Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Problem z jądrem
Autor Wiadomość
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 28 Lut, 2022   Problem z jądrem

Mam 35 lat i moja przypadłość polega na tym że moje prawe jądro samo przesuwa się w górę brzucha gdy penis jest w spoczynku wtedy jest to jeszcze do wytrzymania z tym że musze sam poprawić je na swoje miejsce ,najgorzej jest podczas erekcji która jest naprawdę mocna mam wtedy penisa uniesionego wręcz pionowo równolegle do brzucha podczas np masturbacji lub stosunku przy każdym wygięciu penisa jądro unosi się do góry co jest niekomfortowe ponieważ przy każdym ruchu ręki lub każdym pchnięciu jądro przesuwa się w górę nie zależnie od pozycji jest wtedy uderzane przyciskane (zgniatane ) co jest bardzo bolesne jedną ręką muszę cały czas przesiąść je na swoje miejsce. Jeśli będzie taka potrzeba mogę pokazać ja to wygląda w moim przypadku , jak jest w spoczynku i w pełnej erekcji gdy jądro jest przesunięte , oraz dla porównania jak jest na swój miejscu wspoczynku i erekcji
  
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 28 Lut, 2022   

Często jądra nie są symetryczne jednak martwi mnie tutaj ten ból. Czy konsultowałeś to z lekarzem urologiem?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 28 Lut, 2022   

To że jądra są niesymetryczne to wiem i tak mam ale tutaj jądro przemieszcza się w górę brzucha i zatrzymuje a ból jest gdy podczas masturbacji nie przesuwne go na miejsce i uderzę dłonią lub podczas stosunku przy każdym ruchu pchnięciu zostaje uderzone
 
 
penis.com.pl
masturbator
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 296
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pon 28 Lut, 2022   

Daj tu jakieś zdjęcia będzie można coś więcej powiedzieć. Niektórym facetom jądra zwłaszcza przy erekcji idą mocno do góry aż prawie chowają się wewnątrz. Fajnie to wygląda.
Twój problem pojawił się w ostatnim czasie czy masz go od wielu lat?
 
 
Siwy1945 

Wiek: 39
Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 128
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 08 Maj, 2022   

Tak to wygląda podczas częściowego pobudzenia penisa przed pełnym wzwodem jak jadro się przesuwa














 
 
DTTPO 

Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 08 Maj, 2022   

Radzę skonsultować z urologiem. Może będzie miał jakiś pomysł. Nie powinno boleć. Może masz jakiś skręt...
 
 
michalza 


Dołączył: 11 Cze 2020
Posty: 551
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 09 Maj, 2022   

Powiem Ci, ze na tym zdjęciu wyglad to normalnie, wielu mężczyzn ma jedno jądro wyżej drugie niżej Ale jeśli Cię boli to pozostaje Ci wizyta u urologa. Zobaczy co biega.I nie wstydz sie bo takich facetów to on ma codziennie co najmniej kilkoro tak wi eć podejdzie do tego jak ortopeda do skręconej stopy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group