Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czerwone plamy z krostami - co to może być?
Autor Wiadomość
Alexoo 

Wiek: 24
Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 30 Mar, 2022   Czerwone plamy z krostami - co to może być?

Od jakiegos czasu pojawiło mi się coś takiego na penisie, nie boli i nie piecze, totalnie tego nie oduczwam, czasami robi sie w tych miejscach suchsza skóra. Smaruje Alantanem i lekka poprawa jest ale czy ta masc wyleczy to do końca? Co to może być? jakies uczulenie na żel? Nie uprawaiłem seksu od 6-7 tygodni, wiec zadna choroba weneryczna to raczej nie jest...

Zdj: https://images90.fotosik.pl/581/6785c0ca3fcf15d7med.jpg
 
 
pelesos 

Wiek: 47
Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 18
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

Tak jakby opryszczka. Jednak piszesz, że nie masz dolegliwości, pieczenia, etc... Może uczulenie, podrażnienie. Jak widzę mieszkasz w Katowicach , daleko ode mnie. Chyba musisz się udać do lekarza w rejonie. ew priv.
_________________
Lekarz chorób zakaźnych. Choroby przenoszone drogą płciową, weneryczne, kiła, rzeżączka, HPV, kłykciny kończyste - usuwanie, HIV/AIDS, PrEP, PEP, HCV, HBV, leczenie zmian skórnych narządów płciowych www.prepmed.pl
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2022   

Ale wiesz, że niektóre choroby mają okres utajenia? Wirus bardzo często bytuje w formie utajonej (na przykład w przypadku opryszczki).

Polecam skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, ewentualnie poszukać w okolicy przychodni chorób wenerologicznych (do wenerologa nie jest wymagane skierowanie).
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Alexoo 

Wiek: 24
Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2022   

onesa napisał/a:
Ale wiesz, że niektóre choroby mają okres utajenia? Wirus bardzo często bytuje w formie utajonej (na przykład w przypadku opryszczki).

Polecam skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, ewentualnie poszukać w okolicy przychodni chorób wenerologicznych (do wenerologa nie jest wymagane skierowanie).


Czytałem o tej opryszczce i dolegliwości nie zgadzają się z tym co tam mam w spodniach, no może poza wyglądem, niektóre grafiki przypomniały to co ja mam. Dodam też może, że te krosty w wzwodzie są suche(?) i wczoraj np. kilka po prostu odpadło

I na dole przy mosznie już żadnych krost nie ma, jest tylko lekkie zaczerwieninie, obie rzeczy pojawiły się w tym samym czasie mniej więcej.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

Ja nie poznaję, skonsultował bym z lekarzem zwykłym, chyba, że masz możliwość szybkiej konsultacji z dermatologiem, albo urologiem..
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

A może łojotokowe zapalenie skóry albo łuszczyca? Te okolice też potrafią być atakowane i zmiany odpadają.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2022   

Zgadza się. Trochę tych schorzeń skóry jest, dlatego lekarz powinien się przydać..
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   

I jak? Rozmawialeś z lekarzem?
 
 
Alexoo 

Wiek: 24
Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 3
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

fenis napisał/a:
I jak? Rozmawialeś z lekarzem?


Rodzinny przepisał mi tylko jakąś maść maxicortan (stosowałem już inną z hydrocortyzonem i mi nie pomogła). Jutro mam wizytę u dermatologa, dam znać co powie

A więc, dermatolog stwierdził, że to jakaś alergia i przepisał maść triderm
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group