Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Poranny wzwód poranne walenie?
Autor Wiadomość
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 07 Lip, 2022   Poranny wzwód poranne walenie?

tak jak w temacie xdd; p tak czy nie? ;p
 
 
lolloko 

Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 93
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 07 Lip, 2022   

Jeśli jest okazja to poranny seks.
Jeśli nie ma (= brak czasu) to nie ;)
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 427
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 08 Lip, 2022   

Poranny wzwód nie zdarza mi się często, ale za to zdarza mi się często pieszczenie członka :) ale bardzo rzadko z wytryskiem, lepiej zostawić na później np: na noc ;)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 08 Lip, 2022   

Tylko nieraz zaczynam dzień od masturbacji do końca. Ale często się pobawię trochę drągiem. W ogóle poranny wzwód mam zazwyczaj przez wysikaniem się, a po wysikaniu już nie. A nie lubię dochodzić gdy chce mi się mocno siku, bo jakieś wtedy mam mało satysfakcjonujące te orgazmy. Tak, że rano gdy jest okazja na seks to ja zazwyczaj wcześniej muszę przerwać na chwilę grę wstępną i iść się wysikać.
 
 
ByczekTen 

Dołączył: 18 Kwi 2021
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 09 Lip, 2022   

Poranny wzwód jest codziennie, ale rzadko mi się zdarza wtedy walić. Mam. Za mało czasu rano na to. Wolę na spokojnie wieczorem, bez pośpiechu... Oczywiście niekiedy walę, jak mam czas, ale zdarza się to rzadko. Chociaż nie ukrywam, rano stoi bardzo mocno hahah
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 10 Lip, 2022   

Rzadko mi stoi rano, chyba za często walę :)
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lip, 2022   

Ja codziennie rano budzę się z bardzo twardym wzwodem. Pęcherz pełny, ale jest problem z wysikaniem bo nie chce opaść. Ogólnie poranny wzwód to taka przyjemność połączona z lekkim bólem. No i trzeba rano uważać żeby 12 letnia córka nie zauważyła rano namiociku w majtkach przy przechodzeniu do toalety.
 
 
sway83 

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 35
Skąd: pomorze
Wysłany: Pon 11 Lip, 2022   

Lubię się z rana pobawić trochę jak mi stoi, ale nie do finału, taką zabawę zostawiam sobie zwykle na wieczór.
 
 
 
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Lip, 2022   

Mi często stoi rano, ale nie mam czasu na zabawę. Ewentualnie w weekend, jak nie muszę się nigdzie spieszyć :)
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 455
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Lip, 2022   

Kiedyś poranna masturbacja była dla mnie codzienną czynnością i osiągałem przy niej naprawdę szczyty rozkoszy z potężną dawką spermy...niestety obecnie muszę wcześnie wstawać więc na zabawę nie bardzo jest czas, no chyba, że w weekend, ale za to często budzę się z mokrymi od wytrysku spodenkami po moich wilgotnych snach
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 357
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 13 Lip, 2022   

Ja z rana jak nie porucham to wale konia. Już tak mam. Przyzwyczaiłem sie.
 
 
kusy_lysy
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lip, 2022   

Ja praktycznie codziennie z rana wale konia. To zdrowe dla jąder.
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 13 Lip, 2022   

Zgadzam się z przedmówcami - rano za mało jest czasu. Najwięcej rozkoszy daje mi długie pieszczenie penisa, dochodzenie tuż prawie do orgazmu i przerywanie. I znowu. Wtedy, gdy już ostatecznie dojdzie do orgazmu, to jest to po prostu powalająca ekspozja rozkoszy.

Niestety na coś takiego rano nie ma czasu.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Truwonder92 

Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Lip, 2022   

siferius90 napisał/a:
Zgadzam się z przedmówcami - rano za mało jest czasu. Najwięcej rozkoszy daje mi długie pieszczenie penisa, dochodzenie tuż prawie do orgazmu i przerywanie. I znowu. Wtedy, gdy już ostatecznie dojdzie do orgazmu, to jest to po prostu powalająca ekspozja rozkoszy.

Niestety na coś takiego rano nie ma czasu.


Tzw. edging. Bardzo to lubię i często uprawiam ;)
 
 
mac19 

Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 9
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 28 Lip, 2022   

Właśnie zacząłem masować... Zawsze walę rano, ale zdarza się, że nie mam wystarczająco dużo czasu, żeby trysnąć.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group