Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masażer prostaty
Autor Wiadomość
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 645
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2022   Masażer prostaty

chciałbym się was poradzic może ktoś coś wie o masazu prostaty... jest wiele firm takich jak nexus, zini, neughtyboy ktora firma jest najlepsza a poza tym jaki model jest najlepszy? Z wibracją czy bez wibracji? Prosze doradzcie cos:)
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 08 Wrz, 2022   

ja probowalem ale nie wymacalem albo poprostu mnie to nie kreci nie wiem ale nie wyczulem pod palcem nic co mogloby byc prostata :)
Samemu ciężko.
Najlepiej z kobietą.
Penis w ustach, palec w tyłku wykonujący ruch jak by chciała powiedzieć "choć do mnie"
I się dochodzi...
marzę o tym. mam już taką zabawę za sobą w wersji palcowej, ale chciałbym porządnego przerżnięcia strap onem.
Kup strapon i daj kobiecie powiedz że masz marzenie...
Jak młoda nie będzie chciała to poszukaj starszej, one tam zrobią wszystko.
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 306
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 09 Wrz, 2022   

Gorąco polecam taki masaż. Pomijając pozytywny wpływ na zdrowie (brak przerostu gruczołu) jest to istna rozkosz.
Moja żona bardzo często maluje mi prostatę i oboje mamy w tym dużo przyjemności. Polecam jakiś miękki wibrator albo nexus. W naszym wypadku najlepiej sprawdzają się palce zony. Ewentualnie stap-on ;-)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 460
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2022   

Lubie - orgazm jest wielokrotnie zintensyfikowany.

Zwłaszcza reakja kobiet jest ciekawa jak sie dowiaduje (mając wczesniej do czynienia z tymi dla których to przejaw skrajnego ******twa), że wejscie do dupci stoi dla niej otwarte :P - choć wiadomo, że nie zawsze moment jest odpowiedni na
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group