Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Podglądanie innych w szatni od wf
Autor Wiadomość
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 28 Mar, 2022   Podglądanie innych w szatni od wf

Czy w podstawówce/gimnazjum/liceum w szatniach od wf podglądaliście innych? Albo mieliście jakies sytuację lub historie?Chętnie poczytam wiec zapraszam do brania udziału w tym wątku :D
 
 
LukeCzarodziej 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 8
Skąd: Internet
Wysłany: Pon 28 Mar, 2022   

Oczywiście, że tak. Oczywiście nie wszystkich, bo nie każdy mi się podobał 😂.
Nadal lubię widok zadbanych facetów, także nie uważam, żeby było to coś złego - Zarzucić okiem w cichy sposób 😁.
Kiedyś mojemu koledze wypadło jajko, gdy przebierał się na wf-ie. Była to sekunda, którą tylko ja wyłapałem, ale nie żałowałem mojego refleksu haha
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 29 Mar, 2022   

Myślę, ze każdy się nawzajem podglądał. Szczególnie, ze miałem w szkole basen, tak wiec nikt sie nie krył. Czasami na basenie przebierali się chłopaki z gimnazjum tak więc nas szczyli z 4 czy 5 klasy bardzo to interesowało.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 198
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Sro 30 Mar, 2022   

Zdarzały się takie sytuacje czy to mieliśmy basen czy normalnie po w-f. Był zwłaszcza jeden taki kumpel który po zajęciach często się kąpał, a po wszystkim chodził jak go stworzono. Fakt faktem miał się czym pochwalić.
_________________
sikora92
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Sro 30 Mar, 2022   

sikora92 napisał/a:
Zdarzały się takie sytuacje czy to mieliśmy basen czy normalnie po w-f. Był zwłaszcza jeden taki kumpel który po zajęciach często się kąpał, a po wszystkim chodził jak go stworzono. Fakt faktem miał się czym pochwalić.

Na jakim to było etapie edukacji liceum? Ważna też jest reszta budowy ciała bo z brzuchem już tak by się świetnie nie prezentował :P
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 198
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

jacquage, w technikum, no miał wyrzeźbione ciało był typem sportowca
_________________
sikora92
 
 
mickow94 

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 27
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

Zazdroszczę wszystkim, którzy mieli możliwość w szkole coś pooglądać. :wink:
 
 
 
sikora92 

Wiek: 31
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 198
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

mickow94, bardzo rzadko miałem taką okazję ale coś tam było jednak 😉
_________________
sikora92
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

(zaomnialem dopisać w poście) Jeśli chodzi o mnie to jestem w liceum które w tym samym budynku ma i podstawówkę i liceum wiec zdarza się że w szatni przebieramy się też z podstawówką. Dlatego jak jesteśmy w samych bokserkach albo myjemy się pod prysznicem to tacy chłopcy z 7,6 klasy czesto na nas ukradkiem patrzą, parę razy sobie nawet porównywaliśmy hehe :D
Na ogół jak jesteśmy w szatni to często siedzimy bez bokserek nawet jak jesteśmy z tymi dzieciakami z podstawówki bo i tak często widzimy się pod prysznicami czy to w szatni na basenie nago
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

Fajnie. Ale porownywaliscie sobie między sobą licealistami, czy z tymi z 7-8klasy?
 
 
EarringBoy 

Wiek: 26
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

Aj zdarzało się. W gimnazjum mieliśmy basen, raz jednemu kumplowi na sekundę trochę spadł ręcznik, kątem oka coś tam się zobaczyło :wink: W liceum chyba każdy nawzajem się podglądał. Niektórzy mam wrażenie, że nawet specjalnie ściągali koszulkę i spodnie, żeby jak najdłużej paradować tylko w samych bokserkach - ja to trochę się cykałem :mrgreen: żadnego porównywania nie było.

Jestem ciekawy jak to jest z tym prysznicem w szkole. Mieliście u siebie prysznice? Jak to było za pierwszym razem?
_________________
Life is hard, but my dick is harder :V
 
 
jacquage 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

sikora92 napisał/a:
jacquage, w technikum, no miał wyrzeźbione ciało był typem sportowca

Też miałem takiego kolegę w liceum, który jako jeden z nielicznych korzystał po wf z pryszniców no ale on należał do lokalnej drużyny koszykówki więc zachowania w szatni na pewno przejął z ich treningów/meczów.
 
 
Kasmii 

Wiek: 27
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 9
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

W szkołach raczej nie. To jakiś czas gdzie każdy boi się pokazać pałe. Ale np. w szatni czy pod prysznicem na siłowni to inna sprawa. Tam czasem na golasa chodzą.

Ja np. z kolegą w gimnazjum porównywaliśmy. A np. w zerówce wszyscy naraz lali do jednego kibla :x no ale to wiadomo, dzieciaki.
 
 
penis.com.pl
viamax
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2022   

W moim liceum były klasy sportowe. Często przed albo po naszym WFie, mijaliśmy się z którąś z tych klas w szatni. Koledzy ze sportowej w ogóle się nie krępowali, rozbierali do naga i tak maszerowali pod prysznice. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że idąc pod te prysznice, musieli przejść obok drzwi wejściowych do "męskiej" części szatni. A te drzwi często były otwarte, więc dziewczyny, które idąc do swoich szatni musiały przejść obok naszych, czasem miały "kino" :mrgreen:


LukeCzarodziej napisał/a:
Kiedyś mojemu koledze wypadło jajko, gdy przebierał się na wf-ie. Była to sekunda, którą tylko ja wyłapałem, ale nie żałowałem mojego refleksu haha

Miałem identyczną sytuację! W dodatku to był kolega, który mi się wtedy podobał, więc możecie sobie wyobrazić, że przez długi czas miałem problemy z koncentracją :P
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2022   

DTTPO napisał/a:
Fajnie. Ale porownywaliscie sobie między sobą licealistami, czy z tymi z 7-8klasy?

tymi z podstawówki, 6-8 klasa

[ Dodano: Wto 05 Kwi, 2022 ]
EarringBoy napisał/a:
Aj zdarzało się. W gimnazjum mieliśmy basen, raz jednemu kumplowi na sekundę trochę spadł ręcznik, kątem oka coś tam się zobaczyło :wink: W liceum chyba każdy nawzajem się podglądał. Niektórzy mam wrażenie, że nawet specjalnie ściągali koszulkę i spodnie, żeby jak najdłużej paradować tylko w samych bokserkach - ja to trochę się cykałem :mrgreen: żadnego porównywania nie było.

Jestem ciekawy jak to jest z tym prysznicem w szkole. Mieliście u siebie prysznice? Jak to było za pierwszym razem?


Za pierwszym razem byłem sam z chłopakami ze swojej klasy, że to już bez wstydu po prostu ściągnęliśmy bokserki I już była luźna atmosfera. Jak,przyszli ci młodsi z 6-8 klasy to najpierw my ściągnęliśmy bokserki zeby im raźniej było i już normalnie było. Teraz to często w szatni beż bokserek latami i czasem są jakieś macanki po jajach dla zabawy hehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group