Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Akcesoria erotyczne
Autor Wiadomość
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 13 Lip, 2022   Akcesoria erotyczne

Zdarzało mi się zazdrościć kobietom, że mają taki wybór ciekawych, porządnych i estetycznych zabawek erotycznych, dostępnych w racjonalnych cenach.
Jedyne co było dla facetów to akcesoria bardzo drogie albo okropne dla mnie w wyglądzie sztuczne pochwy, lalki, pompki.

Jakiś czas temu znalazłem akcesoria, które mi się spodobały, a dodatkowo są w niewygórowanych cenach.

Czy może ktoś spotkał się? Używa? Może coś o nich napisać? A może dodać tutaj inne akcesoria w podobnym stylu? :)

Monkey Spanker:

https://allegro.pl/oferta/masturbator-wibrator-monkey-spanker-duo-black-11554658194
Zawsze byłem ciekaw wibratora dla mężczyzn :) Taka ruchoma nakładka wibracyjna. W jednym z sexshopów krakowskich/internetowych cena extramalna. Na Allegro dużo taniej.

Tenga:

https://secretdelivery.pl/tenga.html

Bardzo mi się podobają. Gdybym kiedyś był zdecydowany na zakup jakiejś zabawki to myślę, że zdecydowałbym się na którąś z nich, np.: Deep Throat albo Soft Tube.
Również dostępne na Allegro, większość produktów w cenie bardzo atrakcyjnej.
Jedyny problem to to, że wszystkie poza Flip Hole (najdroższy) wydają mi się być stworzone do jednorazowego użytku. Może ktoś wie? Zapewne i tak można to obejść :)


Moje podejście do tego jest takie, że mężczyźni również oczekują czegoś atrakcyjnego, mniej wulgarnego. Mam dziewczynę i z chęcią dokupiłbym poza wibratorem dla niej, jakąś zabawkę dla mnie, żebyśmy mogli wspólnie urozmaicać życie seksualne. Problem w tym, że brzydziłaby mnie zabawa sztuczną pochwą za 20-50-100 i więcej zł. Dla mnie naprawdę liczy się estetyka oraz bardziej dyskretny wygląd i mam nadzieję, że coraz więcej producentów akcesoriów erotycznych będzie takie robić.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 13 Lip, 2022   

Hej.

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że czytałem, że Tenga Egg sa kilkurazowe, ale teraznjakos nienmoge wyszukac nic na ten temat.

Mi co prawda wygląd większości flashlightów nie przeszkadza, ale najbardziej mi się podobają zabawki z Dad Wolf ( chyba com pl), albo Bad Dragon com.

Na zimę planuję kupić żonie jakieś zgrabne małe dildo, czy wibrator, a sobie jakiś masturbator do wspólnych i nie tylko zabaw. Żonie coś małego, co bym mógł jej włożyć, gdy robię jej minetę, bo jak dochodzi bez wypełnienia, to jest jej trochę nieprzyjemnie (oprócz tego, że przyjemnie), a palec na dłuższą metę powoduje obtarcia.

Co do zabawek, to moim zdaniem lepiej wydać więcej i mieć coś dobrego, niż tanie z kiepskich materiałów i w kiepskim wykonaniu.
 
 
Devasta 

Wiek: 35
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 111
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Lip, 2022   

Kilka lat temu kupiłem coś takiego:
https://tagomago.pl/products/tenga-double-hole-cup-jednorazowy-masturbator-z-podwojnym-kanalem

Wtedy nie pisali, że jednorazowy. Co z tego jak nawet raz było mi ciężko skorzystać bo ta zabawka była poprostu za mała. Chyba mam nawet gdzieś zdjęcie...

Co do flashlight, to inna bajka. Nie ma problemu czy się zmieści. Wykonanie, jakość o niebo lepsze, ale i cena też 'lepsza'. Minus dla mnie to gabaryty tej 'latarki'.

I tak, lepiej wydać więcej i mieć lepszą jakość i wykonanie.
 
 
penis.com.pl
viamax
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 261
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Lip, 2022   

Są jednorazowe... ;| Myślałem o zakupie, ale jak się o tym dowiedziałem, to porzuciłem tą myśl. Jest jeden model, który można czyścić, bo się otwiera, ale kosztuje ok. 380 zł (Allegro). Śmiech na sali...
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 650
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Lip, 2022   

Rozmawiałem z kilkoma osobami i one twierdzą, że można używać wielokrotnie, wystarczy umyć, wysuszyć, a potem jakiś lubrykant. To samo pisze na paru blogach, czy w recenzjach (nie tylko polskich), a i nawet producent twierdzi, że oficjalnie jest to zabawka jednorazowa, a jedynie dlatego, że jest wszystko ciasno zapakowane, i jak się nie postarasz to dobrze nie umyjesz, a poza tym wszystko powinno być ok
Więc ja zamawiam
 
 
Marian Nowak 

Wiek: 24
Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 36
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Nie 17 Lip, 2022   

Ja zastanawiam się nad zakupem tenga egg lub satisfyer cock ring. Wibrujący ring a na allegro za 80 można znaleźć. Co myślicie?
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 433
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 18 Lip, 2022   

Marian Nowak napisał/a:
Ja zastanawiam się nad zakupem tenga egg lub satisfyer cock ring. Wibrujący ring a na allegro za 80 można znaleźć. Co myślicie?


Nie testowaøem ani tego ani tego, aczkolwiek nie sa to jakieś duże pieniadze, tak wiec moim zdaniem jak najbardziej możesz wypróbować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group