Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czas od wytrysku do erekcji/wytrysku
Autor Wiadomość
mlody9972 

Wiek: 26
Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 95
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Cze, 2022   Czas od wytrysku do erekcji/wytrysku

Siema. Ile czasu potrzebujecie od wytrysku do erekcji/wytrysku? Ile razy możecie tryskać?
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 29 Cze, 2022   

No zależy który jest to raz. Drugi raz jak jestem napalony po ok 20 minutach. Trzeci już po godzinie, czy dwóch.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 30 Cze, 2022   

Z wiekiem to się mocno zmienia. Do 30 to po wytrysku w ogóle mogłem nie tracić erekcji jeśli dalej uprawiałem seks, czy się masturbowalem i myślę, że po 10 minutach mogłem dochodzić drugi raz. Teraz blisko 40 i niestety już opada i prawdę mówiąc nie sprawdzałem jak szybko teraz mogę działać dalej, myślę, że to mocno zależy od intensywności stymulacji, gdyby kobieta go dobrze polizał, to myślę, że po kilku minutach mógłby dalej stać, ale dojść to na pewno bym już nie doszedł tak łatwo.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 06 Sie, 2022   

Nie wiem, nie weryfikowałem tego dawno.
Sporo prawdy napisał DTTPO.
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 07 Gru, 2022   

Są mężczyźni, którzy nie muszą nawet powstrzymywać wytrysku, gdyż zwyczajnie długo dochodzą. A są i tacy, którzy zaraz po wejściu do pochwy, odbytu ejakulują.

Może się to wiązać z przedwczesnym, wczesnym, czy późnym wytryskiem - gdyż wyróżnia się takie terminy w seksuologii, a może to być po prostu cecha danego faceta. To tak jak z kobietami, jedna ma orgazm pochwowy, inna nie zawsze. Ale można to wyćwiczyć
 
 
JanekVW 

Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 32
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie 22 Sty, 2023   

Ja właśnie mam tę trudność, że dochodzę długo (min. 1h w trakcie stosunku), co sądziłem będzie zaletą, niemniej w kontaktach z kobietami poza jedną w sumie stanowiło to jednak wadę i pewien dyskomfort (ooo a co ja Cię nie podniecam....ile Ty możesz?...)

za to przy masturbacji jest to zaleta, szczególnie jak mam czas by się pobawić dłużej :)

czas:
seks z kobietą > 1h
trzepanie przez dziewczynę + lizanie jajek (lubię lizanie jak sobie walę) 30-90 min
trzepanie z kolegą on ok 5 min (rzadko zostaje do mojego spustu a szkoda) ja jeśli kolega spoko to lubię co najmniej 30 min razem
trzepanie samemu >2h
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 23 Sty, 2023   

Janek z kobietami jest ten problem, że po pewnym czasie seksu mogą odczuwać ból - tak mniej więcej po 20 minutach penetracji. Godzina bywa problematyczna, szczególnie jeśli kobieta już doszła ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group