Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z napletkiem
Autor Wiadomość
Polaris321 

Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 9
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Pią 05 Sie, 2022   Problem z napletkiem

Witam, mam problem ze swoim penisem, mianowicie problem polega na napletku. W zwisie napletek ściąga się bardzo dobrze, niestety podczas erekcji jest problem z ściągnięciem a jak już się ściąganie to sam wraca, albo co gorsza zrobi się taki spuchnięty pierścień pod żołędziem. Byłem u urologa i zasugerował ze mam nadmiar skory i pytał czy nie miałem stulejka i czy nie myślałem o obrzezaniu, ale zabieg samego obrzezania wyglada dla mnie drastycznie ale jak nie będzie wyjścia to jestem gotów to zrobić

Jak myślicie co to może być ? Czy jedynym rozwiązaniem jest obrzezanie czy może wystarczy jakiś delikatniejszy zabieg ?

Dodam ze problem mam jakoś od roku, zdarza się czasami po seksie i masturbacji ze cały penis jest spuchnięty i pojawiają się „pęknięcia” napletka

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

https://files.fm/u/q2acfx3hu

Jakby potrzeba było więcej zdjęć to dodam.
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Miałem bardzo podobny problem. Pękanie skóry i ból bo stosunku, opuchlizna i ogólny dyskomfort. Zacząłem chodzić z zwiniętym napletkiem i choć na początku było średnio (lekki ból przy obcieraniu) to teraz wszystko przeszło. Skóra się rozciągnęła, że nawet nie zakrywa żołędzia a wcześniej wystawała poza niego nawet w wzwodzie. I dużo przyjemności z chodzenia bez. Lepiej się prezentuje i widać że jest szczęśliwszy bez kaptura 😉
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Myślę, że "delikatniejszy" zabieg spowoduje tylko więcej problemów ze spuchniętą skórą i nierównościami. Najlepiej będzie wybrać pełne obrzezanie., aby skóra była dosyć napięta nawet w stanie spoczynku. Nie ma się czego bać. Właśnie te pęknięcia napletka przy gojeniu się mogą za jakiś czas skutkować stulejką. Daj więcej zdjęć, chętnie zobaczę.
 
 
penis.com.pl
andropenis
kamilgroc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Moim zdaniem chodzenie bez napletka pomoże
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

U mnie wcześniej przy pełnym wzwodzie skóra schodziła, ale wyraźnie ciągnąć wędzidełko. Po paru miesiącach chodzenia bez napletka opuszcza się do samego dołu nawet przy pełnej erekcji.
 
 
kamilgroc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Amk87 napisał/a:
U mnie wcześniej przy pełnym wzwodzie skóra schodziła, ale wyraźnie ciągnąć wędzidełko. Po paru miesiącach chodzenia bez napletka opuszcza się do samego dołu nawet przy pełnej erekcji.

Właśnie o to mi chodziło
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 11 Sie, 2022   

Polaris321, napisz na priv, pokaże Ci jak udało się rozciągnąć skórę:)
 
 
Polaris321 

Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 9
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Nie 14 Sie, 2022   

To może z któryś z was mógłby mi opisać jak zacząć chodzić bez napletka ? Jak ściągnę to po jakimś czasie i tak wróci na swoje miejsce :/

Myśle cały czas nad zabiegiem, trochę się boje ale obrzezany wyglada zajebiscie, w szczególności odpowiednich rozmiarów
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Sie, 2022   

Polaris321 napisał/a:
To może z któryś z was mógłby mi opisać jak zacząć chodzić bez napletka ? Jak ściągnę to po jakimś czasie i tak wróci na swoje miejsce :/

Myśle cały czas nad zabiegiem, trochę się boje ale obrzezany wyglada zajebiscie, w szczególności odpowiednich rozmiarów


Jesli po zsunięciu wraca na swoje miejsce po jakimś czasie, to nic nie zrobisz. Przecież go sobie nie przywiążesz.
Albo zabieg albo akceptacja sytuacji jaka jest.
 
 
pawel5 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 21
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 15 Sie, 2022   

Polaris321 napisał/a:
To może z któryś z was mógłby mi opisać jak zacząć chodzić bez napletka ? Jak ściągnę to po jakimś czasie i tak wróci na swoje miejsce :/

Myśle cały czas nad zabiegiem, trochę się boje ale obrzezany wyglada zajebiscie, w szczególności odpowiednich rozmiarów


Przy każdej możliwej okazji zsuwaj napletek. początkowo będziesz miał erekcję, będzie bolał skóra zrobi się sucha na żołędzi będziesz go podrażniał ale nie zrażaj się. U mnie początkowo bolało nawet przy chodzeniu. Ale teraz po jakimś roku już zero problemów spokojnie mogę bez bielizny chodzić nawet w jeansach. Z czasem zrobiła się większa żołądź i sama blokuje zsuwanie się skóry. Powiem Ci tak warto pałka wygląda zajebiście, żadnych problemów z higieną no i żołądź jest mniej wrażliwa co znacznie pomogło przy stosunku. Bądź cierpliwy. Zabieg jest nie odwracalny i zawsze możesz go zrobić.
 
 
Marian Nowak 

Wiek: 24
Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 36
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Wto 16 Sie, 2022   

Jest metoda na to żeby napletek nie wracał na swoje miejsce. Wyszukaj,, keeping foreskin retracted'' i,, spoon method' '
https://www.imagebam.com/view/MEC9UMQ
 
 
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 17 Sie, 2022   

Marian Nowak napisał/a:
Jest metoda na to żeby napletek nie wracał na swoje miejsce. Wyszukaj,, keeping foreskin retracted'' i,, spoon method' '
https://www.imagebam.com/view/MEC9UMQ


Ooo panieee... Tego to nie widziałem :)

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2022 ]
U mnie nie działa 🤨

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2022 ]
https://m.fotosik.pl/zdjecie/09c945506c21a9e7
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Sro 17 Sie, 2022   

Spróbuj naślinić łyżeczkę żeby była wilgoć która się ulotni a pomoże przy tej metodzie 😉
U mnie się spisuje.
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
penis.com.pl
andropenis
Amk87 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Sty 2021
Posty: 28
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 17 Sie, 2022   

Łili napisał/a:
Spróbuj naślinić łyżeczkę żeby była wilgoć która się ulotni a pomoże przy tej metodzie 😉
U mnie się spisuje.


No dobra, a czy to nie ma skutków ubocznych? Jakiegoś nacisku czy ucisku?
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Czw 18 Sie, 2022   

Amk87 napisał/a:
Łili napisał/a:
Spróbuj naślinić łyżeczkę żeby była wilgoć która się ulotni a pomoże przy tej metodzie 😉
U mnie się spisuje.


No dobra, a czy to nie ma skutków ubocznych? Jakiegoś nacisku czy ucisku?


Każdy organizm różnie działa. Obserwować trzeba, jak zrobi się opuchlizna to naciągasz żeby wrócił na miejsce i opuchlizna zejdzie i tak powoli będzie coraz rzadziej opuchlizna się robić aż wgl jej nie będzie. Trzeba być cierpliwym i dobrze obserwować żeby wszystko się udało 😉
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group