Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wytrysk na twarz
Autor Wiadomość
Krzysiek2020 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: 60km od Warszawy
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012   

legolas1 napisał/a:
Krzysiek2020 napisał/a:
Pozdrawiam Krzysiek ( Kosmetolog)


kosmetolog możliwe, choć wątpliwe. zdecydowanie nie lingwista :D

może coś więcej napiszesz o tych hormonach (jakie) i ich wpływie na cerę...


Coś sugerujesz ??

Sperma to męski hormon ma on działanie na trądzik oraz cerę wszystkie hormony mają wpływ nawet tabletki hormonalne. Sperma nie jest ogólnikiem dostępnym w aptekach do kupienia ale każdy lekarz powie wam że sperma ma działanie hormonów działa na trądzik pryszcze i cerę można przyjmować ją na dwa sposoby pić lub smarować obficie twarz na 10 minut i zmyć mydłem i nałożyć krem bambino
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 07 Sty, 2012   

Sperma nie jest hormonem...
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Krzysiek2020 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: 60km od Warszawy
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

andrzejgadarr napisał/a:
Sperma nie jest hormonem...


a czym jest sperma ?? mlekem z kartonu z plemikami sperma ma w sobie chormony i plemiki zapładniające lekaże z USA pracują nad tym od kilku lat....!! aby stworzyć kosmetyki na bazie spermy
 
 
penis.com.pl
andropenis
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

to, że sperma zawiera w sobie hormony nie oznacza, że jest hormonem.

Edit: GG
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

legolas1, no wiesz, może lekaŻe z USA nad tym pracują od kilku lat i znaleźli tam jakieś Chormony. W polsce są niestety tylko lekarze i oni to mogą tam znaleźć najwyżej jakieś hormony.
A idąc tym tokiem rozumowania, organizm ludzki zawiera dosyć dużo różnych hormonów to znaczy, że człowiek też jest hormonem?
A nad składem spermy niema się co wielce zastanawiać i badać kilka lat jak lekaże z USA, w polsce może nie tyle lekarze co naukowcy skład spermy badają tak: pod mikroskopem można zobaczyć plemniki, potem spermę można dać w probówce do jednego aparatu i on spektrofotometrycznie określi skład pierwiastkowy, inny aparat zidentyfikuje związki organiczne jeszcze inny dokona dokładnego fotometrycznego oznaczenia hormonów. I w polsce poznanie składu spermy trwa razem z pracami przygotowawczymi próbek może z godzinę a w USA bawią się kilka lat.........
Krzysiek2020
analizując Twoje posty:
Cytat:
Sperma to
Cytat:
czenściowo
hormony działają super na cere.

Cytat:
chormony

lekaże
i podpisujesz się jako kosmetolog stwierdzam, że nawet gdybym był obrośnięty jak małpa a Ty jedynym kosmetologiem, nie poszedł bym do Ciebie na depilację.
No sorry, żeby być kosmetologiem musiałeś skończyć jakąś uzawadniającą szkołę (technikum, studium, szkołę policealną). A jeśli nie opanowałeś ortografii którą wałkuje się od podstawówki to masz minimum 3 klasy podstawówki w których zwraca się uwagę na ortografię (klasy 4-6), potem 3 lata gimnazjum, 3 lata liceum lub 4 technikum daje min. 9 lat nauki ortografii które nic Ci nie dały a ty wykonujesz zawód w którym ukończenie z tytułem kosmetologa dostaje się po 2 latach nauki...........nie będę kończył........
Jak to mówił mój profesor, dziękuję, nie mam więcej pytań.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

andrzejgadarr napisał/a:
legolas1, no wiesz, może lekaŻe z USA nad tym pracują od kilku lat i znaleźli tam jakieś Chormony. W polsce są niestety tylko lekarze i oni to mogą tam znaleźć najwyżej jakieś hormony.
A idąc tym tokiem rozumowania, organizm ludzki zawiera dosyć dużo różnych hormonów to znaczy, że człowiek też jest hormonem?
A nad składem spermy niema się co wielce zastanawiać i badać kilka lat jak lekaże z USA, w polsce może nie tyle lekarze co naukowcy skład spermy badają tak: pod mikroskopem można zobaczyć plemniki, potem spermę można dać w probówce do jednego aparatu i on spektrofotometrycznie określi skład pierwiastkowy, inny aparat zidentyfikuje związki organiczne jeszcze inny dokona dokładnego fotometrycznego oznaczenia hormonów. I w polsce poznanie składu spermy trwa razem z pracami przygotowawczymi próbek może z godzinę a w USA bawią się kilka lat.........

to do mnie :?:
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

To właściwie odpowiedź dla pana kosmetologa.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Krzysiek2020 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: 60km od Warszawy
Wysłany: Pią 03 Lut, 2012   

Co mam ci zrobić skan dokumentu potwierdzającego moje kfalifikacje owszem skończyłem kosmetologie i technika usług kosmetycznych jak chcesz wiedzieć !! i mi nie zarzucaj ortofrafią bo ortografia nie ma nic wspólnego z kosmetologią !! i nie życze sobie żebyś podważał mój zawód moje kfalifikacje bo pewnie ci do nich sporo brakuje !! I mi twoje ciało do depilacji nie jest potrzebne ani tego nie wymagam ani nie prosze mam swoje stałe klientki i klientów nie tylko na deilacje ale i na zabiegi i pracuje 11 godzin dzienie a czas oczekiwany do mnei na wizyte to miesiąc zeby sie dostać do mnie na jaki kolwiek zabieg !!!!!!
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

Krzysiek2020, ulżyło Ci? jeśli czujesz się już lepiej to bardzo się cieszę, że forum okazało się tak przydatne dla Ciebie :wink:
Co do ortografii to fakt nie ma ona nic wspólnego z kosmetologia ale z kulturą osobistą już owszem.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 04 Lut, 2012   

Cytat:
stałe klientki i klientów nie tylko na deilacje ale i na zabiegi i pracuje 11 godzin dzienie a czas oczekiwany do mnei na wizyte to miesiąc zeby sie dostać do mnie na jaki kolwiek zabieg !!!!!!

Ja też mam stałych klientów, i ok. 10 nowych klientów dziennie. A ludzie na wizytę do mnie czekają, żeby Cię nie okłamać (w przypadku nowych "klientów") koło 3 miesięcy. A nie czekają na zabieg a tylko po to bym wziął kawałek kartki, trochę tam napisał i przystrzelił pieczątkę.

No a teraz tak gwoli mojego tradycyjnego gderania:
Cytat:
jak chcesz wiedzieć

Nie nie chcę wiedzieć.
Cytat:
nie zarzucaj ortofrafią bo ortografia nie ma nic wspólnego z kosmetologią

No ale popatrz, mogę nie znać człowieka, widzę jego rażące błędy to już sobie jakąś opinię mogę wyrobić na jego temat.
Cytat:
nie życze sobie (...)

To nie jest koncert życzeń :mrgreen:
Cytat:
(...) kfalifikacje bo pewnie ci do nich sporo brakuje

No rzeczywiście, tu muszę przyznać Ci rację, jestem nikim bo nie mam papierów na zrywanie paniom (i panom) wosku z tyłka :roll:
Cytat:
I mi twoje ciało do depilacji nie jest potrzebne

I chwała Bogu, Allachowi i Buddzie

Moim celem nie jest w żadnym wypadku obrażenie Twojej osoby. Po prostu próbuję zwrócić Ci uwagę na bardzo ważną rzecz która świadczy o Tobie i ma wpływ na to jak widzą Cię inni. Mogą przecież zdarzyć się błędy wynikające chociażby z pośpiechu no ale bez przesady- w jednym zdaniu mającym 7 słów zrobić 5 błędów???
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Krzysiek2020 

Wiek: 33
Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: 60km od Warszawy
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Odpuśćmy już ja popracuje żeby mniej błędów robić i zwolnię tempo szybkiego pisania na lapku

andrzejgadarr napisał/a:
Cytat:
stałe klientki i klientów nie tylko na deilacje ale i na zabiegi i pracuje 11 godzin dzienie a czas oczekiwany do mnei na wizyte to miesiąc zeby sie dostać do mnie na jaki kolwiek zabieg !!!!!!

Ja też mam stałych klientów, i ok. 10 nowych klientów dziennie. A ludzie na wizytę do mnie czekają, żeby Cię nie okłamać (w przypadku nowych "klientów") koło 3 miesięcy. A nie czekają na zabieg a tylko po to bym wziął kawałek kartki, trochę tam napisał i przystrzelił pieczątkę.

No a teraz tak gwoli mojego tradycyjnego gderania:
Cytat:
jak chcesz wiedzieć

Nie nie chcę wiedzieć.
Cytat:
nie zarzucaj ortofrafią bo ortografia nie ma nic wspólnego z kosmetologią

No ale popatrz, mogę nie znać człowieka, widzę jego rażące błędy to już sobie jakąś opinię mogę wyrobić na jego temat.
Cytat:
nie życze sobie (...)

To nie jest koncert życzeń :mrgreen:
Cytat:
(...) kfalifikacje bo pewnie ci do nich sporo brakuje

No rzeczywiście, tu muszę przyznać Ci rację, jestem nikim bo nie mam papierów na zrywanie paniom (i panom) wosku z tyłka :roll:
Cytat:
I mi twoje ciało do depilacji nie jest potrzebne

I chwała Bogu, Allachowi i Buddzie

Moim celem nie jest w żadnym wypadku obrażenie Twojej osoby. Po prostu próbuję zwrócić Ci uwagę na bardzo ważną rzecz która świadczy o Tobie i ma wpływ na to jak widzą Cię inni. Mogą przecież zdarzyć się błędy wynikające chociażby z pośpiechu no ale bez przesady- w jednym zdaniu mającym 7 słów zrobić 5 błędów???
 
 
Przemo1982 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012   

sprobuj do buzi :D
_________________
https://picasaweb.google.com/101859171030259706699/18Cm02#5790168072363183170

Moje cudo
 
 
Onanek96 

Dołączył: 21 Maj 2013
Posty: 36
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   

Po dłuższej abstynencji seksualnej też spróbuje się samemu spuścić do buzi. Bo przy normalnym codziennym waleniu to mało spermy wystrzeli i nie doleci do twarzy.
 
 
 
penis.com.pl
masturbator
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Sro 22 Maj, 2013   

Mi raz się zdarzyło właśnie przez przypadek w twarz strzelić bo za mocno poleciało XD
 
 
olszesaa 

Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 102
Skąd: Ciechanów
Wysłany: Sro 12 Cze, 2013   

Ja mam tak, że gdy dobrze się podniecę podczas walenia to praktycznie zawsze leci na twarz ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group