojego samopoczucia. Jesli nic nie bedzie ciagnelo i bolalo to spokojnie mozesz. Jednak jesli bedziesz czul lekki bol czy pieczenie to daj sobie na razie spokoj i poczekaj tydzien do kolejnej proby.

No muszę poczekać do tego 20 bo mam prawie 500km do Krakowa a nie chce już kombinować. Wczoraj nie udało mi się ściągnąć napletka z powodu okropnego bólu i powiem szczerze że jest gorzej niż w pierwszych dniach po zabiegu
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2022   

Wiem co czujesz. Miałam zabieg z założeniem szwów. I czas po zabiegu był dla mnie gorszy niż sam zabieg. Miałam je ściągnięte na szczęście na 5 dzień.
I odczułam niesamowitą ulgę - wszystkie doliegliwości zniknęly. Pozostało delikatne szczypanie.

Ogólnie ulga to najlepsze uczucie pod słońcem.

Słuchaj, nie masz możliwości zapisania się do jakeigoś urologa na miejscu na wizytę? Skoro tak boli to może nie ma sensu się męczyć i warto jest skonsultować się z kiimś na miejscu, kto Ci je ściągnie?
 
 
StefanOptyk 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Poznan
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2022   

onesa napisał/a:
Wiem co czujesz. Miałam zabieg z założeniem szwów. I czas po zabiegu był dla mnie gorszy niż sam zabieg. Miałam je ściągnięte na szczęście na 5 dzień.
I odczułam niesamowitą ulgę - wszystkie doliegliwości zniknęly. Pozostało delikatne szczypanie.

Ogólnie ulga to najlepsze uczucie pod słońcem.

Słuchaj, nie masz możliwości zapisania się do jakeigoś urologa na miejscu na wizytę? Skoro tak boli to może nie ma sensu się męczyć i warto jest skonsultować się z kiimś na miejscu, kto Ci je ściągnie?

Poczekam już do tego 20 września bo najbliżej do ogarniętego urologa mam 100km a nie chciałbym udać się do byle kogo. Wytrzymam te 5 dni. Nie wiem co mógłbym zrobić, żeby napletek ściągnął się bez bólu, który odczuwam za każdym razem kiedy próbuje go ściągnąć. Wczoraj rano podczas kąpieli udało mi się go ściągnąć i wszystko przemyć ale wieczorem już mi się to nie udało bo bardzo bolało. Dla mnie również sam zabieg nie był tak ciężki jak dni po zabiegu. Bardzo mnie uciskają te szwy i przez to mam duży dyskomfort
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2022   

Bolą Cię właśnie tkanki przytrzymywane przez szwy. Po zdjęciu będzie o wiele lepiej. Swoją drogą 2 tygodnie szwów to bardzo długo.
 
 
penis.com.pl
viamax
StefanOptyk 

Dołączył: 21 Cze 2022
Posty: 19
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2022   

onesa napisał/a:
Bolą Cię właśnie tkanki przytrzymywane przez szwy. Po zdjęciu będzie o wiele lepiej. Swoją drogą 2 tygodnie szwów to bardzo długo.

No dzisiaj udało się wszystko ładnie przemyć i ból był do zniesienia. Chciałbym żeby to się zagoiło jak najszybciej bo strasznie się czuje z myślą, że pod spodem schowane mam szwy które bardzo mi dokuczają. Powiem szczerze, że mi się wydawało trochę krótko 14 dni
 
 
lestru 

Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2022   

Ja usunąłem cały napletek w Katowicach chyba z 10 lat temu albo więcej, szwy maiłem rozpuszczalne, oczywiście trochę bolało, bo to przecież rana, ale było super i jest super. Musisz to przetrwać, ale jak jest rana, to ściągnąć przy spuchniętym małym jest trudno. Musi się wszystko zagoić. WYTRWAłości !!!
_________________
albot
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group