Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Stulejka
Autor Wiadomość
Kamil7787 

Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 02 Gru, 2021   Stulejka

Hej mam 15 lat i nie wiem czy mam stulejke. Generalnie to w spoczynku nie mam problemu ze sciągnięciem jednak we zwodzie mało kiedy udaje mi się ściągnąć do końca i odczuwam wtedy lekki ból. Czy to może wskazywać na stulejke ?
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Myślę, że tak. Powinno się ściągać bez większego problemu. Jesli Cie boli to znaczy, ze coś jest nie tak. Ogólnie stulejka ma różne poziomy. Próbowałeś rozciągać?
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Na pewno, ale nie ma co panikować. Jeśli jest mała to powinieneś sobie dać radę rozciągnąć napletek, jak nie to obrzezanie. Daj zdjęcie coś będzie można więcej powiedzieć.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Staraj się chodzić jak najwięcej z odkrytą główką, przy mimowolnych erekcjach skóra sama się rozciągnie i po miesiącu nie będziesz mieć problemu. Sam kiedyś miałem taki problem.
 
 
Ononim 

Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Ja też tak miałem, czasem linomagiem smarowałem trochę i się rozciągnęło wystarczająco.
 
 
Mateusz2609 

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 79
Skąd: kuj pom
Wysłany: Pią 03 Gru, 2021   

Najlepiej byłoby widzieć zdjęcie, ale z opisu który podajesz wynika że prawdopodobnie masz stulejkę. Nie należy w takim wypadku odciągać napletka na siłę gdyż może dojść do załupka, a to już jest bardzo niebezpieczne. Spróbuj rozciągać podczas kąpieli, kiedy skóra jest nagrzana i bardziej elastyczna powinno pójśc łatwiej, ale tylko do granicy bólu. Po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń powinno być lepiej, jeśli nic się nie poprawi niestety czeka Cię lekarz rodzinny i chirurg dziecięcy. Bądź chirurg dziecięcy/ urolog prywatnie ale to już z rodzicami musisz iść. Warto byłyby powiedzieć rodzicom bądź komuś zaufanemu dorosłemu. Problem jak każdy inny i nie ma co wstydzić się o tym rozmawiać czy iść do lekarza. wierz mi że na medykach widok genitaliów nie robi większego wrażenia i nikt nie będzie cię oceniał. A tak BTW jak ty przechodziłeś bilanse okresowe? Nikt tego nie sprawdzał?
 
 
Przeciętny 30 

Dołączył: 25 Paź 2021
Posty: 114
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Nie 05 Gru, 2021   

Miałem podobny problem Ściągałem jak był w spoczynku i doprowadzalem do erekcji. Sam nie wiem kiedy ale napletek się rozciągnął
 
 
dziuniox 

Wiek: 31
Dołączył: 14 Mar 2015
Posty: 82
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 13 Gru, 2021   

Miałem niedużą stulejkę. Bałem się odsłaniać główkę, że potem nie naciągnę. Potem napletek trochę się rozciągnął, próby odsłaniania główki w wannie podczas kąpieli, w łóżku z użyciem żelu nawilżającego... Teraz jest ok, ale fajnie by było, żeby jeszcze trochę się rozciągnęło - staram się w dzień chodzić ze ściągniętym napletkiem.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Gru, 2021   

Jeßli sié poprawia i jest nieduża to rzeczywiśćiie może wszystko się poprawi oraz rozciągnie bez konieczności zabiegu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group