Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Chodzenie bez napletka [foto]
Autor Wiadomość
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 30 Mar, 2022   

Łili napisał/a:
Siwy1945 napisał/a:
sikora92 napisał/a:
Też kiedyś miałem lekko wydłużane wędzidełko bo trochę ciągnęło przy erekcji. Teraz przy wzwodzie napletek sam ładnie odsuwa żołądź


Ja mam po prostu bardzo mały "krótki" napletek naturalnie powyżej jest moje zdjęcie ja wygląda w spoczynku , a tak w pełnej erekcji

https://i.ibb.co/JxcbCHm/1648621132560.jpg

Super, mam nadzieję że też mój tej będzie wyglądać jak się zagoi 😁 marzenie 😁

[ Dodano: Sro 30 Mar, 2022 ]
A nocą jak leżysz na brzuchu to nie zakrywa Ci się żołądź ? Jak z nocami jest i gdy wstajesz rano ?


Nie caly czas jest odsloniety
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

Siwy1945 napisał/a:
Łili napisał/a:
Siwy1945 napisał/a:
sikora92 napisał/a:
Też kiedyś miałem lekko wydłużane wędzidełko bo trochę ciągnęło przy erekcji. Teraz przy wzwodzie napletek sam ładnie odsuwa żołądź


Ja mam po prostu bardzo mały "krótki" napletek naturalnie powyżej jest moje zdjęcie ja wygląda w spoczynku , a tak w pełnej erekcji

https://i.ibb.co/JxcbCHm/1648621132560.jpg

Super, mam nadzieję że też mój tej będzie wyglądać jak się zagoi 😁 marzenie 😁

[ Dodano: Sro 30 Mar, 2022 ]
A nocą jak leżysz na brzuchu to nie zakrywa Ci się żołądź ? Jak z nocami jest i gdy wstajesz rano ?


Nie caly czas jest odsloniety

I tak całe życie miałeś spokój, bez żadnych plastrów żeby podtrzymywały napletek ani nic?

[ Dodano: Czw 31 Mar, 2022 ]
Podkleiłem dzisiaj u siebie napletek więc zobaczymy czy uda się żeby nie zakrywał żołądzia już. Mam nadzieję że taka metoda będzie skuteczna


[ Dodano: Czw 31 Mar, 2022 ]
A gojenie rany idzie coraz lepiej. Na pierwszej stronie widać że wyglądało to gorzej, z dnia na dzień wygląda miejsce zabiegu coraz lepiej. Oczywiście codziennie stosuje maść.
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2022   

Goi się naprawdę dobrze, praktycznie nie bezie śladu za jakiś czas.
 
 
penis.com.pl
viamax
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2022   

onesa napisał/a:
Goi się naprawdę dobrze, praktycznie nie bezie śladu za jakiś czas.

Mam nadzieję że będzie mało znaków po zabiegu i uda się mieć napletek cały czas zsunięty. Jak narazie borykam się tylko z nocą, ale i tak już jest lepiej bo dziś rano zakrywał tylko 2/3 żołądzia więc mam nadzieję że uda się z czasem bez klejenia utrzymać go całkowicie zsuniętego.
Ale już jest znaczna różnica po zabiegu, wygląda coraz to lepiej 😊

[ Dodano: Pią 01 Kwi, 2022 ]
Tak wygląda po nocy, więc lepiej niż cały zakryty 😊

A miejsce gojące wygląda dziś tak:


[ Dodano: Pon 04 Kwi, 2022 ]
onesa napisał/a:
Goi się naprawdę dobrze, praktycznie nie bezie śladu za jakiś czas.

Dziś mija 14 dzień od wykonania zabiegu.
Gojenie przebiega cały czas stosując maść z antybiotykiem żeby żadnych bakterii nie było:




10-tego dnia po zabiegu udało się przy wzwodzie sobie ulżyć nie dotykając rany więc pieszczoty odbywały się po trzonie penisa przy jądrach i udało się tak spuścić.
Dziś rano 14-tego dnia było tak samo stosując taką samą technikę. Szwy nadal są, rana nadal się goi więc oszczędzana jest na ruchy masturbacji nadal.

Podczas kuracji zauważyłem pierwsze efekty- penis stał się dłuższy przy wzwodzie oraz gdy leży. Możliwe że po prostu wędzidełko nie naciąga go tak mocno jak przed zabiegiem przez co narząd ma teraz większe możliwości. Zauważyłem to szczególnie gdy jest zimno i się skóra kurczy ponieważ w spoczynku zwiększył się aż o 1/3 i tak się utrzymuje gdy napletek jest zsunięty więc zauważam pierwsze efekty zabiegu.
Mimo że czas rekonwalescencji trwa trochę to uważam na ranę dopóki w pełni nie zostaje zagojona ponieważ zauważam zmiany na lepsze

Jeśli chodzi o doznania i wzwody, wszystko mam tak jak przed zabiegiem, czyli nocą mi staje, żołądź normalnie funkcjonuje i nie ma żadnych problemów z erekcją więc w moim przypadku zabieg nie wpłynął na działanie penisa. Wszystko działa jak należy.

Teraz będzie dalsze obserwowanie i zobaczymy jak się będzie sprzęt dalej regenerować.

W razie pytań to zapraszam do zadawania ich.
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

Te szwy będą usuwane, czy mają się rozpuścić?
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

DTTPO napisał/a:
Te szwy będą usuwane, czy mają się rozpuścić?


Mają się same rozpuścić z czasem. Także czas, mycie i maść wszystko rozpuści, nie trzeba nic ingerować w nie
Tak to dziś wygląda:
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

Super. Na tej ostatniej focie to już rany nie widać.
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

DTTPO napisał/a:
Super. Na tej ostatniej focie to już rany nie widać.

No już ładnie się zagoiło. Maść dużo pomogła, stosowana była do wczoraj więc już minął trzeci tydzień także jest super progress.
Dzięki zabiegowi wędzidełka penis swobodniej staje, nic już go nie ciagnie przez co jest w pełniejszej okazałości.
Chodzenie z zsuniętym napletkiem też staje się łatwiejsze i dłużej się udaje bo wędzidełko nie naciąga już napletka. Cieszę się że udaje się już uzyskać takie efekty bo napletek jest przez co mogę go nasunąć jakbym chciał aczkolwiek liczę że już teraz uda się na dłużej go mieć zsuniętego bez podwijania czy tam stosowania plastrów.
Liczę że tym razem napletek uda się mieć na dłużej zsunięty, jak narazie trzeci dzień tak się ładnie utrzymuje w nowym miejscu 😊

Podczas wzwodu wygląda tak:
https://i.ibb.co/3srCx7S/IMG-20220411-142601.jpg
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Cześć powiem ci ze już elegancko to teraz wygląda po tym zabiegu
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Siwy1945 napisał/a:
Cześć powiem ci ze już elegancko to teraz wygląda po tym zabiegu


Dzięki, z dnia na dzień jest coraz lepiej, ale jeszcze do pełnego zagojenia trochę brakuje 😉 grunt że już dziś 4 dzień jest z zsuniętym napletkiem i nie wraca, także mam nadzieję że utrzyma się jak najdłużej 😁
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Na pewno już utrzyma się tak jak masz teraz , w spoczynku wygląda bardzo podobnie do mojego
 
 
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Siwy1945 napisał/a:
Na pewno już utrzyma się tak jak masz teraz , w spoczynku wygląda bardzo podobnie do mojego

Wiesz, mam dużo skóry na napletku, mam nadzieję że obejdzie się bez zabiegu obrzezania, narazie próbuję bez tego zabiegu żeby naturalnie się utrzymywał.
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Łili napisał/a:
Siwy1945 napisał/a:
Na pewno już utrzyma się tak jak masz teraz , w spoczynku wygląda bardzo podobnie do mojego

Wiesz, mam dużo skóry na napletku, mam nadzieję że obejdzie się bez zabiegu obrzezania, narazie próbuję bez tego zabiegu żeby naturalnie się utrzymywał.


U mnie naturalnie napletek nie zasłania żołędzia ale u ciebie teraz wygląda to podobnie po zabiegu

 
 
penis.com.pl
viamax
Łili 

Dołączył: 28 Mar 2022
Posty: 68
Skąd: Polska- Dolnyśląsk
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

Siwy1945 napisał/a:
Łili napisał/a:
Siwy1945 napisał/a:
Na pewno już utrzyma się tak jak masz teraz , w spoczynku wygląda bardzo podobnie do mojego

Wiesz, mam dużo skóry na napletku, mam nadzieję że obejdzie się bez zabiegu obrzezania, narazie próbuję bez tego zabiegu żeby naturalnie się utrzymywał.


U mnie naturalnie napletek nie zasłania żołędzia ale u ciebie teraz wygląda to podobnie po zabiegu

[url=https://thumbs4.imagebam.com/5b/8b/ec/ME9A1OL_t.jpg]Obrazek[/URL]

No u mnie napletek dopiero się kurczy, stara się być zsunięty, ale walczę ze skórą która go przesuwa i zakrywa, także jakby się nie kurczył to było by tak już na stałe, narazie trwa etap adaptacji bym rzekł 😁
_________________
Pozdrawiam
Łili
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 125
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2022   

W pełnym wzwodzie tak to u mnie wygląda







 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group