Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Brat często patrzy się na mojego penisa
Autor Wiadomość
maks2007 

Wiek: 24
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 23 Mar, 2022   Brat często patrzy się na mojego penisa

Czy to w porządku jeśli sikam z ojcem i 12 letnim bratem do pisuaru obok siebie? najczęściej jesteśmy w takich łazienkach gdzie przy pisuarach nie ma ścianek, a ja i tata zawsze wyciągamy z bokserek całego penisa z jajami. Mi to nie przeszkadza, bo mam 15 lat i ojca widziałem dużo razy beż slipów, ale młody czesto mi się patrzy na pałe albo na mojego taty.
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro 23 Mar, 2022   

Chłopcy w okresie dojrzewania niekiedy odczuwają pewien pociąg do osób tej samej płci. W sumie to raczej nie pociąg seksualny, a zainteresowanie, chęć porównania. Nie widzę tu nic dziwnego. Właśnie w tym wieku pojawia się owłosienie, nieraz pojawiają się pierwsze wytryski i pierwsze próby masturbacji. Myślę, że sam w takim wieku też chciałeś sobie pooglądać innych, zobaczyć czy wszystko z tobą w porządku
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Mar, 2022   

Moim zdaniem nie tyle jest to pociąg, co jest to ciekawość. Ma 12 lat, jego penis jest jeszcze w intensywnej fazie wzrostu. Nie ma pewnie takiego owłosienia, nie ma takiego dużegeo przyrodzenia i jest ciekawy jak to wyglad u starszych. Pewnie porównuje sobie ze swoim .
Normalne, każdy z nas w tym wieku by tak robił. Nie ma się co przejmować.
 
 
penis.com.pl
viamax
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 31 Mar, 2022   

Normalne.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 01 Kwi, 2022   

Norma, Ty też byś porównywał w jego wieku ;)
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2022   

michalza napisał/a:
Normalne, każdy z nas w tym wieku by tak robił.

Dokładnie, mnie w tamtym wieku też bardzo ciekawiły te sprawy :P
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 06 Kwi, 2022   

Norma, daj mu popatrzeć.
 
 
Tomm2 

Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 10
Skąd: W.
Wysłany: Sro 06 Kwi, 2022   

Jeszcze się nie krępuje... Więc bez stresu
 
 
garczarni 

Wiek: 25
Dołączył: 01 Cze 2022
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

Myślę, że nawet dobrze jakby bracia sobie pokazywali pały, ale pod względem aseksualnym. Wtedy może ludzie nie mieli by uprzedzeń do nagości
 
 
maks2007 

Wiek: 24
Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 25
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 01 Cze, 2022   

garczarni napisał/a:
Myślę, że nawet dobrze jakby bracia sobie pokazywali pały, ale pod względem aseksualnym. Wtedy może ludzie nie mieli by uprzedzeń do nagości


że starszym bratem to często się widzę nago, ale z młodszym jeszcze sobie nie pokazywaliśmy za bardzo te pare miesięcy temu kiedy pisałem ten post, ale teraz już widzieliśmy się pare razy bez bokserek
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 02 Cze, 2022   

Ogolnie wszystko zależy od rodziny. U mnie w rodzinie wszyscy chodzimy nago, nikt nie robi z tego powodu problemów. Po prostu jest to naturalne i nie zwiazane z seksualnością od samego początku.

W Polsce mamy z tym problem, ale nie w takiej Norwegii, Danii czy w krajach azjatyckich.
 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 09 Cze, 2022   

U nas w domu, gdy dzieciaki były malutkie, to też chodziliśmy nago rano, czy po kąpieli. I ja dalej tak chodzę, nie chowam się przed dzieciakami, czy żoną. Żona zaczęła się chować przez synem, choć często mało uparcie i przebiega przy synu z łazienki do sypialni. Wątpię by dzieciakom to przeszkadzało. W końcu zawsze tak było.

Choć jak mam wzwód, to już staram się z nim nie paradować przy dzieciach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group