Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nagość w szatni/pod prysznicem na basenie
Autor Wiadomość
maks2007 

Wiek: 24
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2022   Nagość w szatni/pod prysznicem na basenie

Chodzę do 8 klasy podstawówki i od przyszłego tygodnia będziemy z klasą zamiast wf mieć basen. I nie do końca wiem, czy przy szafce mogę po prostu się przebrać i pod prysznicem być nago? kiedy chodziłem na basen prywatnie ze znajomymi to większość tak robiła, ale nie wiem jak to będzie u mnie w klasie. Dodatkowo trener też będzie w szatni razem z nami. Czy wy pod prysznicem na basenie myjecie się bez kąpielówek?
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2022   

Tylko i wyłącznie nago prysznic po basenie
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2022   

A ja bym się pierwszy nie wychylał i zrobil tak jak inni.Aczkolwiek wydaje mi się, ze nikt nie powinien mieć problemu z byciem nago w szatni.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

Rób jak się czujesz komfortowo. Nie patrz na innych. Ja nigdy się specjalnie nie przejmowałem w szatniach i zazwyczaj donprzebieralni nie chodziłem, ale też nago byłem jak najkrócej. Wycieram ile się da w kąpielówkach, i jak je zdejmuje wycieram resztę i szybko zakładam gacie. Niczego się nie wstydzę, ale też nie widziałem sensu paradować, szczególnie, że znajomi byli jeszcze bardziej "wstydliwi" w tej kwestii ode mnie. Prysznic biorę w kąpielówkach, ręce winwoda w kąpielówki, żeby umyć co trzeba, bo jak zdej@lem kilka razy to mi za bardzo interes chce wstawać, a z tym już się dobrze nie czuję.
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

Prysznic PRZED basenem należy brać nago. Takie są zalecenia GIS, więc proszę Cię rób to tak jak do tej pory. Może reszta weźmie z Ciebie przykład. Niech się wstydzi ten co widzi. Szatnia a zwłaszcza prysznice są miejscem gdzie normalnym jest spotkać kogoś nago i nikt nie powinien robić afery. Chyba że sztania z szafkami jest koedukacyjna to wtedy lepiej w przebieralni. Ale pod prysznicem zawsze nago. Nie pierzmy kąpielówek.
 
 
maks2007 

Wiek: 24
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Mialem już kilka dni basen i wszyscy w szatni razem z trenerem jesteśmy nago. Czasem mi i jakiejś połowie osób stoi wiec trochę dziwnie tak przed trenerem ale jesteśmy już przwyczajeni 8)
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

maks2007 napisał/a:
Mialem już kilka dni basen i wszyscy w szatni razem z trenerem jesteśmy nago. Czasem mi i jakiejś połowie osób stoi wiec trochę dziwnie tak przed trenerem ale jesteśmy już przwyczajeni 8)

Trener to wasz szkolny nauczyciel wf? Chyba rzadko się zdarza żeby aż tak integrował się z uczniami. Ile on może mieć lat?
 
 
betor 

Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 301
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2022   

maks2007 napisał/a:
Mialem już kilka dni basen i wszyscy w szatni razem z trenerem jesteśmy nago. Czasem mi i jakiejś połowie osób stoi wiec trochę dziwnie tak przed trenerem ale jesteśmy już przwyczajeni 8)


Erekcja często nie ma związku z podnieceniem. Ot fizjologia
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

maks2007 napisał/a:
Mialem już kilka dni basen i wszyscy w szatni razem z trenerem jesteśmy nago. Czasem mi i jakiejś połowie osób stoi wiec trochę dziwnie tak przed trenerem ale jesteśmy już przwyczajeni 8)

No i pewnie jest trochę śmiechu (w sensie pozytywnym) i tyle. Ciesz się, że fajnie trafiłeś :)
 
 
Gościu2288 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Śląskie
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

Mateusz2609 napisał/a:
Prysznic PRZED basenem należy brać nago. Takie są zalecenia GIS, więc proszę Cię rób to tak jak do tej pory. Może reszta weźmie z Ciebie przykład. Niech się wstydzi ten co widzi. Szatnia a zwłaszcza prysznice są miejscem gdzie normalnym jest spotkać kogoś nago i nikt nie powinien robić afery. Chyba że sztania z szafkami jest koedukacyjna to wtedy lepiej w przebieralni. Ale pod prysznicem zawsze nago. Nie pierzmy kąpielówek.


Błąd. W Polsce i w polskim społeczeństwie to nie jest normalne i prawie nigdy nie było. Każdy kraj ma własne obyczaje i własną kulturę - myślę że to jest to właśnie różnorodne piękno. Chodzę na stale na basen od 4 lat i nigdy nie widziałem nikogo nagiego. Wniosek? Albo to co napisałeś to prowokacja trolla, albo mieszkasz na wsi i chodzisz na basen na jakimś totalnym zadupiu. Po drugie zalecenie GIS to nie nakaz więc nie wiem skąd słowo: "należy". Musicie zrozumieć że w tym kraju możecie się spotkać z nieprzychylnymi komentarzami dotyczących nagości i już. Ja traktuje każdą nagość na basenie jak ekshibicjonizm - zostałem tak wychowany i wyniosłem to z wieloletnich obserwacji. Jeśli u mnie na basenie nikt nie łazi nago nie będę wyjątkiem - i to nie przez to że ogromnie się wstydzę tylko przez właśnie to wyróżnianie się z tłumu.
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 07 Maj, 2022   

Gościu2288, w Twojej wypowiedzi jest tak dużo uprzedzeń albo błędów w założeniach, że aż nie wiadomo w jakiej kolejności i do czego się odnieść. Oczywiście masz prawo mieć własne zdanie i chyba nikt tu nie będzie Ci tego prawa odmawiał. Odniosę się tylko do jednego fragmentu:
Gościu2288 napisał/a:
wyróżnianie się z tłumu

Zasmuciło mnie to. Nie w sensie nagości pod prysznicem czy w szatni, tylko w szerszym kontekście. Smutne jest to, że są ludzie, którzy nie chcą się wyróżniać, wolą się zlać z szarą masą.
 
 
Gościu2288 

Wiek: 24
Dołączył: 14 Kwi 2022
Posty: 16
Skąd: Śląskie
Wysłany: Pon 09 Maj, 2022   

Tak, rzeczywiście wizja wyróżniającego się z tłumu golasa jest ciekawa.
Pomyśl teraz w tej sposób. Chodzę na basen, treningi gdzie chodzą tylko osoby od 10-17 roku życia. Na ten basen chodzę już 4 lata i nie widziałem nigdy nikogo nago - nigdy. Pomyśl jakby to wyglądało gdybym mył się pod prysznicem z wystającym penisem na oczach 30 moich rówieśników którzy są w strojach kąpielowych. Zresztą jest tak na większości polskich basenów. Podziękuję za takie wrażenia. Takie coś jest spoko ale na fantazję seksualną i w dużo mniejszym gronie myślę.
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 10 Maj, 2022   

Jest tak widocznie dlatego, że masz do czynienia z młodymi osobami - osoby młodsze maja znacznie większe opory w pokazaniu się nago niż starsze.

Sam chodzę na basen w mieście powiatowym. Mamy aquapark i praktycznie mało kto chodzi w bokserkach pod prysznic przed basenem - z tym, ze są to osoby sobie zupełnie obce a nie osoby z drużyny. I średnia wieku jest naprawdę rózna. Zwykle bokserki mają na sobie młodsze osoby
 
 
penis.com.pl
masturbator
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 07 Cze, 2022   

Gościu2288 napisał/a:
Chodzę na basen, treningi gdzie chodzą tylko osoby od 10-17 roku życia.

Te mniejsze dzieci faktycznie stanowią problem. Ale nastolatkowie? W innym miejscu pisałem, że jak chodziłem do liceum, to chłopaki z klasy sportowej nie mieli oporów przed paradowaniem pod prysznic nago i teraz - z perspektywy - uważam to za całkowicie normalne zachowanie z ich strony.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

Polska jest chora w tym względzie. Niby co się ma stać dziecku, czy dorosłemu od tego, że zobaczy cycki, czy penisa... Niedługo to psy i konie będą musiały w gaciach chodzić, bo też mają te swoje ochydne narządy... A edukację seksualną tylko dla tych, którzy już mają wnuki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group