Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jakie macie fantazje seksualne?
Autor Wiadomość
Damian2006 

Wysłany: Pon 09 Maj, 2022   Jakie macie fantazje seksualne?

Napiszcie o swoich niespełnionych lub spełnionych fantazjach, myślę że wiele osób będzie ciekawych

potrzebny 

Wysłany: Pon 09 Maj, 2022   

Moja fantazja to trójkąt w dowolnym układzie 😊
To chyba dosyć popularna fantazja, a u mnie jeszcze niezrealizowana 😅

fenis 

Wysłany: Wto 10 Maj, 2022   

Wydaje mi się, ze taki temat już był. No więc moja fantazja jest chyba standardowa czyli seks w miejscu publicznym.

penis.com.pl
tabletki penilarge
redman32 

big dick party

maks2007 

Ja to bym w sumie chciał żeby starszy brat mi possał :D w sumie nawet do spełnienia to jest, bo na codzień w bokserkach chodzimy itd

dziuniox 

chciałbym wylizać jajka dla dojrzałego faceta, takiego w wieku około 45-50 lat. Ważne, żeby miał dość obwisłą mosznę :) mam słabość do dojrzałych facetów :) poza tym lubię duże wytryski

nicefeet 

Wysłany: Wto 17 Maj, 2022   

Trójkącik xd Koedukacyjny, płci dowolne, ale nie tylko jedna ;)

toton 

Wysłany: Sro 18 Maj, 2022   

1. Ja + 2 kobiety brunetka w czarnej koronkowej bieliźnie i blondynka w białej, zgrabne z normalnymi piersiami (nie za duże nie za małe), kształtnymi tyłeczkami, i wypróbować wszystkiego co możliwe z nimi, spędzić cały dzień i noc a potem obudzić się obok nich :)
2. Ja jako młody chłopczyk i starsza parę lat starsza dziewczyna, która mnie wprowadza do świata seksu i niesamowicie jest na mnie napalona ^^
3. Ja jako ten zły i grzeczna dziewczynka nad którą się wyżywam (oczywiście w tym samym wieku, nie mówię o pedofilii).
4. Publiczne miejsca: przebieralnia, łąka, plaża itp. :P
5. Gorąca szczupła brunetka z brązowymi oczami, gdzie ja leże na łóżku a ona zaczyna robić streaptease i dzikim wzrokiem się do mnie zbliża i robi mi dobrze.

Jak przyjdzie mi jakaś nowa to się podzielę ;p

Ilikebanana 

Wysłany: Sro 18 Maj, 2022   

Mi się marzy, żeby jakiejś pani zafundować podwójną penetrację. Ja + jakiś gość też dość hojnie obdarzony.

A drugie marzenie to seks w większej grupie, kilku facetów i kilka kobiet chętnych do spróbowania wszystkiego :P

michalza 

Wysłany: Wczoraj 10:11   

Ilikebanana napisał/a:
Mi się marzy, żeby jakiejś pani zafundować podwójną penetrację. Ja + jakiś gość też dość hojnie obdarzony.

A drugie marzenie to seks w większej grupie, kilku facetów i kilka kobiet chętnych do spróbowania wszystkiego :P

Możesz wybrać się do klubu swingersów, chociaż słyszałem, ze możę być tam problem z kobietami

Odpowiedz do tematu