Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Do czego byście się nie przyznali
Autor Wiadomość
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Nie 13 Mar, 2022   Do czego byście się nie przyznali

Nie mogłem takiego tematu znaleźć. Jeżeli jest to przepraszam.
Czy zrobiliście coś do czego byście nikomu z grona znajomych się nie przyznali?
Oczywiście chodzi o sprawy seksu itp.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 14 Mar, 2022   

Oj do wielu rzeczy w sumie. Akurat jeśli chodzi o moje towarzystwo to za dużo o seksie nie rozmawiamy. Mogę tutaj napisać, ze jest to wręcz temat tabu. No chyba, ze chodzi o jakieś ogólne rzeczy.
Na pewno nie przyznałbym sie do tego, ze jestem bi :D

A jak u Ciebie?
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sob 02 Kwi, 2022   

Zależy komu. Jest wąskie grono osób, którym mówię wszystko i cała reszta, która na te tematy nie wie niczego.
 
 
penis.com.pl
bathmate
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 546
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2022   

Mieszkam na drugim piętrze i rok temu w lato odpoczywałem sobie na balkonie oglądając bzdury na facebooku , pijąc kawę . Napisała do mnie dziewczyna i zaczęła wysyłać zboczone fokti i smsy , długo nie wytrzymałem i zacząłem sobie walić . Waląc tak sobie nie zauważyłem sąsiadki która mieszka piętro wyżej ma 34lata fajna dość puszysta blondynka . Dokończyłęm zabawe na jej oczach . Nikt o tym nie wie poza nami
 
 
LukeCzarodziej 

Wiek: 25
Dołączył: 10 Lut 2021
Posty: 8
Skąd: Internet
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2022   

michalza napisał/a:
Mieszkam na drugim piętrze i rok temu w lato odpoczywałem sobie na balkonie oglądając bzdury na facebooku , pijąc kawę . Napisała do mnie dziewczyna i zaczęła wysyłać zboczone fokti i smsy , długo nie wytrzymałem i zacząłem sobie walić . Waląc tak sobie nie zauważyłem sąsiadki która mieszka piętro wyżej ma 34lata fajna dość puszysta blondynka . Dokończyłęm zabawe na jej oczach . Nikt o tym nie wie poza nami

No niezła akcja :D

Parę, dobrych lat temu - jeszcze przed myśleniem o związkach, miałem kilku zgranych przyjaciół.
Pewnego dnia szykowaliśmy się na imprezę, po której mieliśmy spać u jednego kolegi (wszyscy geje).
Po udanej imprezie, wróciliśmy wszyscy do domu, nawaleni strasznie, więc każdy miał zagwarantowany głęboki sen. Dwie dziewczyny spały razem za jedną stroną meblościanki, a my w trójkę chłopaków spaliśmy na rozkładanej kanapie po drugiej stronie, także ciut prywatności było. Ja spałem po środku, kolega, u którego nocowaliśmy spał po mojej prawej, a mój przyjaciel po mojej lewej.
Każdy z naszej piątki był tak upojony, że po szybkim ogarnięciu się, poszliśmy spać i nikt nie miał problemu z szybkim zaśnięciem.
Spało mi się bardzo dobrze; Kolega po prawej spał, jak zabity, obrócony na prawy bok, Ja spałem na plecach, a mój przyjaciel z lewej strony spał obrócony na lewy bok (do ściany).
Wracając do snu, spało mi się, mimo warunków przyjemnie, ale z upływem czasu zaczęło mnie wybudzać o wiele przyjemniejsze uczucie. przebudziłem się, popatrzyłem w prawo do kolegi, zobaczyłem, że śpi tak, jak zasnął i cały czas ma mocny sen. Popatrzyłem na wprost i w ciemności zauważyłem, że przyjaciel z mojej lewej strony jest pod kołdrą i po cichu robi mi loda.

Wiadomo, jak to pod wpływem alkoholu i poziomem libido nas dwóch - Pod wpływem ma się taką chcice, nawet przy ledwym ogarnianiu rzeczywistości, chcesz doprowadzić do spustu haha.
On obiągał mi, ja jemu, wzjamne pieszczenie i palcówa, a później się ruchaliśmy na przemian i każdy z nas skończył w środku, przy dość intensywnym ujeżdżaniu. Nikt nawet nie drgnął podczas snu, a my po dobrej zabawie, poszliśmy w końcu spać, wiedząc, że właśnie się wzajemnie wyruchliśmy przed wszystkimi i nigdy nie miałem tak dużego orgazmu, jak wtedy :o
Z biegiem czasu, już każdy był na tyle dostępny dla drugiego, że gdy pewnej nocy, podczas oczekiwania na znajomych, na blokowiskowym podwórku powiedziałem, że mam "w ch....j chcicę", a przyjaciel po prostu kazał mi wyciągnąć kutasa i obciągnął ze spustem. Byliśmy na tyle bliskimi przyjaciółmi, że żaden z nas nie bał się spermy drugiego i jestem pewien, że przekształciło się to nam w bardzo przyjemne wspomnienia na dzień teraźniejszy hahah



Mam nadzieję, że moja historia nie jest za długa i zbyt wulgarna :)
 
 
Kasmii 

Wiek: 27
Dołączył: 31 Mar 2022
Posty: 9
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2022   

LukeCzarodziej napisał/a:
michalza napisał/a:
Mieszkam na drugim piętrze i rok temu w lato odpoczywałem sobie na balkonie oglądając bzdury na facebooku , pijąc kawę . Napisała do mnie dziewczyna i zaczęła wysyłać zboczone fokti i smsy , długo nie wytrzymałem i zacząłem sobie walić . Waląc tak sobie nie zauważyłem sąsiadki która mieszka piętro wyżej ma 34lata fajna dość puszysta blondynka . Dokończyłęm zabawe na jej oczach . Nikt o tym nie wie poza nami

No niezła akcja :D

Parę, dobrych lat temu - jeszcze przed myśleniem o związkach, miałem kilku zgranych przyjaciół.
Pewnego dnia szykowaliśmy się na imprezę, po której mieliśmy spać u jednego kolegi (wszyscy geje).
Po udanej imprezie, wróciliśmy wszyscy do domu, nawaleni strasznie, więc każdy miał zagwarantowany głęboki sen. Dwie dziewczyny spały razem za jedną stroną meblościanki, a my w trójkę chłopaków spaliśmy na rozkładanej kanapie po drugiej stronie, także ciut prywatności było. Ja spałem po środku, kolega, u którego nocowaliśmy spał po mojej prawej, a mój przyjaciel po mojej lewej.
Każdy z naszej piątki był tak upojony, że po szybkim ogarnięciu się, poszliśmy spać i nikt nie miał problemu z szybkim zaśnięciem.
Spało mi się bardzo dobrze; Kolega po prawej spał, jak zabity, obrócony na prawy bok, Ja spałem na plecach, a mój przyjaciel z lewej strony spał obrócony na lewy bok (do ściany).
Wracając do snu, spało mi się, mimo warunków przyjemnie, ale z upływem czasu zaczęło mnie wybudzać o wiele przyjemniejsze uczucie. przebudziłem się, popatrzyłem w prawo do kolegi, zobaczyłem, że śpi tak, jak zasnął i cały czas ma mocny sen. Popatrzyłem na wprost i w ciemności zauważyłem, że przyjaciel z mojej lewej strony jest pod kołdrą i po cichu robi mi loda.

Wiadomo, jak to pod wpływem alkoholu i poziomem libido nas dwóch - Pod wpływem ma się taką chcice, nawet przy ledwym ogarnianiu rzeczywistości, chcesz doprowadzić do spustu haha.
On obiągał mi, ja jemu, wzjamne pieszczenie i palcówa, a później się ruchaliśmy na przemian i każdy z nas skończył w środku, przy dość intensywnym ujeżdżaniu. Nikt nawet nie drgnął podczas snu, a my po dobrej zabawie, poszliśmy w końcu spać, wiedząc, że właśnie się wzajemnie wyruchliśmy przed wszystkimi i nigdy nie miałem tak dużego orgazmu, jak wtedy :o
Z biegiem czasu, już każdy był na tyle dostępny dla drugiego, że gdy pewnej nocy, podczas oczekiwania na znajomych, na blokowiskowym podwórku powiedziałem, że mam "w ch....j chcicę", a przyjaciel po prostu kazał mi wyciągnąć kutasa i obciągnął ze spustem. Byliśmy na tyle bliskimi przyjaciółmi, że żaden z nas nie bał się spermy drugiego i jestem pewien, że przekształciło się to nam w bardzo przyjemne wspomnienia na dzień teraźniejszy hahah



Mam nadzieję, że moja historia nie jest za długa i zbyt wulgarna :)


Opowieść może i fajna ale nie pasuje chyba do tematu, bo jak wszyscy jesteście gejami? Gdybyście byli hetero, mieli dziewczyny albo chociaż bi to bym zrozumiał. A tak? Czego się tutaj wstydzić? :) )
 
 
Czerwikss 

Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 256
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 06 Kwi, 2022   

10 lat temu mając 13 lat całowałem się i uprawiałem seks z rok starszym kolegą ze szkoły. Nikt o tym nie wie :D chcialem go odszukać ale nie udało się :D :D
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2022   

Moją fantazją jest kobieca dominacja :) Coś w stylu ze jestem przywiązany i nie mogę nic zrobić, a partnerka siedzi mi na twarzy i musze jej robić minete, robi coś moim penisem. W sądzą mi stopy do ust. Albo nawet sika na mnie! To tylko fantazje :D
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2022   

Seks MM
 
 
Damian2006 

Wiek: 24
Dołączył: 28 Sie 2021
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2022   

mając 13 lat moja klasa dzieliła szatnie z chłopakami z drugą lub 3 klasą liceum (podstawówka była w jednym budynku z liceum) kiedy po skończonym meczu piłki wszyscy już szybko się przebrali i wyszli bo była to ostatnia lekcja w piatek, ja jeszcze zostałem z takim jednym chłopakiem z tej starszej klasy. poszliśmy pod prysznic i akurat stanąłem obok niego w kabinie, która nie miała ścian tylko taki materiał który można przesunąć. zacząłem gadac z tym chłopakiem i stwierdziliśmy ze nie ma sensu się zasłaniać tą zasłoną skoro i tak mamy to samo. podczas mycia czesto spoglądałem na jego sprzęt bo dla takiego dzieciaka było to po prostu ciekawe i często jak była okazja to porównywałem z innymi swojego penisa. Ten chłopak mocno sie zdenerowal i spytał czy jestem pedałem. Ja chciałem się jakos wymigać ale powiedzial ze zerwał z dziewczyną kilka miesięcy temu wiec jakos musi się zaspokoić i kazał mi klęknąć. possałem mu chwile a po chwili wyciągnął go z mojej buzi I spuścił się gdzieś pod tym prysznicem i mi podziękował. Nigdy więcej się to nie powtórzyło, I często po lekcjach wf jeszcze ze sobą rozmawialiśmy, ale zdecydowanie nikomu bym się do tego nie przyznał
 
 
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Wto 19 Kwi, 2022   

Kasmii napisał/a:
A tak? Czego się tutaj wstydzić?

Że niby jak ktoś jest gejem, to od razu musi być bezwstydny?
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 452
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 22 Kwi, 2022   

Chciałbym zobaczyć moją koleżankę w której się podkochuję jak się mastrbuje, kiedyś będąc u niej siedziałem na łóżku i jak ona poszła do wc to wypadł mi telefon za jej łóżko gdy po niego sięgałem znlazłem wibrator... strasznie sie podnieciłem tym bardziej że nie spodziewałem się że ona używa takich.... gadżetów.
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 115
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Pon 02 Maj, 2022   

Dawno tu nie zaglądałem. Jako założyciel tematu też się o czegoś przyznam.
Około rok temu dałem się wydymać dobremu koledze który jest gejem. Zrobiłem to z ciekawości jak to jest i dla niego.
Zrobiliśmy to raz
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Ancymon 

Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2021
Posty: 575
Skąd: Cz-wa
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

juansto napisał/a:
Chciałbym zobaczyć moją koleżankę w której się podkochuję jak się mastrbuje

Podrywaj, to może nie tylko tego doświadczysz ;)
 
 
sway83 

Dołączył: 03 Gru 2021
Posty: 35
Skąd: pomorze
Wysłany: Sro 04 Maj, 2022   

Kiedyś za młodziaka po piwku zwaliliśmy sobie wzajemnie z kumplem, mieliśmy chyba po 17 lat wtedy, byliśmy trochę zawstydzeni ale mega podjarani, taki przyjemny jednorazowy epizod.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group